از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

نتایج تیزهوشان کی میاد 1403 📞 نتایج تیزهوشان کی اعلام میشود

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

نتایج تیزهوشان کی میاد

با توجه به اینکه چند هفته از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان گذشته است ، دانش آموزان و والدین پیگیر هستند که بدانند نتایج تیزهوشان کی میاد و دقیقا در چه تاریخی می توانند کارنامه آزمون را دریافت کنند. آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم در اول تیرماه به صورت هماهنگ کشوری برگزار شده‌ است. چند هفته پس از آن نیز کارنامه منتشر خواهد شد. داخل کارنامه ، ذکر شده‌ است که دانش آموز در کدام مدرسه انتخابی خود مورد پذیرش قرار گرفته است و در صورت عدم قبولی نیز عبارت “پذیرفته نشده‌” در کارنامه او درج خواهد شد. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1403 ، لطفا در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

اگر برای دریافت نتیجه آزمون تیزهوشان با مشکلی مواجه هستید و نیازمند راهنمایی می باشید ، با مشاوران ارشد ما تماس بگیرید

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

نتایج تیزهوشان ششم به هفتم کی میاد

آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1403 در روز یک تیرماه برگزار شده‌ است. دانش آموزانی که ثبت نام این آزمون را در سایت مای مدیو انجام داده‌ بودند ، می توانستند در این آزمون حضور داشته باشند. هم اکنون که چند هفته از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم گذشته است ، دانش آموزان پیگیر اطلاع از زمان اعلام نتایج هستند و سوال می کنند که نتایج تیزهوشان کی اعلام میشود.

در پاسخ به سوال نتایج تیزهوشان کی میاد ، باید بگوییم که تاریخ دقیق اعلام نتایج مشخص نیست. اما می توانیم پیش بینی کنیم که در دهه اول مرداد ماه ، کارنامه منتشر شود. داوطلبان باید از طریق سایت مای مدیو ، پیگیری های لازم را انجام دهند و پس از اعلام نتایج ، از همین سامانه می توانند کارنامه خود را دریافت کنند.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام آزمون تیزهوشان خراسان رضوی 1403 📞 ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج تیزهوشان نهم کی میاد

اگر در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1403 شرکت کرده‌ اید ، لازم است بدانید که فرایند بررسی پاسخبرگ های این آزمون نیاز به چند هفته زمان دارد مخصوصا اینکه انتخاب رشته هم کرده اید و باید فرم هدایت تحصیلی و انتخاب شما نیز مورد بررسی قرار بگیرد. با در نظر گرفتن این موارد ، احتمال داده‌ می شود که نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم در اوایل مردادماه اعلام گردد اما امکان تاخیر در اعلام نتایج هم وجود دارد.

شما برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم خود باید به سایت مای مدیو مراجعه نمایید. در این سامانه لازم است کد ملی و سری سریال شناسنامه خود را درج کنید و با کلیک بر روی لینک “نتایج آزمون سمپاد” کارنامه خود را دریافت نمایید.

مرتبط بخوانید : پشتیبانی مای مدیو – راهنمای مشکلات و پشتیبانی mymedu ir

اقدامات پس از اعلام نتایج تیزهوشان 

نتایج تیزهوشان کی میاد

بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و همچنین اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ، با دو دسته از داوطلبان روبرو هستیم :

  • دسته اول 

دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان قبول شده‌ اند ، باید برای ثبت نام در مدرسه قبول شده‌ اقدام نمایند. در صورت عدم ثبت نام هم لازم است هر چه سریع تر و پیش از تکمیل شدن ظرفیت سایر مدارس ، ثبت نام خود را در یک مدرسه انجام دهند.

  • دسته دوم

دسته دوم ، دانش آموزانی هستند که موفق به کسب نمره قبولی در آزمون تیزهوشان نشده‌ اند. این دسته از دانش آموزان منتظر اعلام ذخیره ها نباشند زیرا آزمون تیزهوشان بر خلاف آزمون نمونه دولتی ، لیست ذخیره ندارد.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام هنرستان های سمپاد 📞 راهنمای ثبت نام هنرستان تیزهوشان 1404

قبول نشدگان آزمون تیزهوشان فقط می توانند درخواست اعتراض به نتایج آزمون داشته باشند. اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان با مراجعه به سایت مدیو قابل ثبت است اما دانش آموز معترض باید دلایل موجه و منطقی داشته باشد. درخواست اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان در صورتی که اشتباهی در محاسبه درصد دروس یا نمره آزمون رخ داده‌ باشد و یا اینکه قانون مربوط به پذیرش دانش آموزان دوقلو و چند قلو اعمال نشده‌ باشد ، مورد پذیرش قرار خواهد گرفت.

مرتبط بخوانید : نتایج اعتراض تیزهوشان

اعتراض به نتایج تیزهوشان

بعضی از شرکت کنندگان آزمون تیزهوشان ، موفق به قبولی نمی شوند و تقاضای اعتراض دارند. اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان در مواردی مثل اشتباه در محاسبه نمره ، عدم اعمال سهمیه مربوط به پذیرش دانش آموزان دوقلو و …. امکان پذیر می باشد. معترضین جهت ثبت درخواست خود باید به سایت مای مدیو مراجعه نمایند. لینک اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ، چند روز پس از اعلام نتایج در این سایت فعال می گردد. دانش آموز باید ضمن ارائه دلایل منطقی و موجه ، درخواست خود را در سایت به ثبت برساند و منتظر بررسی کارشناسان باشد.

سوالات متداول

  • نتایج تیزهوشان کی میاد ؟

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1403 احتمالا در اوایل مردادماه باشد.

  • نتایج آزمون تیزهوشان را در کدام سامانه می توانیم مشاهده کنیم ؟ 

نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم در سایت مای مدیو قرار خواهد گرفت.

  • آیا شرکت کنندگان آزمون تیزهوشان می توانند به نتایج اعتراض داشته باشند ؟

بله ، فرصت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان در سایت مای مدیو فراهم خواهد شد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان مبتکران

آزمون تیزهوشان مبتکران 📞 راهنمای شرکت در آزمون های شبیه سازی مبتکران

هر ساله دانش آموزان بسیاری در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم …

یک نظر

  1. سلام من 60 تا از سوال ها رو نزدم ممکن قبول بشم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر