از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مای مدیو برای ثبت نام 1402 📞 راهنمای مای مدیو برای ثبت نام مدرسه و کتاب درسی

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

مای مدیو برای ثبت نام

از اصلی ترین خدمات ارائه شده در سامانه مای مدیو، ثبت نام در مدرسه است و دانش آموزان کلاس اول و همچنین سایر پایه های تحصیلی ، باید در این سامانه اقدام به پیش ثبت نام در مدرسه کنند. مای مدیو برای ثبت نام در کلیه پایه های تحصیلی کاربرد دارد و با استفاده از اطلاعات کاربری می توان وارد آن شده و ثبت نام در مدرسه را انجام داد. برای آشنایی با مراحل ثبت نام مدرسه در سایت مای مدیو ، لطفا در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

اگر برای ثبت نام مدرسه و کتاب درسی در سایت مای مدیو به راهنمایی نیاز دارید ، می توانید از کارشناسان ما در مجموعه تحصیلی پاسخ با ما راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

سایت مای مدیو برای ثبت نام کلاس اول

سامانه مای مدیو ، جامع ترین سامانه تحت نظر آموزش و پرورش می باشد که دانش آموزان ، فرهنگیان ، والدین و سایر کاربران می توانند از خدمات این سایت استفاده کنند. اصلی ترین خدمات سایت مای مدیو ، برای دانش آموزان است و دسترسی های مختلفی مانند دریافت کارنامه ، دریافت کارت ورود به جلسه ، ثبت نام مدرسه ، شرکت در هدایت تحصیلی نهم و … برای آنها وجود دارد.

والدینی که فرزند کلاس اولی دارند برای ثبت نام فرزند خود در کلاس اول باید به سایت ماي مدیو مراجعه نمایند. در این سامانه ، امکان بارگذاری مدارک پیش ثبت نام مدرسه وجود دارد و مراحل ثبت نام بدون نیاز به مراجعه حضوری به مدرسه ، انجام می پذیرد.

مرتبط بخوانید : ثبت نام اینترنتی مدارس دولتی

مای مدیو برای ثبت نام سنجش کلاس اول

والدین باید در زمان ثبت نام فرزند خود در کلاس اول ابتدایی ، ثبت سنجش را هم انجام دهند. سامانه مای مدیو برای ثبت نام سنجش کلاس اول ، در زمان مقرر فعال می شود و به ترتیب مراحل زیر می توان نوبت سنجش را رزرو کرد.

 • ورود به سامانه مای مدیو به نشانی my.medu.ir
 • وارد شدن در سامانه به عنوان والدین دانش آموز
 • تکمیل اطلاعات فرزند و شروع نوبت گیری
 • انتخاب سنجش و دریافت نوبت
 • انتخاب منطقه و پایگاه
 • نوبت گیری و رزرو
 • دریافت رسید و مراجعه به مرکز
احتمالا این را هم بپسندید  چگونه در سایت مای مدیو کارنامه بگیریم 📞 سایت مای مدیو کارنامه my.medu.ir

در مای مدیو برای ثبت نام سنجش کلاس اول ، باید کد ملی ارائه شود و بر اساس کد ملی دانش آموز ، نوبت دریافت شود. همچنین لازم است هزینه سنجش هم به صورت اینترنتی پرداخت گردد.

مرتبط بخوانید : مای مدیو برای هدایت تحصیلی

مراحل ثبت نام مدرسه در سایت مای مدیو

 • برای ثبت نام کلاس اول و سایر پایه های تحصیلی در سایت ماي مدیو ، می توانید با استفاده از گوشی همراه هوشمند ، تبلت یا کامپیوتر ، وارد سایت به نشانی my.medu.ir شوید و مراحل ثبت نام را طی کنید.
 • در صفحه اول سایت مای مدیو ، گزینه های دانش آموز ، والدین و فرهنگیان قرار دارد و با توجه به اینکه والدین ثبت نام مدرسه را انجام می دهند ، باید عنوان “والدین و سایر” را انتخاب کنید.
 • بعد از انتخاب گزینه “والدین و سایر” وارد صفحه ای می شوید که باید گزینه “رمز یکبار مصرف” را انتخاب نمایید.
 • با ورود به پنجره خدمات دولت هوشمند ، باید شماره موبایل را که حتما باید به اسم خودتان باشد را ثبت کنید تا کد امنیتی برای آن ارسال شود. این کد را وارد سامانه نمایید و آن را در اختیار دیگران قرار ندهید.
 • با انجام مراحل فوق ، وارد سامانه ماي مدیو می شوید و می توانید مراحل ثبت نام را طی کنید.

لازم به ذکر است که قبل از ثبت نام مدرسه در سایت ماي مدیو ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کنید و به عنوان والدین ، فرزند خود را به عنوان دانش آموز وارد سایت کنید. سپس لازم است کد ملی و تاریخ تولد فرزندتان را ارائه نمایید.

مرتبط بخوانید : سامانه مای مدیو ثبت نام کلاس هفتم

مای مدیو برای ثبت نام کتاب درسی

مای مدیو برای ثبت نام

ثبت نام کتب درسی به صورت اینترنتی و از طریق سامانه ماي مدیو انجام می پذیرد. دانش آموزان باید بر اساس زمانبندی که برای پایه تحصیلی آنها در نظر گرفته شده است ، وارد سامانه شده و نسبت به ثبت سفارش کتب درسی اقدام نمایند. البته سامانه اصلی خرید کتاب درسی ، به نشانی irtextbook.ir می باشد و در سایت مای مدیو ، درگاه این سامانه قرار داده شده است.

احتمالا این را هم بپسندید  مای مدیو کارت ورود به جلسه 1403 📞 دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی

دانش آموزان باید پس از وارد شدن به سایت ، کتب درسی پایه تحصیلی مدنظرشان را انتخاب کنند و سپس هزینه را بپردازند. هزینه سفارش کتب درسی ، قیمت پشت جلد کتاب هاست و بعد از ورود به درگاه پرداخت بانکی و ارائه اطلاعات کارت بانکی ، هزینه پرداخت می شود. زمان تحویل کتاب های درسی نیز در اول مهرماه است و باید از مدرسه تحویل گرفت.

مرتبط بخوانید : ثبت نام کتاب درسی ابتدایی

سوالات شما

 • آدرس سامانه ماي مدیو برای ثبت نام کدام است؟

آدرس سامانه مای مدیو به نشانی my.medu.ir می باشد.

 • ثبت نام کدام پایه های تحصیلی در سایت ماي مدیو انجام می شود؟

دانش آموزان کلیه پایه های تحصیلی برای ثبت نام در مدرسه باید وارد سامانه ماي مدیو شوند.

 • آیا ثبت نام کتب درسی در سایت ماي مدیو انجام می گیرد؟

بله ، درگاه سامانه ثبت نام کتب درسی در سایت ماي مدیو قرار دارد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی 📞 راهنمای تصویری ثبت نام

سامانه ای توسط آموزش و پرورش راه اندازی شده‌ است تا دانش آموزان در کلیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر