از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

نتایج ازمون تیزهوشان دهم 📞 اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم 1403

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

نتایج ازمون تیزهوشان دهم

نتایج تیزهوشان پایه دهم چند هفته بعد از برگزاری آزمون آن اعلام می گردد و دانش آموزانی که در این آزمون تحت عنوان آزمون تیزهوشان نهم به دهم شرکت کرده‌ اند ، می توانند با مراجعه به سامانه مای مدیو اقدام به دریافت کارنامه خود کنند. پس از انتشار نتایج آزمون تیزهوشان نهم مشخص خواهد شد که داوطلب موفق به کسب نمره قبولی شده‌ است یا خیر و در صورت قبول شدن ، اقدامات لازم برای ثبت نام را انجام دهد. در ادامه این مطلب ، جزئیات بیشتری از زمان اعلام نتایج ازمون تیزهوشان دهم 1403 و سایت دریافت نتایج این آزمون شرح داده خواهد شد. لطفا همراه ما باشید.

اگر برای دریافت نتیجه آزمون تیزهوشان با مشکلی مواجه هستید و نیازمند راهنمایی می باشید ، با مشاوران ارشد ما تماس بگیرید

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم 1403

آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1403 به صورت هماهنگ کشوری در کلیه استان ها برگزار می گردد. دانش آموزان کلاس نهم که از شرایط لازم برای شرکت در آزمون برخوردار می باشند می توانند ثبت نام این آزمون را در سایت مای مدیو انجام داده‌ و برای حضور در جلسه آزمون اقدام کنند. زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم سال قبل در تاریخ 2 تیرماه بوده‌ است.

با توجه به برگزاری این آزمون در اوایل تیرماه ، احتمال داده‌ می شود که نتایج آن نیز در اوایل مردادماه اعلام گردد. البته تاریخ دقیق اعلام نتایج مشخص نیست و شما می توانید از طریق ارتباط با مشاوران ما پیگیری های لازم را انجام دهید.

مرتبط بخوانید : ثبت نام اینترنتی مدارس دولتی

سایت دریافت نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1403

دریافت نتایج ازمون تیزهوشان دهم 1403 از طریق سایت مای مدیو به نشانی my.medu.ir ممکن می باشد. سال های گذشته ، نتایج از طریق سایت سنجش ملی پرورش استعدادهای درخشان اعلام می شد اما حالا با راه اندازی سامانه جامع مای مدیو ، دانش آموزان فقط از طریق این سامانه می توانند از نتیجه آزمون خود اطلاع یابند.

احتمالا این را هم بپسندید  شرایط ورود به رشته تجربی در مدارس تیزهوشان 1403 📞 راهنمای کامل

لازم به ذکر است که مدارس تیزهوشان اطلاعی از نتایج و قبولی ها ندارند بنابراین از مراجعه حضوری به مدارس و پیگیری های حضوری خودداری نمایید. فقط باید بعد از منتشر شدن نتایج به سامانه مای مدیو مراجعه کنید.

نتایج ازمون تیزهوشان دهم

مراحل دریافت نتایج ازمون تیزهوشان دهم از سایت my.medu.ir

دریافت نتایج تیزهوشان پایه نهم 1403 به راحتی امکان پذیر است و شما نیاز به اطلاعات خاصی مثل رمز پادا نخواهید داشت. فقط باید کد ملی و سریال شناسنامه را در دسترس داشته باشید و پس از ورود به سایت مای مدیو ، این اطلاعات را ارائه دهید.

در سایت مای مدیو لینکی تحت عنوان “آزمون سمپاد” قرار داده‌ شده است. شما پس از ورود به این سامانه ابتدا باید کد ملی و شماره سریال شناسنامه را درج کنید و سپس بر روی این لینک کلیک نمایید. بعد از این مراحل ، کارنامه شما نمایش داده‌ می شود.

بعد از دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان خود ، ممکن است جزو پذیرفته شدگان باشید که در این صورت نام مدرسه محل قبول شده‌ و همچنین نام رشته مورد پذیرش (برای دانش آموزان نهم) در کارنامه درج شده‌ است. اما اگر هم قبول نشده‌ باشید ، عبارت پذیرفته نشده‌ را در کارنامه خود مشاهده خواهید کرد.

مرتبط بخوانید : پشتیبانی مای مدیو – راهنمای مشکلات و پشتیبانی mymedu ir

اعتراض به نتایج ازمون تیزهوشان دهم 1403

شاید سوال کنید که آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم وجود دارد که در پاسخ سوال شما باید بگوییم بله امکان پذیر است اما فقط در صورت داشتن یکی از دلایل زیر :

 • عدم تطابق پاسخ های درست و نادرست در کارنامه و پاسخنامه
 • اشتباه در محاسبه نمره کل
 • عدم تطابق اولویت های ثبت شده‌ در کارنامه
 • عدم اعمال قانون پذیرش مربوط به دانش آموزان همزاد (دو قلو، چند قلو، همجنس یا غیرهمجنس)
احتمالا این را هم بپسندید  اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 📞 زمان و سایت اعتراض به نتایج تیزهوشان نهم به دهم

در صورت داشتن اعتراض به نتایج ازمون تیزهوشان دهم ، لازم است اعتراض خود را به صورت اینترنتی در سایت مای مدیو به ثبت برسانید. لینک اعتراض در این سامانه فعال خواهد شد. لازم به ذکر است که زمان در نظر گرفته شده‌ برای اعتراض به نتایج محدود می باشد پس می بایست پیگیر اطلاعیه های سایت باشید و اقدامات لازم را انجام دهید.

توضیحات کارنامه آزمون نهم سنجش هوش

نتایج ازمون تیزهوشان دهم

در پایان ، به توضیحات کارنامه آزمون تیزهوشان نهم نیز می پردازیم تا شما بتوانید آن را به درستی تحلیل کنید. بخش هایی که در کارنامه آزمون تیزهوشان قرار گرفته اند ، به شرح زیر می باشند :

 • نمره آزمون : نشان دهنده نمره اکتسابی داوطلب و امتیاز کل در آزمون تیزهوشان می باشد.
 • تعداد پاسخ صحیح : نشان دهنده تعداد سوالاتی است که داوطلب به آنها جواب درست داده‌ است.
 • تعداد غلط : نشان دهنده تعداد سوالاتی است که داوطلب به آنها پاسخ اشتباه داده است که دارای امتیاز منفی نیز می باشد.
 • تعداد پاسخ نزده : نشان دهنده تعداد سوالاتی است که داوطلب به آنها پاسخی نداده‌ است که نمره منفی هم ندارد.
 • اولویت انتخابی : مدارس انتخاب شده‌ توسط دانش آموز در زمان ثبت نام

مرتبط بخوانید : نتایج اعتراض تیزهوشان 

سوالات پر تکرار

 • نتایج امتحان تیزهوشان نهم به دهم 1403 در چه تاریخی اعلام خواهد شد؟

زمان اعلام نتایج ازمون تیزهوشان نهم 1403 احتمالا در اوایل مردادماه باشد.

 • آیا دریافت نتایج تیزهوشان نهم به دهم 1403 به صورت حضوری است؟

خیر ، شرکت کنندگان آزمون تیزهوشان برای دریافت نتایج آزمون خود باید به سایت مای مدیو مراجعه کنند. مدارس هیچ اطلاعی از نتایج ندارند.

 • آیا امکان اعتراض به نتایج ازمون تیزهوشان نهم وجود دارد؟

بله ، دانش آموزان قبول نشده در آزمون تیزهوشان نهم می توانند از فرصتی که در اختیار آنها قرار می گیرد برای اعتراض به نتایج استفاده کنند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

بهترین کتاب برای آزمون تیزهوشان نهم

بهترین کتاب برای آزمون تیزهوشان نهم 📞 معرفی 4 کتاب برتر

حتما شما هم تصمیم به شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم را دارید و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر