از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

نمونه فرم ثبت نام پیش دبستانی دانلود pdf 📞 دانلود فرم

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

نمونه فرم ثبت نام پیش دبستانی دانلود

آمادگی دوره ای اختیاری برای دانش آموزان قبل از ورود به مقطع ابتدایی می باشد. والدین با مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام می توانند با مراجعه به مدارس پیش دبستانی ، مراحل نام نویسی دانش آموزان را انجام دهند. آن دسته از کودکانی که از نیمه دوم ۹۷ تا نیمه اول ۹۸ متولد شده اند می توانند نسبت به نام نویسی در دوره آمادگی 1403  اقدام نمایند. در این مطلب مدارک لازم و یک نمونه فرم ثبت نام پیش دبستانی را برای شما گردآوری کرده ایم.

شما عزیزان می توانید برای راهنمایی شدن در زمینه ثبت نام پیش دبستانی در سایت مای مدیو ، با مشاوران مجموعه تحصیلی پاسخ با ما ارتباط برقرار نمایید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

نمونه فرم ثبت نام پیش دبستانی و مدارک لازم

ثبت نام در دوره پیش دبستانی اجباری نمی باشد اما والدین با ثبت نام کودکان خود در این دوره به رشد جسمانی و ذهنی کودک خود کمک خواهند کرد و کودکان با آمادگی بیشتری وارد مقطع ابتدایی می شوند.

مدارک لازم برای ثبت نام

  • سه قطعه عکس 4*3
  • کپی و اصل شناسنامه دانش آموز
  • کپی و اصل شناسنامه والدین
  • تکمیل فرم مشخصات فردی دانش آموز
  • اصل و کپی کارت واکسیناسیون
  • تحویل فرم استفاده از سرویس در صورت نیاز
  • تعهد نامه ی انظباتی

زمان و نحوه نام نویسی پیش دبستانی

ثبت نام دوره پیش دبستانی 1403 از خرداد 1403 آغاز شده و تا اوایل مهرماه ادامه خواهد داشت. والدینی که می خواهند کودکان خود را در دوره آمادگی ثبت نام کنند با مدارک مورد نیاز می توانند به صورت حضوری به مدرسه مورد نظر خود مراجعه کنند.

احتمالا این را هم بپسندید  دبیریاب سایت انتخاب بهترین معلم تدریس خصوصی 📞 راهنمای سامانه

برای آگاهی از زمان دقیق نام نویسی دوره ی پیش دبستانی 1403  و کسب اطلاعات تکمیلی تر در خصوص لیست مدارس منطقه زندگی تان ، می توانید با مشاوران ارشد مرکز تلفنی ” پاسخ با ما ” تماس بگیرید.

سن متعارف پیش دبستانی

مناسب ترین سن برای ثبت نام کودکان در این مقطع ، یکسال پیش از ورود به دوره ابتدایی یعنی سن 6 سالگی می باشد. سن ورود به مقطع پیش دبستانی حداقل 4 سال و حداکثر 6 سال است و با توجه به آن ، والدین کودکان متولد نیمه دوم ۹۷ تا نیمه اول ۹۸ به بعد می توانند نسبت به ثبت نام فرزند خود در مقطع پیش دبستانی 1403  اقدام نمایند.

نمونه فرم پیش دبستانی دانلود pdf

نحوه ثبت نام پیش دبستانی در سامانه مای مدیو

برای ثبت نام در سامانه مای مدیو پیش دبستانی اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی نو آموز ، کد ملی ، عکس و … نیاز است. والدین با بارگذاری اطلاعات به صورت اینترنتی در سامانه مای مدیو نیازی به مراجعه حضوری برای نام نویسی فرزند خود نخواهند داشت. دانش آموزانی که برای ورود به مقطع پیش دبستانی در سامانه مای مدیو ثبت نام کرده اند ، برای ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر نیاز به ثبت نام مجدد نخواهد بود.

ثبت نام طرح سنجش سلامت و دانلود نمونه فرم ثبت نام سنجش سلامت پیش دبستانی

نمونه فرم ثبت نام پیش دبستانی دانلود

یکی از موارد ضروری جهت ثبت نام در دوره  پیش دبستانی ، پیش ثبت نام الکترونیکی در سامانه سنجش سلامت و سپس مراجعه حضوری به پایگاه سنجش سلامت در زمان تعیین شده می باشد. این طرح به منظور ارزیابی سلامت جسمانی نوآموزان پیش از ورود به مقطع آمادگی و ابتدایی انجام می گیرد. نام نویسی در طرح سنجش سلامت دانش آموزان از مردادماه آغاز می شود و سنجش سلامت نوآموزان پیش دبستانی از مهرماه انجام خواهد گرفت. نمونه فرم ثبت نام سنجش سلامت پیش دبستانی در ادامه مطلب قرار داده شده است :

احتمالا این را هم بپسندید  جدول انتخاب رشته نهم - توضیح جدول انتخاب رشته نهم تمام رشته های تحصیلی

دانلود نمونه فرم ثبت نام سنجش

نمونه فرم ثبت نام سنجش دوره پیش دبستانی

در این مطللب اطلاعات کامل و جامعی در رابطه با مدارم لازم ، سن ورود به پیش دبستانی ، زمان و نحوه نام نویسی در اختیار شما قرار دادیم. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر جهت ثبت نام در سامانه مای مدیو دانش آموزی و طرح سنجش سلامت می توانید با کارشناسان ” پاسخ با ما ” تماس بگیرید.

سوالات شما

  • نمونه فرم ثبت نام پیش دبستانی را از کدام سامانه می توانیم دریافت کنیم؟

برای دانلود نمونه فرم ثبت نام پیش دبستانی ، لطفا به همین صفحه مراجعه نمایید.

  • ثبت نام پیش دبستانی در کدام سایت انجام می گیرد؟

والدین برای ثبت نام فرزند خود در کلاس پیش دبستانی باید از طریق سایت مای مدیو اقدام نمایند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

بهترين دبيرستان دخترانه تهران

بهترين دبيرستان دخترانه تهران 📞 معرفی 8 دبیرستان برتر دخترانه در تهران

دانش آموزان بعد از اتمام تحصیلات ابتدایی وارد دوره متوسطه اول و سپس متوسطه دوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر