از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان 1403 📞 زمان و سایت ویرایش اطلاعات تیزهوشان

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان

 

ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان 1403 فرصتی برای دانش آموزان فراهم می کند که اطلاعات اشتباه فرم ثبت نام خود را اصلاح کنند و برای قبول شدن در مدرسه تیزهوشان مشکلی برای آنها پیش نیاید. وجود اطلاعات اشتباه در فرم ثبت نام ممکن است پذیرش دانش آموز در مدرسه را با مشکل مواجه کند مخصوصا مشخصاتی همچون معدل اگر اشتباه درج شوند ، باعث اختلال در پذیرش می شوند به همین دلیل سازمان سنجش ملی پرورش استعدادهای درخشان فرصتی برای ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم در نظر می گیرد تا دانش آموزان اقدامات لازم در خصوص اصلاح فرم ثبت نام خود را انجام دهند. در ادامه این مطلب ، جزئیات کامل ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان 1403 ارائه خواهد شد.

ما دانش آموزان عزیز میتوانید سوالات خود را در خصوص ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان از مشاوران ما بپرسید تا راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1403

دانش آموزانی که ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را انجام داده اند اگر پس از تکمیل فرم ثبت نام و ثبت فرم در سایت متوجه شوند که بخشی از اطلاعات را ناقص وارد کرده اند ، می توانند برای ويرایش اطلاعات اشتباه فرم ثبت نام خود اقدام کنند. فرصت ويرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در بازه های زمانی مختلف به شرح زیر می باشد :

 • در زمان تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم که برای ثبت نام جاماندگان در نظر گرفته می شود ، دانش آموزانی که قبلا ثبت نام کرده اند نیز می توانند فرم را دریافت کرده و ویرایش نمایند.
 • در مهلت مجدد ثبت نام آزمون سنجش هوش ششم به هفتم امکان ویرایش اطلاعات آزمون فراهم است.
 • در زمان دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان نیز فرصتی در نظر گرفته می شود تا دانش آموزان فرم ثبت نام خود را دریافت کرده و ویرایش نمایند.
احتمالا این را هم بپسندید  دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1403 📞 زمان انتشار و لینک دانلود دفترچه تیزهوشان نهم

بنابراین شرکت کنندگان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سه بار این فرصت را دارند که با مراجعه به سایت سنجش ملی پرورش استعدادهای درخشان به نشانی my.medu.ir فرم را دریافت کرده و اصلاح کنند.

مرتبط بخوانید : شرایط ورود به رشته تجربی در مدارس تیزهوشان

ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1403

دانش آموزان شرکت کننده آزمون تیزهوشان نهم به دهم هم می توانند ثبت نام خود را ويرایش کنند. برای ویرايش ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم لازم است به سایت my.medu.ir مراجعه شود و پس از درج کد ملی ، شماره شناسنامه و سپس ورود به پنل کاربری ، اقدامات لازم برای اصلاح فرم را انجام داد.

از جمله مهم ترین اصلاحاتی که در فرم ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم باید انجام شود شامل اصلاح معدل ، اصلاح رشته تحصیلی انتخابی ، اصلاح مدارس اولویت بندی شده و … هستند و اگر در این گزینه ها اشتباهی وجود داشته باشد ، برای پذیرش در مدرسه مشکل به وجود می آید. فرصت ويرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم در بازه های زمانی زیر می باشد :

 • در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم
 • در تمدید زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم
 • در مهلت مجدد ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

مرتبط بخوانید : رشته های مدارس تیزهوشان – انتخاب رشته در مدارس تیزهوشان

نکاتی در خصوص ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان

 • برای ورود به پنل ویرایش اطلاعات آزمون تیزهوشان نهم به دهم نیازی به پرداخت هزینه نیست.
 • در ويرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان امکان تغییر در نام ، نام خانوادگی ، کد ملی ، نوع دبستان و نوع استان محل سکونت کنونی وجود ندارد.
 • دانش آموزان برای ورود به صفحه ویرایش اطلاعات آزمون تیزهوشان نیاز به رمز همگام ندارند.
 • پس از اتمام فرایند اصلاح فرم ثبت نام تیزهوشان حتما گزینه ذخیره یا ثبت را فعال کنید تا اطلاعاتی که اصلاح کرده اید ثبت شوند.

مرتبط بخوانید : مدارس شاهد بهتر است یا تیزهوشان – مقایسه مدارس شاهد و تیزهوشان

سوالات شما

 • زمان ويرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان 1403 در چه تاریخی است ؟
احتمالا این را هم بپسندید  پشتیبانی ثبت نام تیزهوشان 1403 📞 پشتیبانی سامانه تیزهوشان

دانش آموزانی که می خواهند فرم ثبت نام آزمون تیزهوشان خود را ويرایش کنند می توانند در تمدید زمان ثبت نام ، در مهلت مجدد ثبت نام و همچنین در زمان دریافت کارت ورود به جلسه ، فرم آزمون خود را دریافت کنند و اطلاعات اشتباه آن را ويرایش نمایند.

 • برای ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان به کدام سایت مراجعه کنیم ؟

سایت ویرایش اطلاعات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به نشانی my.medu.ir و برای آزمون تیزهوشان نهم به دهم هم به نشانی my.medu.ir می باشد.

 • آیا برای ويرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان نیاز به پرداخت هزینه می باشد ؟

خیر ، ویرایش اطلاعات آزمون تیزهوشان بدون پرداخت هزینه انجام می گیرد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان گاما

آزمون تیزهوشان گاما 📞 راهنمای شرکت در امتحانات تیزهوشان گاما

آزمون تیزهوشان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم به صورت هر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر