از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

نتایج تیزهوشان اردبیل 1403 📞 نتایج تیزهوشان اردبیل ششم و نهم

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

نتایج تیزهوشان اردبیل

 

نتایج تیزهوشان اردبیل در پایه های تحصیلی ششم به هفتم و نهم به دهم ، مدتی پس از آنکه آزمون برگزار می گردد ، اعلام خواهد شد. شرکت کنندگان هر دو این آزمون ها باید بتوانند حداقل نمره را کسب کنند تا در لیست قبولی های مدرسه تیزهوشان قرار بگیرند. سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان ، برای بررسی دقیق پاسخبرگ های آزمون تیزهوشان ، چند هفته زمان صرف می کند تا کمترین خطایی در محاسبه درصد دروس و نمره آزمون دانش آموزان ایجاد نشود. در ادامه این مطلب ، زمان اعلام نتایج تیزهوشان اردبیل را بررسی خواهیم کرد. همچنین سایت دریافت نتایج آزمون تیزهوشان این استان را معرفی می کنیم. لطفا همراه ما باشید.

اگر برای دریافت نتیجه آزمون تیزهوشان با مشکلی مواجه هستید و نیازمند راهنمایی می باشید ، با مشاوران ارشد ما تماس بگیرید

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

نتایج تیزهوشان نهم اردبیل 1403

آزمون تیزهوشان نهم استان اردبیل به صورت همزمان با آزمون تیزهوشان سایر استان ها و به تاریخ دقیق 2 تیرماه ، برگزار شده‌ است. شرکت کنندگان این آزمون ، دانش آموزان پایه نهم بودند و با توجه به رشته ای که در فرم هدایت تحصیلی نهم به دهم قبول شده‌ اند ، در آزمون مربوط به آن رشته شرکت نموده‌ اند. در زمان اعلام نتایج تیزهوشان نهم ، رشته مورد پذیرش داوطلب نیز مشخص خواهد شد به همین دلیل فرایند اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم کمی زمان بر است.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

در حال حاضر ، تاریخ دقیقی برای انتشار نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم اعلام نشده‌ است اما می توانیم پیش بینی کنیم که در اوایل مردادماه ، کارنامه شرکت کنندگان این آزمون بر روی سامانه قرار بگیرد. بنابراین اگر در آزمون تیزهوشان نهم شرکت کرده‌ اید ، باید برای اطلاع از پذیرش یا عدم پذیرش خود ، منتظر اعلام نتایج در اوایل مردادماه باشید.

احتمالا این را هم بپسندید  حذفیات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 📞 لیست کامل حذفیات آزمون تیزهوشان دهم

سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

دانش آموزان و والدین سوال می پرسند که نتایج آزمون تیزهوشان نهم در کدام سامانه اعلام می شود؟ سایت اعلام نتایج این آزمون ، سامانه مای مدیو می باشد. دانش آموزانی که در جلسه آزمون حضور داشته اند ، می توانند به سایت مذکور مراجعه کنند و با ارائه کد ملی و سری سریال شناسنامه خود ، کارنامه را دریافت نمایند. لازم به ذکر است که دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان از سایت مای مدیو نیاز به رمز هایی مانند رمز پادا و رمز همگام ندارد.

نتایج تیزهوشان اردبیل

مرتبط بخوانید : پشتیبانی مای مدیو – راهنمای مشکلات و پشتیبانی mymedu ir

نتایج تیزهوشان پایه هفتم استان اردبیل 1403

آزمون تیزهوشان ششم به هفتم استان اردبیل که تحت عنوان آزمون سنجش هوش ششم نیز شناخته می شود ، در ابتدای تیرماه و به تاریخ دقیق 1 تیرماه برگزار گردید. شرکت کنندگان آزمون ، دانش آموزان پایه ششم ابتدایی بودند که قصد ورود به پایه هفتم و دوره اول متوسطه مدارس سمپاد را دارند.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم اردبیل ، در قالب یک کارنامه برای تمام شرکت کنندگان آزمون اعم از پذیرفته شدگان و پذیرفته نشدگان ، منتشر خواهد شد. داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده‌ اند ، با بررسی کارنامه متوجه خواهند شد که قبول شده‌ اند یا خیر. کارنامه آزمون احتمالا در دهه اول مردادماه انتشار یابد.

سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به صورت یک کارنامه تهیه شده‌ و در سایت مای مدیو قرار خواهد گرفت. داوطلبان این آزمون برای دریافت کارنامه خود از سایت مذکور ، باید کد ملی و سری سریال شناسنامه خود را ارائه دهند. دریافت کارنامه از سایت مای مدیو به سهولت امکان پذیر است و به اطلاعاتی مانند رمز پادا و رمز همگام و یا کد مدرسه ، نیاز ندارد.

احتمالا این را هم بپسندید  نتایج آزمون تیزهوشان خوزستان 1403 📞 زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم و نهم خوزستان

نتایج تیزهوشان اردبیل

مرتبط بخوانید : نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم

اعتراض به نتایج تیزهوشان اردبیل

نتایج تیزهوشان اردبیل

هر ساله بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ، دسته ای از داوطلبان هستند که نسبت به نتایج اعتراض دارند. این دسته از داوطلبان که جزو قبول نشدگان آزمون هستند ، احتمال می دهند که درصد دروس اکتسابی آنها اشتباه محاسبه شده‌ است و یا اینکه در محاسبه نمره کل نهاییی آزمون آنها ، اشتباهی رخ داده‌ است. سازمان هم فرصت اعتراض به نتایج تیزهوشان را برای داوطلبان فراهم می کند. درخواست های اعتراض تمام داوطلبان مورد بررسی قرار خواهد گرفت و اگر دلایل دانش آموز منطقی باشد ، کارنامه جدید برای او صادر خواهد شد.

برای ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان می توانید از مشاوران ما راهنمایی دریافت کنید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

لازم به ذکر است که اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان به صورت حضوری امکان پذیر نمی باشد پس والدین و دانش آموزان از مراجعه به مدارس خودداری نمایند. نحوه ثبت درخواست ، به صورت اینترنتی و در سایت مای مدیو می باشد.

مرتبط بخوانید : اعلام نتایج نمونه دولتی اردبیل

سوالات متداول

  • نتایج تیزهوشان اردبیل 1403 در چه تاریخی اعلام خواهد شد؟

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم ، در اوایل مردادماه خواهد بود.

  • نتایج تیزهوشان اردبیل را در کدام سایت مشاهده کنیم؟

در سال 1403 ، نتایج آزمون تیزهوشان از طریق سامانه مای مدیو اعلام خواهد شد.

  • اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان چگونه انجام می شود؟

شیوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان با مراجعه به سایت مای مدیو می باشد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان مبتکران

آزمون تیزهوشان مبتکران 📞 راهنمای شرکت در آزمون های شبیه سازی مبتکران

هر ساله دانش آموزان بسیاری در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر