از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مای مدیو جهش تحصیلی 📞 راهنمای ثبت نام جهش تحصیلی در سامانه my.medu.ir

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

مای مدیو جهش تحصیلی

ثبت نام جهش تحصیلی متقاضیان بسیاری در میان دانش آموزان دارد زیرا با جهش تحصیلی ، دانش آموز یک پایه جلوتر از هم سن و سالان خود خواهد بود و می تواند زودتر وارد دانشگاه شود. جهش تحصیلی در دوره های تحصیلی ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم امکان پذیر می باشد. البته دانش آموزان هر یک از این دوره ها فقط در یک مقطع می توانند جهش تحصیلی داشته‌ باشند. ثبت نام جهش تحصیلی را باید به روش اینترنتی انجام داد و سامانه ای که برای این منظور در نظر گرفته‌ شده‌ است ، سامانه مای مدیو می باشد. راهنمای سامانه مای مدیو جهش تحصیلی در ادامه این مطلب ارائه خواهد شد. لطفا همراه ما باشید.

برای ثبت نام جهش تحصیلی در سایت مای مدیو می توانید از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما کمک بگیرید. مشاوران می توانند ثبت نام دانش آموز را بدون مشکل و در زمانی سریع انجام دهند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

معرفی سامانه ثبت نام جهش تحصیلی

سامانه مای مدیو که اخیرا توسط آموزش و پرورش راه اندازی شده‌ است ، سامانه ای کاربردی و جامع برای انجام بسیاری از امور دانش آموزی می باشد. دانش آموزان ایرانی و همچنین دانش آموزان اتباع می توانند با ورود به این سامانه برای ثبت نام در مدرسه اقدام کنند ، خرید کتاب درسی را انجام دهند ، در انتخاب رشته‌ نهم به دهم شرکت نمایند و و بسیاری دیگر از امور مربوط به مدرسه آنها به لطف راه اندازی سایت مای مدیو ، به شیوه اینترنتی انجام می پذیرد.

یکی دیگر از خدماتی که سایت مای مدیو به دانش آموزان ارائه می کند ، ثبت نام جهش تحصیلی است. دانش آموزان ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم که خواهان جهش تحصیلی هستند ، تنها از طریق سایت مای مدیو امکان ثبت درخواست خود را دارند. این دسته از دانش آموزان باید با ارائه اطلاعات و مدارک لازم ، اقدام به نام نویسی کنند. سامانه مای مدیو ، به نشانی my.medu.ir در دسترس کاربران خود قرار دارد. دانش آموزان جهت ورود به این سامانه ، تنها باید کد ملی و سری سریال شناسنامه خود را ارائه کنند و اطلاعات لازم برای ورود دانش آموزان اتباع هم تاریخ تولد و کد اتباع آنها می باشد.

مرتبط بخوانید : برنامه ریزی برای جهشی خواندن

راهنمای ثبت نام جهش تحصیلی در سایت مای مدیو

اگر می خواهید ثبت نام جهش تحصیلی را در سامانه مای مدیو انجام دهید ، باید این کار توسط والدین دانش آموز انجام گیرد. یک نقش تعریف شده‌ در سامانه مای مدیو ، نقش والدین می باشد. پدر یا مادر دانش آموز می تواند با ارائه اطلاعات خود ، وارد سایت مای مدیو شود و ثبت نام جهش تحصیلی فرزند خود را در این سامانه انجام دهد.

احتمالا این را هم بپسندید  مای مدیو وقفه تحصیلی 📞 مراحل ثبت وقفه تحصیلی در سایت my.medu.ir

والدین به منظور استفاده از خدمات سامانه مای مدیو ، ابتدا لازم است به این سامانه ورود پیدا کنند. نحوه ورود هم از طریق دریافت کد یکبار مصرف می باشد. برای این منظور ، می بایست شماره تلفن همراه پدر یا مادر در سامانه درج شود و با استفاده از کدی که برای شماره درج شده‌ ارسال می گردد ، وارد سامانه شد.

والدین پس از ورود به سایت مای مدیو ، لیست فرزندان محصل خود را مشاهده خواهند کرد. اگر هم نام فرزند آنها در سایت موجود نبود ، باید از طریق گزینه “افزودن فرزند” مشخصات فرزند خود را ارائه کرده‌ و نام او را به سامانه اضافه نمایند. پس از اضافه کردن نام و مشخصات فرزند به سایت مای مدیو ، می توان با کلیک بر روی نام فرزند و در صفحه باز شده‌ ، گزینه “برگزاری جهش” را انتخاب نمود و ثبت نام را انجام داد.

پس از ثبت نام اینترنتی جهش تحصیلی در سامانه مای مدیو ، باید در صفحه مربوط به نوبت گیری ، نام استان ، شهرستان و منطقه انتخاب شود و با پرداخت هزینه لازم ، نوبت رزرو شود. زمان نوبت گیری برای جهش تحصیلی نیز از تاریخ 5 تیرماه تا 5 مردادماه می باشد.

مرتبط بخوانید : نمونه سوالات جهشی پایه دوم ابتدایی و تست هوش جهش تحصیلی

مشکل سامانه مای مدیو جهش تحصیلی

مای مدیو جهش تحصیلی

برخی از والدین با مشکل سامانه مای مدیو برای ثبت نام جهش تحصیلی مواجه شده‌ اند. علت اصلی این مشکل ، ثبت نشدن نمرات دانش آموز در سایت سناد می باشد. در واقع ، مدیر مدرسه باید مشخصات و نمرات دانش آموز را در سامانه سیدا به ثبت برساند و سپس به خانواده ها اطلاع دهد تا در صورت تمایل ، برای ثبت نام جهش تحصیلی اقدام نمایند.

احتمالا این را هم بپسندید  جهشی دوم به چهارم 📞 راهنمای ثبت نام جهش تحصیلی دوم به چهارم

پس اگر برای ثبت نام جهش تحصیلی در سایت my.medu.ir با مشکل روبرو شده‌ اید ، باید به مدیر مدرسه اطلاع دهید. البته ممکن هم هست که سامانه دارای مشکل باشد که در این شرایط هم باید زمان دیگری را برای ثبت نام جهش تحصیلی انتخاب نمایید.

مرتبط بخوانید : راهنمای جهشی دهم به دوازدهم

سوالات شما

  • ثبت نام جهش تحصیلی در کدام سامانه انجام می گیرد؟

دانش آموزانی که درخواست جهش تحصیلی دارند باید با مراجعه به سایت مای مدیو اقدام به ثبت نام کنند.

  • برای ثبت نام جهش تحصیلی در سایت my.medu.ir چه اطلاعاتی لازم است؟

ثبت نام جهش تحصیلی باید توسط والدین دانش آموز انجام گیرد. برای این منظور نیاز است اطلاعاتی مانند شماره ملی، شماره تلفن همراه و مشخصات دانش آموز ارائه شوند.

  • جهش تحصیلی در کدام پایه ها امکان پذیر است؟

جهش تحصیلی در پایه های هفتم به نهم، دهم به دوازدهم و در پایه های ابتدایی امکان پذیر می باشد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی 📞 راهنمای تصویری ثبت نام

سامانه ای توسط آموزش و پرورش راه اندازی شده‌ است تا دانش آموزان در کلیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر