از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

نتایج آزمون پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن 1402 📞 زمان و سایت دریافت نتایج

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

نتایج آزمون پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن

آزمون نظام مهندسی معدن هر ساله توسط وزارت صنعت ، معدن و تجارت برگزار می گردد. داوطلبانی که دارای مدارک تحصیلی و شرایط لازم هستند و متقاضی پروانه اشتغال نظام مهندسی می باشند ، می توانند در این آزمون شرکت کرده‌ و سپس منتظر اعلام نتایج باشند. داوطلبان بعد از دریافت نتایج آزمون پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن ، از قبولی یا عدم قبولی شان مطلع خواهند شد و سپس می توانند پیگیر اقدامات بعدی باشند. در ادامه این مطلب می خواهیم جزئیات بیشتری از زمان اعلام نتایج آزمون پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن 1402 و سایت دریافت کارنامه را شرح دهیم. لطفا همراه ما باشید.

اگر برای دریافت نتایج آزمون نظام مهندسی با مشکلی مواجه هستید و یا می خواهید به نتایج اعتراض کنید اما با مراحل آن آشنایی ندارید ، می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

درباره آزمون نظام مهندسی معدن

نظام های مهندسی با هدف ارتقا سطح کمی و کیفی استانداردهای خود اقدام به برگزاری آزمون های نظام مهندسی می کنند. آزمون های برگزار شده‌ در این نظام ها در نهایت به جذب افراد توانمند در مشاغل مختلف مننهی می شود و با توجه به اهمیت معادن و امتیازات استفاده از این بخش از طبیعت ، وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، نظام مهندسی معدن هم تشکیل شده‌ است تا افراد توانمند از طریق شرکت در آزمون کتبی ، در این نظام جذب شوند.

مواد امتحانی آزمون پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن ، تشکیل شده‌ از بخش های عمومی و تخصصی می باشد که این منابع ، معیاری برای سنجش میزان اطلاعات افراد شرکت کننده‌ در آزمون است. نحوه برگزاری آزمون نظام مهندسی معدن معمولا به صورت هر ساله است و نتایج هم در قالب کارنامه منتشر می گردد. داوطلبانی که دارای سوابق کاری و رزومه مناسبی باشند و در آزمون هم حداقل 50 درصد حد نصاب را به دست می آورند ، پذیرفته می شوند و می توانند پروانه نظام مهندسی معدن را دریافت نمایند.

احتمالا این را هم بپسندید  روش مطالعه آزمون نظام مهندسی 📞 برنامه ریزی و نحوه مطالعه آزمون نظام مهندسی

زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی معدن 1402

آزمون پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن در راستای تحقق اهداف موجود در قانون نظام مهندسی معدن هر ساله توسط وزارت صنعت ، معدن و تجارت برگزار می شود. داوطلبانی که متقاضی دریافت پروانه اشتغال هستند و یا می خواهند رسته پروانه اشتغال خود را تغییر دهند ، می توانند در این آزمون شرکت نمایند. آزمون مذکور ، با همکاری دو جانبه وزارت صنعت ، معدن و تجارت و نظام مهندسی معدن برگزار می گردد.

داوطلبان بعد از شرکت در آزمون پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن باید منتظر نتایج خود باشند. نتایج این آزمون به طور کلی در یک مرحله اعلام می گردد. همچنین زمان تقریبی اعلام نتایج هم حدود یک ماه پس از برگزاری آزمون می باشد. زمان اعلام نتایج آزمون صدور پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن 1402 به طور دقیق مشخص نیست و پس از مشخص شدن تاریخ آن ، در این مطلب به اطلاع شما خواهیم رساند.

مرتبط بخوانید : سهمیه ایثارگران در آزمون نظام مهندسی

سایت دریافت نتایج آزمون پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن 1402

سامانه دریافت نتایج آزمون نظام مهندسی معدن از سامانه اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی وزارت راه و شهرسازی مستقل می باشد. داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده‌ اند ، برای دیدن نتایج باید به سایت iran-azmoon.ir مراجعه کنند.

مراحل دریافت نتایج آزمون نظام مهندسی معدن از سایت iran-azmoon.ir به شرح زیر می باشد :

  • در مرحله اول باید بر روی گزینه “دریافت نتیجه آزمون نظام مهندسی معدن” کلیک کنید.
  • سپس باید کارنامه آزمون خود را انتخاب نمایید.
  • در قدم بعدی می بایست مشخصات خواسته شده‌ را ارائه دهید و کارنامه را مشاهده نمایید.

مرتبط بخوانید : پس از قبولی در آزمون نظام مهندسی چه باید کرد 

مشاوره نتایج آزمون نظام مهندسی معدن 1402

نتایج آزمون پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن

اگر شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی معدن را دارید ، می توانید برای دریافت پروانه اشتغال مهندسی خود در این آزمون شرکت کنید. اعتبار این پروانه تا دو سال است و پذیرفته شدگان آزمون مجاز هستند از اعتبار مدرک خود در این دو سال استفاده کنند. معیار سنجش توانمندی و قابلیت های افرادی که در آزمون نظام مهندسی معدن شرکت کرده‌ اند ، کسب حداقل 50 درصد از نمره آزمون می باشد اما علاوه بر نمره آزمون ، برخورداری از سوابق کاری متناسب با معدن هم تعیین کننده‌ است.

احتمالا این را هم بپسندید  سهمیه ایثارگران در آزمون نظام مهندسی 1401 - تاثیر و میزان سهمیه ایثارگران در آزمون نظام مهندسی

شرکت کنندگان آزمون پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن باید در زمان های اولیه اعلام نتایج ، کارنامه خود را دریافت کنند تا در صورت کسب حد نصاب لازم ، برای تکمیل پرونده خود اقدام نمایند. توجه داشته باشید که صدور پروانه های نظام مهندسی معدن تابع شرایط و مقررات وزارت خانه می باشد بنابراین باید در زمان مقرر برای مشاهده نتایح و مراحل بعدی آن اقدام نمایید.

مرتبط بخوانید : اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی

سوالات شما

  • نتایج آزمون نظام مهندسی معدن 1402 چه زمانی اعلام می شود؟

زمان اعلام نتایج آزمون پروانه اشتغال مهندسی معدن 1402 فعلا مشخص نشده‌ است اما حدودا یک ماه بعد از برگزاری آزمون ، کارنامه انتشار می یابد.

  • سایت دریافت نتایج آزمون نظام مهندسی معدن کدام سامانه است؟

نتایج آزمون پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن در سامانه iran-azmoon.ir قرار خواهد گرفت.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون نظام مهندسی چند بار در سال

آزمون نظام مهندسی چند بار در سال 📞 آزمون نظام مهندسی چند نوبت است

برای بسیاری از داوطلبانی که می خواهند در آزمون نظام مهندسی شرکت کنند ، این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر