از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مای مدیو جشنواره خوارزمی 📞 راهنمای سایت جشنواره خوارزمی my.medu.ir

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

مای مدیو جشنواره خوارزمی

جشنواره خوارزمی یک مسابقه علمی و با رشته های مختلفی است که هر ساله در سه بخش دانش آموزی ، جوان و بین المللی برگزار می شود. مجری برگزاری جشنواره خوارزمی ، سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران می باشد و علاقه مندان این جشنواره می توانند با مراجعه به سامانه مربوطه که در ادامه معرفی خواهد شد ، اقدامات لازم جهت ثبت نام را انجام دهند. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا راهنمای سامانه مای مدیو جشنواره خوارزمی را ارائه کنیم.

شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در خصوص زمان و نحوه ثبت نام جشنواره خوارزمی از مشاوران ما بپرسید تا راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام جشنواره خوارزمی

در ابتدای مطلب لازم می دانیم درباره زمان ثبت نام جشنواره خوارزمی توضیحات کافی را دهیم زیرا اگر دیر اقدام به ثبت نام کنید ، فرصت شرکت در جشنواره را از دست خواهید داد. جشنواره خوارزمی از سال 1366 به صورت بین المللی برگزار می شود. در سال 1368 با تقاضای دانش آموزان و با هدف جلب این دسته از علاقه مندان ، بخش دانش آموزی هم به جشنواره اضافه شده‌ است. پس از آن ، جشنواره خوارزمی در حوزه بین المللی و در قالب جشنواره جوان خوارزمی در سطح ملی با مشارکت وزرات آموزش و پرورش برگزار می گردد. همچنین در سال 93 هم بخش نوجوان به این جشنواره اضافه شده‌ است.

مهلت ثبت نام جشنواره خوارزمی توسط سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران اطلاع رسانی می شود و طبق اعلام این سازمان ، ثبت نام 25مين دوره جشنواره جوان خوارزمی در بازه زمانی تیر تا پایان مرداد 1402 انجام خواهد شد.  همچنین زمان ثبت نام 37مين جشنواره بين‌المللی خوارزمی و 2مين جشنواره نوآوری و فناوری خوارزمی از ابتدای تیرماه تا آخر شهریورماه می باشد.

مرتبط بخوانید : راهنمای ثبت نام جشنواره خوارزمی متوسطه دوم و ثبت نام جشنواره خوارزمی متوسطه اول

سایت ثبت نام جشنواره خوارزمی

شیوه ثبت نام در جشنواره خوارزمی به روش اینترنتی می باشد و متقاضیان باید از طریق سامانه های مربوطه ، ثبت نام خود را انجام دهند. سایت جامع جشنواره های خوارزمی به نشانی ka.irost.org می باشد و اخبار مربوط به جشنواره از طریق این سامانه به علاقه مندان اطلاع رسانی می شود. علاوه بر سامانه مذکور ، یک سایت دیگر هم برای هر  یک از جشنواره های بخش جوان ، نوجوان و بین المللی راه اندازی شده‌ است که به نشانی kharazmi.sampad.gov.ir در دسترس قرار دارد. داوطلبان با ورود به این سامانه و ارائه اطلاعات خود ، امکان ثبت نام در جشنواره را خواهند داشت.

مرتبط بخوانید : هزینه شرکت در جشنواره خوارزمی

راهنمای سامانه مای مدیو جشنواره خوارزمی

با راه اندازی سامانه مای مدیو ، داوطلبان می توانند با مراجعه به این سامانه هم برای ثبت نام در جشنواره خوارزمی اقدام کنند. سامانه مای مدیو را آموزش و پرورش راه اندازی کرده‌ است و درگاهی برای ورود به بسیاری از سامانه های مربوط به مدارس است. خدماتی که این سامانه ارائه می کند شامل پیش ثبت نام مدرسه ، خرید کتاب درسی ، ثبت نام آزمون تیزهوشان ، ثبت نام آزمون نمونه دولتی ، ثبت نام سنجش کلاس اول ابتدایی و … هستند و ثبت نام جشنواره خوارزمی را هم می توان با مراجعه به این سایت انجام داد.

احتمالا این را هم بپسندید  مای مدیو ثبت نام نمونه دولتی 📞 6 مرحله ثبت نام مدرسه نمونه دولتی در سایت my.medu.ir

آدرس سایت مای مدیو به نشانی my.medu.ir می باشد. پس از اینکه وارد این سامانه شوید ، گزینه های مختلفی را مشاهده خواهید کرد که شما باید ابتدا نقش خود را انتخاب کنید و سپس اطلاعات لازم برای آن نقش را ارائه دهید. اگر نقش دانش آموز را انتخاب کنید ، باید کد ملی و سری سریال شناسنامه را درج نمایید.

مای مدیو جشنواره خوارزمی

با وارد شدن به حساب کاربری خود در این سامانه ، با گزینه های مختلفی روبرو خواهید شد که باید گزینه “ثبت نام جشنواره خوارزمی” را انتخاب کنید. اگر در زمان ثبت نام به سایت مراجعه کرده‌ باشید ، لینک ثبت نام فعال خواهد بود و می توانید با ارائه اطلاعات و مدارک مورد نیاز ، نام نویسی خود را در این جشنواره انجام دهید.

مای مدیو جشنواره خوارزمی

سامانه مای مدیو ، در واقع درگاه سایت جشنواره خوارزمی را ایجاد کرده‌ است و اگر امکان ورود مستقیم به سایت kharazmi.sampad.gov.ir را ندارید ، می توانید از سایت مای مدیو برای ثبت نام در حشنواره استفاده کنید.

مرتبط بخوانید : معرفی رشته های جشنواره خوارزمی

نکات ثبت نام جشنواره نوجوان خوارزمی در سایت مای مدیو

مای مدیو جشنواره خوارزمی

 • طرح بارگذازی شده‌ در سایت جشنواره خوارزمی ، باید به صورت کامل و تکمیل شده‌ باشد. در واقع ، ایده ها و نظریه ها مورد بررسی قرار نمی گیرند.
 • متقاضیانی که طرح آنها مربوط به گروه انسانی است باید در جشنواره فارابی شرکت کنند. جشنواره خوارزمی رشته های گروه انسانی را شامل نمی شود.
 • داوطلبان جشنواره خوارزمی اگر دیر برای ثبت نام و ارائه طرح خود اقدام کنند ، از جشنواره حذف خواهند شد.
 • دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه های هفتم ، هشتم و نهم مجاز به شرکت در جشنواره خوارزمی متوسطه اول می باشند. به عبارتی ، دانش آموزان آزاد امکان ثبت نام ندارند.

رشته های جشنواره خوارزمی در سایت مای مدیو

رشته های جشنواره خوارزمی متعدد هستند و شما می توانید با ورود به سایت مای مدیو ، در یکی از این رشته ها ثبت نام کنید. اسامی رشته ها به شرح زیر می باشند :

 • رشته‌‌‌ برق و الکترونیک
 • رشته‌‌‌ کامپیوتر
 • رشته‌‌‌ مکاترونیک
 • رشته‌‌‌ مکانیک
 • رشته‌‌‌ عمران و معماری
 • رشته‌‌‌ علوم زیستی و پزشکی
 • رشته‌‌‌ کشاورزی و منابع طبیعی
 • رشته‌‌‌ فیزیک و نجوم
 • رشته‌‌‌ شیمی
 • رشته‌‌‌ علوم اجتماعی و روانشناسی
 • رشته‌‌‌ ریاضی
 • رشته‌‌‌ هنر
 • رشته‌‌‌ علوم دینی و قرآن پژوهی
 • رشته‌‌‌ سلول های بنیادی
 • رشته‌‌‌ فناوری نانو
 • رشته‌‌‌ زبان و ادبیات فارسی
 • رشته‌‌‌ علوم شناختی
 • رشته‌‌‌ هوش مصنوعی

پشتیبانی سایت جشنواره خوارزمی my.medu.ir

شما ممکن است برای ورود به سایت مای مدیو جهت ثبت نام جشنواره خوارزمی ، با مشکل کندی و اختلال این سامانه مواجه شوید. همچنین امکان دارد با مراحل ثبت نام آشنایی نداشته باشید. در صورت داشتن هر گونه مشکل می توانید با کارشناسان ما در مرکز پاسخ با ما تماس بگیرید تا مشکل شما را در سریع ترین زمان رفع کنند. علاوه بر آن شما می توانید ثبت نام خود در جشنواره خوارزمی را به مشاوران بسپارید تا تمام مراحل به درستی انجام شود.

احتمالا این را هم بپسندید  انتخاب رشته برگزیدگان جشنواره خوارزمی 1402 📞 زمان و راهنمای انتخاب رشته

سوالات شما

 • آیا ثبت نام جشنواره خوارزمی در سایت مای مدیو انجام می گیرد؟

بله ، داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مای مدیو برای شرکت در جشنواره خوارزمی اقدام کنند.

 • نحوه ورود به سامانه مای مدیو برای شرکت در جشنواره خوارزمی چگونه است؟

برای ورود به سامانه مای مدیو ، لازم است اطلاعات کاربری ارائه شوند که در این مطلب توضیح داده‌ ایم.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی 📞 راهنمای تصویری ثبت نام

سامانه ای توسط آموزش و پرورش راه اندازی شده‌ است تا دانش آموزان در کلیه …

7 نظر

 1. دینا رحیمی

  ببخشید من و دوستم در رشته فرهنگی و هنری شرکت کرده ایم اما به جای اینکه عکاسی رو بزنیم هنر های نمایشی رو اشتباهی زدییم حالا راهی برای تغییر ش هست؟؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. توصیه می شود با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 2. علی تیموری

  چگونه از جشنواره خوارزمی انصراف دهیم

 3. سلام
  چطوری میتونم از محور ها جشنواره خوارزمی انصراف بدم؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنند.

 4. آوین عباس زاده

  سلام ،امکان ثبت اثر در جشنواره خوارزمی وجود ندارد.چه کنم؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر