از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

نمونه فرم ثبت نام پیش دبستانی دانلود pdf

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

نمونه فرم ثبت نام پیش دبستانی دانلود pdf

 

آمادگی دوره ای اختیاری برای دانش آموزان قبل از ورود به مقطع ابتدایی می باشد. والدین با مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام می توانند با مراجعه به مدارس پیش دبستانی ، مراحل نام نویسی دانش آموزان را انجام دهند. آن دسته از کودکانی که از نیمه دوم سال 1393 متولد شده اند می توانند نسبت به نام نویسی در دوره آمادگی 1400 – 99 اقدام نمایند. در این مطلب مدارک لازم و یک نمونه فرم ثبت نام پیش دبستانی را برای شما گردآوری کرده ایم.

نمونه فرم ثبت نام پیش دبستانی و مدارک لازم

ثبت نام در دوره پیش دبستانی اجباری نمی باشد اما والدین با ثبت نام کودکان خود در این دوره به رشد جسمانی و ذهنی کودک خود کمک خواهند کرد و کودکان با آمادگی بیشتری وارد مقطع ابتدایی می شوند.

مدارک لازم برای ثبت نام

  • سه قطعه عکس 4*3
  • کپی و اصل شناسنامه دانش آموز
  • کپی و اصل شناسنامه والدین
  • تکمیل فرم مشخصات فردی دانش آموز
  • اصل و کپی کارت واکسیناسیون
  • تحویل فرم استفاده از سرویس در صورت نیاز
  • تعهد نامه ی انظباتی

زمان و نحوه نام نویسی پیش دبستانی

ثبت نام دوره پیش دبستانی 1400 – 99 از خرداد 99 آغاز شده و تا اوایل مهرماه ادامه خواهد داشت. والدینی که می خواهند کودکان خود را در دوره آمادگی ثبت نام کنند با مدارک مورد نیاز می توانند به صورت حضوری به مدرسه مورد نظر خود مراجعه کنند.

برای آگاهی از زمان دقیق نام نویسی دوره ی پیش دبستانی 1400 – 99 و کسب اطلاعات تکمیلی تر در خصوص لیست مدارس منطقه زندگی تان ، می توانید با مشاوران ارشد مرکز تلفنی پاسخ با ما تماس بگیرید.

احتمالا این را هم بپسندید  بهترين دبستان پسرانه تهران 📞 لیست کامل بهترین مدارس ابتدایی پسرانه تهران

سن متعارف پیش دبستانی

برای ورود به این مقطع دو بازه سنی در نظر گرفته شده است:

  1. پیش دبستانی یک : نیمه دوم 94 و نیمه اول 95
  2. پیش دبستانی دو : نیمه دوم 93 و نیمه اول 94

مناسب ترین سن برای ثبت نام کودکان در این مقطع ، یکسال پیش از ورود به دوره ابتدایی یعنی سن 6 سالگی می باشد. سن ورود به مقطع پیش دبستانی حداقل 4 سال و حداکثر 6 سال است و با توجه به آن ، والدین کودکان متولد نیمه دوم سال 93 به بعد می توانند نسبت به ثبت نام فرزند خود در مقطع پیش دبستانی 1400- 99 اقدام نمایند.

نمونه فرم پیش دبستانی دانلود pdf

نحوه ثبت نام پیش دبستانی در سامانه سناد

برای ثبت نام در سامانه سناد پیش دبستانی اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی نو آموز ، کد ملی ، عکس و … نیاز است. والدین با بارگذاری اطلاعات به صورت اینترنتی در سامانه سناد نیازی به مراجعه حضوری برای نام نویسی فرزند خود نخواهند داشت. دانش آموزانی که برای ورود به مقطع پیش دبستانی در سامانه سناد ثبت نام کرده اند ، برای ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر نیاز به ثبت نام مجدد نخواهد بود.

ثبت نام طرح سنجش سلامت و دانلود نمونه فرم ثبت نام سنجش سلامت پیش دبستانی

یکی از موارد ضروری جهت ثبت نام در دوره  پیش دبستانی ، پیش ثبت نام الکترونیکی در سامانه سنجش سلامت و سپس مراجعه حضوری به پایگاه سنجش سلامت در زمان تعیین شده می باشد. این طرح به منظور ارزیابی سلامت جسمانی نوآموزان پیش از ورود به مقطع آمادگی و ابتدایی انجام می گیرد. نام نویسی در طرح سنجش سلامت دانش آموزان از مردادماه آغاز می شود و سنجش سلامت نوآموزان پیش دبستانی از مهرماه انجام خواهد گرفت. نمونه فرم ثبت نام سنجش سلامت پیش دبستانی در ادامه مطلب قرار داده شده است :

احتمالا این را هم بپسندید  مشاوره برای انتخاب مدارس برتر - با خیال راحت بهترین مدارس را انتخاب کنید

نمونه فرم ثبت نام سنجش

نمونه فرم ثبت نام سنجش دوره پیش دبستانی

در این مطللب اطلاعات کامل و جامعی در رابطه با مدارم لازم ، سن ورود به پیش دبستانی ، زمان و نحوه نام نویسی در اختیار شما قرار دادیم. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر جهت ثبت نام در سامانه سناد دانش آموزی و طرح سنجش سلامت می توانید با کارشناسان ” پاسخ با ما “ تماس بگیرید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

بهترین مدارس لاکچری تهران

بهترین مدارس لاکچری تهران 📞 معرفی مدارس متوسطه اول ، دوم و دبستان لوکس تهران

بسیاری از والدین و دانش آموزان تهرانی به دنبال بهترین مدارس لاکچری تهران هستند و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر