از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

نتایج کاردانی 1403 📞 زمان و سایت اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

نتایج کاردانی

نتایج کاردانی فنی حرفه ای چند هفته پس از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد. بعد از انتشار کارنامه ها ، داوطلبانی که پذیرفته‌ شده‌ اند ، می توانند برای ثبت نام در دانشگاه اقدام نمایند. اعلام نتایج کاردانی ، شامل دو اعلام نتایج برای رشته‌ های با کنکور و بدون کنکور می باشد که به صورت همزمان اعلام شده‌ و کارنامه در دسترس هر دو دسته از داوطلبان قرار خواهد گرفت. در ادامه این مطلب می خواهیم به بررسی زمان و سایت مشاهده نتایج کاردانی 1403 بپردازیم. لطفا همراه ما باشید.

مشاوران مجرب ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما می توانند شما را برای دریافت نتایج کاردانی و اعتراض به نتایج راهنمایی کنند. همچنین می توانید برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه های مختلف ، با مشاوران تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

زمان اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای 1403

ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای و همچنین ثبت نام رشته‌ های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای در تیرماه انجام شده‌ است. همچنین آزمون برای رشته‌ های با کنکور نیز در 2 شهریورماه برگزار شده‌ است. داوطلبان بعد از ثبت نام و شرکت در آزمون ، باید منتظر اعلام نتایج باشند تا از وضعیت قبولی یا عدم قبولی خود اطلاع یابند. نتایج کاردانی فنی حرفه ای 1403 مثل سال های قبل ، در دهه سوم شهریورماه منتشر خواهد شد. تاریخ دقیق اعلام نتایج مشخص نیست و می توانید برای انجام پیگیری های لازم ، با مشاوران ما در مرکز تحصیلی پاسخ با ما در ارتباط باشید.

مرتبط بخوانید : شرایط و راهنمای گرفتن دیپلم مجدد فنی حرفه ای

سایت مشاهده نتایج کاردانی فنی حرفه ای 

داوطلبان بعد از انتشار نتایج کاردانی فنی حرفه ای باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور ، کارنامه را دریافت کنند. مراحل مشاهده نتایج در سایت سازمان سنجش ، به شرح زیر می باشد

  • وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید.
  • از منوی سمت راست سامانه بر روی گزینه “کاردانی فنی حرفه ای” کلیک کنید.
  • در قدم بعدی ، لینک “نتایج نهایی آزمون دوره های کاردانی نظام جدید آموزشکده های فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی سال 1403” را انتخاب کنید.
احتمالا این را هم بپسندید  کنکور معماری داخلی هنرستان 📞 2 روش شرکت در کنکور معماری داخلی

سپس می توانید کارنامه خود را با یکی از روش های زیر ، دریافت کنید :

  • روش اول: درج شماره پرونده، شماره شناسنامه و سال تولد
  • روش دوم: درج شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و سال تولد

مرتبط بخوانید : ایا از رشته فنی حرفه ای میتوان معلم شد

امکان اعتراض به نتایج کاردانی 1403

ممکن است شما بعد از دریافت کارنامه آزمون کاردانی خود نسبت به آن اعتراض داشته باشید و بخواهید درخواست اعتراض تان را ثبت کنید. اعتراض به نتایج کاردانی فنی حرفه ای ، امکان پذیر می باشد و می توانید حداکثر تا یک هفته پس از مشاهده کارنامه ، وارد سایت سنجش شده‌ و درخواست را ثبت کنید. برای این منظور ، لازم است که یک حساب کاربری در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ایجاد نمایید و بعد از دریافت اطلاعات کاربری ، وارد بخش ارسال درخواست شده‌ و متن اعتراض تان را ثبت نمایید.

اقدامات پس از مشاهده جواب کاردانی فنی حرفه ای

نتایج کاردانی

داوطلبانی که موفق به قبولی کاردانی فنی حرفه ای نشده‌ اند و همچنین پذیرفته‌ شدگان ، لازم است اقداماتی را پس از اعلام نتایج انجام دهند که در این بخش بررسی می کنیم :

راهنمای پذیرفته‌ شدگان کاردانی فنی حرفه ای

داوطلبانی که ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای را انجام داده‌ اند اما قبول نشده‌ اند ، می توانند برای ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه های دیگر اقدام کنند. رشته‌ های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای را دانشگاه های آزاد ، علمی کاربردی و غیرانتفاعی ارائه می کنند که پذیرش در این رشته‌ ها بر اساس سوابق تحصیلی انجام می گیرد. دانشگاه های مذکور ، در نیمسال های مهر و بهمن دانشجو پذیرش می کنند و رشته‌ های تحصیلی متنوعی هم ارائه می دهند.

احتمالا این را هم بپسندید  زمان ثبت نام کنکور هنرستان 1403 📞 تاریخ دقیق ثبت نام کنکور هنرستانی ها

راهنمای قبول نشدگان کاردانی فنی حرفه ای

پذیرفته‌ شدگان آزمون کاردانی فنی حرفه ای در صورت تمایل به تحصیل در رشته‌ و دانشگاه قبول شده‌ ، باید برای ثبت نام در دانشگاه اقدام کنند. دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ، زمانبندی ثبت نام از پذیرفته‌ شدگان را از طریق سایت خود اطلاع رسانی می کنند و افراد پذیرفته‌ شده‌ باید با پیگیری اخبار ها و اطلاع رسانی های دانشگاه ، از زمان دقیق ثبت نام مطلع شوند. این دسته از داوطلبان باید به موقع ثبت نام کنند در غیر این صورت قبولی آنها باطل خواهد شد.

مرتبط بخوانید : ایا با رشته حسابداری میتوان معلم شد

سوالات شما

  • نتایج کاردانی کی اعلام می شود؟

زمان اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای 1403 در دهه سوم شهریورماه خواهد بود.

  • برای مشاهده جواب کاردانی فنی حرفه ای به کدام سایت مراجعه کنیم؟

داوطلبانی که ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای یا ثبت نام بدون کنکور فنی حرفه ای را انجام داده‌ اند ، نتایج را باید از سایت سنجش دریافت نمایند.

  • آیا امکان اعتراض به نتایج کاردانی وجود دارد؟

بله ، معترضین به جواب کاردانی فنی حرفه ای می توانند درخواست اعتراض شان را در سایت سازمان سنجش ثبت کنند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

کنکور معماری داخلی هنرستان

کنکور معماری داخلی هنرستان 📞 2 روش شرکت در کنکور معماری داخلی

هنرستانی ها بعد از تمام کردن تحصیلات هنرستانی خود برای ادامه تحصیل باید در آزمون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر