از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

نحوه ثبت نام المپیاد دانش آموزی 1402📞 معرفی سامانه و مراحل ثبت نام المپیاد

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

نحوه ثبت نام المپیاد دانش آموزی

دانش آموزانی که متقاضی ثبت نام المپیاد دانش آموزی هستند ، درباره نحوه ثبت نام در المپیاد سوالاتی دارند و می خواهند با سایت و مراحل ثبت نام آشنایی یابند. ثبت نام المپیاد دانش آموزی به شیوه اینترنتی انجام می پذیرد و سامانه ای به دانش آموزان و والدین معرفی می شود که با مراجعه به این سامانه اقدام به ثبت نام نمایند. اگر شما هم می خواهید با نحوه ثبت نام المپیاد دانش آموزی 1402 آشنا شوید ، لطفا در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

به والدین و دانش آموزان توصیه می شود که ثبت نام المپیاد را توسط مشاوری مجرب که با مراحل ثبت نام آشنایی دارد ، انجام دهند تا مشکلی در فرایند ثبت نام آنها پیش نیاید. در همین راستا می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید تا ثبت نام شما را در سریع ترین زمان و بدون مشکل انجام دهند.

تماس از سراسر کشور9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

معرفی سایت ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی 1402

المپیاد دانش آموزی همه ساله برگزار می شود و دانش آموزانی که علاقه مند هستند در رشته هایی همچون زیست شناسی ، ریاضیات ، فیزیک ، ادبیات ، کامپیوتر و … مقام به دست آورند ، می توانند ثبت نام المپیاد را انجام دهند. نحوه ثبت نام المپیاد دانش آموزی به صورت اینترنتی می باشد و سامانه ثبت نام به دانش آموزان معرفی خواهد شد. بنابراین برای ثبت نام لزومی ندارد که به مدرسه مراجعه کنید.

تا سال های قبل ، ثبت نام المپیاد دانش آموزی در سامانه oly.medu.ir انجام می گرفت و تمام مراحل ثبت نام تا اعلام نتایج از طریق این سامانه قابل پیگیری بود. اما در سال 1402 با توجه به بخشنامه ای که منتشر شد ، سایت مای مدیو به نشانی my.medu.ir در دسترس دانش آموزان قرار گرفت. بنابراین ، والدین و دانش آموزان برای ثبت نام در المپیاد باید به سایت my.medu.ir مراجعه نمایند.

مرتبط بخوانید : راهنمای ثبت نام المپیاد دانش آموزی متوسطه دوم 

زمان ثبت نام المپیاد دانش آموزی در سایت مای مدیو

داوطلبان برای ثبت نام المپیاد دانش آموزی در سایت مای مدیو ، باید در زمان مقرر اقدام نمایند. سال قبل ، ثبت نام از تاریخ 16 الی 25 آذرماه انجام گرفت و احتمال داده می شود که برای سال جاری نیز همین بازه زمانی حدودی برای ثبت نام در نظر گرفته شود. والدین و دانش آموزان باید اطلاعیه های مربوط به ثبت نام و برگزاری المپیاد را از طریق سایت مای مدیو پیگیری کنند و به موقع اقدام به ثبت نام نمایند.

احتمالا این را هم بپسندید  مای مدیو آزمون غربالگری 📞 راهنمای تصویری آزمون غربالگری در سایت مای مدیو

نحوه ثبت نام المپیاد دانش آموزی در سایت my.medu.ir

ثبت نام المپیاد دانش آموزی در سایت مای مدیو ، با ارائه کد ملی آغاز می شود و در پایان هم باید هزینه ثبت نام واریز گردد. اگر می خواهید خودتان اقدام به ثبت نام کنید یا با مراحل ثبت نام آشنایی یابید ، نحوه ثبت نام به شرح مراحل زیر می باشد : 

  • ابتدا آدرس سامانه مای مدیو به نشانی my.medu.ir را در مرورگر اینترنتی خود وارد کنید. شما می توانید با کامپیوتر یا گوشی ثبت نام را انجام دهید.
  • پس از ورود به صفحه اول سای my.medu.ir ، باید نقش خود را با انتخاب گزینه “دانش آموز” تعیین نمایید.
  • سپس باید کد ملی و سریال شناسنامه خود را درج کنید.
  • در قدم باید گزینه “المپیاد علمی” را انتخاب کنید.
  • پس از کلیک بر روی این گزینه ، وارد صفحه ثبت نام خواهید شد که در این صفحه یکسری اطلاعات از شما خواسته می شود. این اطلاعات شامل نام پدر ، شماره شناسنامه و اطلاعات مدرسه می باشند. قابل توجه قرار بگیرد که بعد از تعیین یک رشته و واریز هزینه ، امکان تغییر رشته وجود ندارد بنابراین دقت لازم را داشته باشید.
  • داوطلبان در سایت مای مدیو می توانند یکی از رشته های المپیادیمانند زیست شناسی ، فیزیک ، کامپیوتر و … را انتخاب کنند.
  • بعد از تکمیل فرم ثبت نام و انتخاب رشته ، در نهایت باید هزینه ثبت نام المپیاد واریز شود. در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت هزینه ثبت نام المپیاد ، رسید پرداخت به داوطلب ارائه خواهد شد. دانش آموزان باید رسید را تا آخرین مرحله پذیرش نزد خود نگه دارند زیرا برای دریافت کارت ورود به جلسه ، اعلام نتایج و شرکت در مراحل بعدی آزمون به این رسید نیاز خواهند داشت.
احتمالا این را هم بپسندید  المپیاد ورزشی 1402 📞 راهنمای ثبت نام و برگزاری المپیاد ورزشی درون مدرسه ای

همانطور که با مطالعه مراحل فوق متوجه شدید ، برای ثبت نام المپیاد در سایت مای مدیو فقط باید شماره ملی و سری شناسنامه دانش آموز درج شود. در واقع نیاز به اطلاعاتی مثل رمز همگام و کد مدرسه نمی باشد.

هزینه ثبت نام المپیاد دانش آموزی

نحوه ثبت نام المپیاد دانش آموزی

همانطور که در بخش نحوه ثبت نام المپیاد دانش آموزی توضیح دادیم ، در مرحله آخر ثبت نام باید هزینه نام نویسی پرداخت شود. هزینه ثبت نام سال گذشته به مبلغ 80 هزار تومان بود که برای امسال احتمالا مقداری افزایش خواهد یافت. ضمن اینکه متقاضیان شرکت در المپیاد بیش از یک رشته ، باید هزینه مجزا بپردازند.

مرتبط بخوانید : سوالات المپیاد ریاضی دانش آموزی و سوالات المپیاد شیمی دانش آموزی

سوالات شما

  • ثبت نام المپیاد دانش آموزی در کدام سامانه انجام می شود؟

داوطلبان برای ثبت نام المپیاد دانش آموزی باید به سامانه مای مدیو مراجعه نمایند.

  • نحوه ثبت نام المپیاد دانش آموزی 1402 به چه صورت است؟

ثبت نام المپیاد دانش آموزی در سایت مای مدیو و به شیوه اینترنتی انجام می پذیرد.

  • آیا ثبت نام المپیاد دانش آموزی هزینه دارد؟

بله ، بدون پرداخت هزینه ثبت نام المپیاد دانش آموزی ، ثبت نام قطعی نخواهد شد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی 📞 راهنمای تصویری ثبت نام

سامانه ای توسط آموزش و پرورش راه اندازی شده‌ است تا دانش آموزان در کلیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر