از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مشاوره تحصیلی در شیراز 📞 خدمات مشاوره تلفنی در شیراز

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

مشاوره تحصیلی در شیراز

خدمات مشاوره تحصیلی در شیراز شامل خدمات تحصیلی همچون برنامه ریزی درسی ، ثبت نام مدرسه ، انتخاب رشته نهم ، انتخاب رشته کنکور و … می باشد. دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می توانند از یک مشاور مجرب و متخصص ، در این زمینه ها بهره مند شوند و شانس موفقیت خود را در آزمون ها افزایش دهند. مشاوران تحصیلی با توجه به سال ها فعالیتی که در زمینه مشاوره دادن به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری دارند ، آشنایی زیادی با مسیر تحصیل در مدارس و دانشگاه ها دارند و می توانند دانش آموزان را با توجه به شرایط خاصی که دارند ، راهنمایی کنند. اگر شما هم به دنبال یک مرکز مشاوره تحصیلی شیراز هستید تا با یک مشاور متخصص و مجرب ارتباط بگیرید ، در ادامه همراه ما باشید تا این مرکز را به شما معرفی کنیم.

برای دریافت مشاوره تحصیلی ، از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر تماس حاصل بفرمایید.

همین حالا تماس بگیرید ، تماس از سراسر کشور :  9099071612

اهمیت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی شیراز

بهره مندی از خدمات مشاوره تحصیلی به تمام دانش آموزان و داوطلبان کنکوری توصیه می شود زیرا فقط یک مشاور تحصیلی است که با شرایط تحصیل در مدارس و شرایط ورود به دانشگاه ها آشنایی دارد و می تواند در هر زمینه ای که دانش آموز نیاز دارد ، او را کمک کند. اگر شما هم نمی توانید برای خودتان برنامه ریزی درسی کنید ، برای ثبت نام مدرسه نیاز به راهنمایی دارید ، سوالات زیادی راجع به انتخاب رشته نهم دارید ، قصد شرکت در کنکور سراسری را دارید اما درباره منابع آزمون و برنامه ریزی کنکور نیازمند راهنمایی هستید ، می توانید از حضور یک مشاور در کنار خود بهره مند شوید و تمام این چالش ها را به راحتی بگذرانید.

مرتبط بخوانید : هزینه انتخاب رشته توسط مشاور

نکات انتخاب بهترین مرکز مشاوره تحصیلی شیراز

با توجه به اینکه خدمات مشاوره تحصیلی شیراز توسط بسیاری از مراکز تحصیلی و مشاوران ارائه می شود ، شما برای استفاده از بهترین خدمات مشاوره تحصیلی باید به چند نکته مهم به شرح زیر ، توجه داشته باشید :

داشتن تجربه کافی

تجربه داشتن مشاور تحصیلی انتخابی شما بسیار مهم است زیرا مشاوران مجرب با دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بسیاری در ارتباط بوده‌ اند و می دانند که شما چه دغدغه هایی دارید و شرایط تان چگونه است. مشاوران مجرب طبق تجربه خود بهترین راهکارهای تحصیلی را برای شما در نظر می گیرند.

بروز کردن اطلاعات

مشاوران تحصیلی خوب ، اطلاعات خود را به طور مدام بروز می کنند تا بتوانند اطلاعات موثق و دقیق به دانش آموزان خود ارائه دهند. بروز نبودن اطلاعات مشاور ممکن است باعث ضرر زیادی برای شما شود برای مثال ، دروس عمومی کنکور سراسری چند سال است که حذف شده‌ اند و داوطلبان کنکوری نیازی به مطالعه این دروس ندارند. اگر داوطلب از این موضوع بی اطلاع باشد و مشاور هم از آن آگاهی نداشته باشد ، وقت داوطلب برای مطالعه دروس عمومی تلف خواهد شد و ممکن است آسیب زیادی ببیند.

احتمالا این را هم بپسندید  مشاوره کنکور 1401 - بهترین مرکز مشاوره کنکور تلفنی و مفید ترین مقالات کاربردی کنکور

در دسترس بودن مشاور

نکته بعدی برای انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی شیراز ، در دسترس بودن آن است. ارتباط با مشاور باید به سهولت و به سرعت باشد زیرا دانش آموز یا داوطلب کنکوری ممکن است در زمان های مختلف با سوالات و مشکلات درسی مواجه شود و مشاور باید در هر زمانی که دانش آموز نیاز دارد ، پاسخگوی او باشد. مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما با راه اندازی بخش مشاوره تلفنی ، این امکان را برای شما عزیزان از شهرهای مختلف فراهم کرده‌ است تا به صورت 24 ساعته و حتی ایام تعطیل ، بتوانید با مشاور صحبت کنید.

هزینه مناسب خدمات مشاوره تحصیلی

هزینه مناسب خدمات مشاوره تحصیلی در شیراز یکی دیگر از معیارها برای استفاده از این خدمات است. متاسفانه بعضی از افراد و مراکز مشاوره غیرحرفه ای ، پول هنگفتی را در ازای خدمات مشاوره بی کیفیت از داوطلبان دریافت می کنند اما یک مرکز مشاوره تحصیلی شناخته شده‌ و خوب ، هزینه مناسبی را برای خدمات خود تعریف کرده‌ است تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بتوانند با هزینه ای مناسب ، از حضور یک مشاور در کنار خود بهره مند شوند.

مرتبط بخوانید : مشاوره هدایت تحصیلی پایه نهم

لیست خدمات مشاوره تحصیلی شیراز

خدمات مشاوره تحصیلی شیراز ، شامل بخش های مختلف برای دانش آموزان ، داوطلبان کنکوری ، دانشجویان و … می باشد بنابراین شما در هر مقطع تحصیلی که هستید ، می توانید از این خدمات به شرح زیر بهره مند شوید :

مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان

دانش آموزان در پایه های ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم ممکن است با مشکلات درسی و تحصیلی بسیاری مواجه شوند که در این مواقع ، مشاور می تواند به آنها کمک کند. از جمله خدمات مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان عبارتند از :

 • راهنمایی کردن والدین و دانش آموزان برای انتخاب بهترین مدرسه
 • ارائه مشاوره برنامه ریزی درسی برای شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم
 • ارائه مشاوره برنامه ریزی درسی برای شرکت در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم
 • مشاوره دادن به دانش آموزانی که قصد شرکت در المپیاد را دارند.
 • مشاوره ثبت نام اینترنتی مدارس
 • مشاوره ثبت نام کتاب
 • ارائه مشاوره در زمینه هدایت تحصیلی و انتخاب رشته نهم به دهم
 • و…

خدمات مشاوره تحصیلی برای داوطلبان کنکوری

داوطلبان کنکوری برای داشتن آمادگی بالا برای شرکت در کنکور سراسری ، لازم است که یک مشاور تحصیلی در کنار خود داشته باشند. کنکوری ها در زمینه های زیر ، می توانند از خدمات مشاوره تحصیلی استفاده کنند :

 • تنظیم برنامه ریزی درسی روزانه ، هفتگی و ماهانه
 • انتخاب بهترین منابع کنکور سراسری
 • بررسی رتبه قبولی رشته های مختلف
 • انجام انتخاب رشته کنکور سراسری با بیشتری شانس قبولی
 • انتخاب بهترین آزمون آزمایشی
 • بررسی روش های اصولی مطالعه دروس تخصصی کنکور سراسری
 • مشاوره شدن در زمینه ترمیم معدل برای تاثیر مثبت سوابق تحصیلی
 • مشاوره در خصوص بازار کار رشته های مختلف
 • مشاوره شدن در خصوص ورود به دانشگاه فرهنگیان و مصاحبه دانشگاه
 • و…
احتمالا این را هم بپسندید  مشاوره تحصیلی تلفنی دانشگاه آزاد

مشاوره تحصیلی برای داوطلبان ارشد و دکتری

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی چنانچه نیازمند راهنمایی شدن در خصوص شرایط شرکت در آزمون هستند و یا در زمینه انتخاب منابع درست ، انتخاب رشته ، مصاحبه ارشد ، مصاحبه دکتری و سایر موارد مرتبط به راهنمایی نیاز دارند ، می توانند از خدمات تخصصی مشاوره تحصیلی پاسخ با ما بهره مند شوند. مشاوران ارشد مرکز تحصیلی پاسخ با ما ، در خدمت این دسته از داوطلبان هستند و در تمام روزها نیز پاسخگو می باشند.

خدمات مشاوره تحصیلی برای دانشجویان

علاوه بر دانش آموزان و داوطلبان کنکوری ، دانشجویان هم می توانند از خدمات مشاوره تحصیلی بهره مند شوند. خدماتی که برای این دسته از داوطلبان ارائه می شوند ، به شرح زیر هستند :

 • راهنمای ثبت نام اینترنتی ترم اول برای دانشجویان ورودی جدید
 • راهنمای انتخاب واحد
 • ارائه مشاوره در زمینه پرداخت شهریه
 • راهنمایی کردن در خصوص معادل سازی دروس ، دریافت مدرک معادل ، معرفی به استاد
 • و …

مرتبط بخوانید : مشاوره دانشگاه آزاد

ارائه خدمات مشاوره تحصیلی در شیراز توسط مرکز تحصیلی پاسخ با ما

مشاوره تحصیلی در شیراز

برای دریافت خدمات مشاوره تحصیلی در شیراز می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید که در هر ساعتی پاسخگوی شما هستند. مشاوران حاضر در مجموعه پاسخ با ما ، تجربه سال ها فعالیت در زمینه خدمات مشاوره دارند و می توانند بهترین راهنما برای شما باشند. جهت ارتباط با مشاوران و دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ، هم اکنون امکان برقراری تماس دارید. می توانید مشاور خودتان را از میان مشاوران حاضر در مجموعه انتخاب کنید و در تماس های بعدی نیز به همان مشاور متصل شوید.

سوالات شما

 • خدمات مشاوره تحصیلی در شیراز توسط کدام مرکز ارائه می شود؟

شما می توانید برای بهره مندی از مشاوره تحصیلی تخصصی با مشاوران مرکز پاسخ با ما تماس بگیرید.

 • آیا دانش آموزان می توانند از خدمات مشاوره تحصیلی استفاده کنند؟

بله ، خدمات مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان و در سطح مدرسه نیز ارائه می شود.

 • هزینه مشاوره تحصیلی در شیراز چقدر است؟

می توانید پس از تماس تلفنی با مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما از هزینه خدمات مشاوره مطلع شوید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مشاوره تحصیلی گرگان

مشاوره تحصیلی گرگان 📞 خدمات مشاوره تلفنی در گرگان

بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در گرگان به دنبال مشاوری هستند که زیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر