از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

وام سربازی 1402 📞 شرایط دریافت وام سربازی 150 میلیونی و 4 میلیاردی

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

وام سربازی

سربازان مشغول به خدمت در کلیه دستگاه های نظام جمهوری اسلامی ایران می توانند از وامی که برای آنها در نظر گرفته شده‌ است بهره مند شوند تا دوران دو ساله سربازی را با مشکلات مالی کمتری بگذرانند. وام سربازی توسط چندین بانک ارائه می شود. این وام ، با توجه به مبلغ آن و همچنین بانک ارائه دهنده‌ ، درصد سود متفاوتی دارد. در این مطلب می خواهیم جزئیات کامل دریافت وام سربازی 1402 را بررسی کنیم. لطفا با ما همراه باشید.

اخبار دقیق و موثق مربوط به وام سربازی را از مشاوران ارشد ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی پاسخ با ما پیگیری کنید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

مشمولین دریافت وام سربازی 1402

شرایط دریافت وام سربازی سپاه یا ارتش تفاوتی ندارد و شما سرباز هر سازمانی که باشید ، می توانید از وام به مبلغ 150 میلیون تومان بهره مند شوید. مبلغ وام سربازی 150 میلیون تومان است و سود 2 تا 4 درصدی دارد ضمن اینکه مدت بازپرداخت وام 7 سال می باشد. همچنین اولویت این وام با سربازانی است که قصد ازدواج یا ایجاد اشتغال دارند.

کدام بانک وام سربازی ارائه می دهد

حتما برای شما هم سوال است که وام سربازان توسط کدام بانک ها ارائه می شود در جواب باید بگوییم در سال گذشته ، وام توسط بانک های سپه ، انصار ، ملی ، ملت و تجارت به سربازان پرداخت شده‌  است. برای سال پیش رو نیز احتمالا وام سربازان توسط بانک‌ های ملی ، ملت ، صادرات ، تجارت و سپه پرداخت خواهد شد.

احتمالا این را هم بپسندید  دوره کد سربازی چیست 📞 2 یگان خدمتی برگزار کننده دوره کد سربازی

نحوه ثبت نام تسهیلات سربازی 

اطلاعات دقیقی در خصوص نحوه ثبت نام وام سربازی در دسترس نیست اما ثبت نام در سامانه سرباز ماهر انجام می گیرد. متقاضیان باید مدارک و اطلاعات لازم را در سایت بارگذاری کنند و سپس منتظر بررسی درخواست خود باشند.

مدارک به شرح مدارک هویتی و مهارتی هستند و در صورت ناقص بودن آنها ، درخواست شما بررسی نخواهد شد. محدودیتی در تعداد مدارک مهارتی وجود ندارد و شما هر تعداد کارت مهارت که دارید می توانید در سایت سرباز ماهر بارگذاری کنید تا شانس بیشتری برای گرفتن وام داشته باشید.

لازم به ذکر است که مدارک مورد تایید سامانه سرباز ماهر شامل مدارک سازمان فنی و حرفه‌ ای ، وزارت علوم ، وزارت آموزش و پرورش ، دانشگاه آزاد ، دانشگاه علم و کاربردی ، جهاد کشاورزی، وزارت ICT ، تبلیغات اسلامی و…. هستند.

شرایط دریافت وام 4 میلیاردی سربازان

وام سربازی

با توجه به پروپزال و طرح ارائه شده توسط سرباز ، امکان بهره مندی از وام 4 میلیاردی نیز وجود دارد. متقاضیان واجد شرایط می توانند با مراجعه به دفاتر پلیس + 10 و ارائه مدارک خود ، برای ثبت نام وام 4 میلیاردی اقدام کنند. در دفتر پلیس + 10 فرمی در اختیار متقاضی قرار داده‌ می شود که باید آن را تکمیل کرده‌ و در بخشی از آن نیز طرح خود برای اشتغال یا به اصطلاح پروپوزال طرح را وارد نماید. با تکمیل این فرم، پلیس+۱۰ فرم‌ ها را به وظیفه عمومی هر استان به عنوان دبیر کارگروه اشتغال هر استان ارجاع می دهد و بررسی های لازم انجام می گیرد.

احتمالا این را هم بپسندید  مرخصی در دوران آموزشی سربازی - شرایط بهره مندی از مرخصی در دوران آموزشی

پس از بررسی فرم ها ، درباره طرح تصمیم گیری می شود و در صورت موافقت با آن ، به بانک معرفی خواهد شد و از متقاضی خواسته می شود به بانک مراجعه کرده‌ و فرایند دریافت وام را سپری کند. برای دریافت وام 4 میلیاردی سربازی به جواز کسب به عنوان ضامن نیاز است و ضامنی که توسط سرباز معرفی می شود ، باید جواز کسب داشته باشد.

سوالات متداول

  • وام سربازی توسط کدام بانک ها ارائه می شود ؟

وام سربازان توسط بانک‌ های ملی ، ملت ، صادرات ، تجارت و سپه پرداخت می شود.

  • مبلغ وام سربازی چقدر است ؟

مبلغ تسهیلات سربازی با توجه به طرح ارائه شده‌ توسط متقاضی تعیین می شود.

  • آیا برای دریافت تسهیلات سربازی نیاز به معرفی ضامن است ؟

بله سربازان متقاضی وام باید یک ضامن معتبر که کارمند رسمی دولت است را معرفی کنند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

تمدید تاریخ اعزام

تمدید تاریخ اعزام – نحوه به تعویق انداختن تاریخ اعزام به خدمت سربازی

  امکان تمدید تاریخ اعزام سربازی توسط سازمان نظام وظیفه عمومی برای آن دسته از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر