از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

سایت الا 📞 لینک ورود به سایت آلاء و راهنمای استفاده – مشاوره تلفنی سامانه آلا

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

سایت الا

 

سایت آموزش مجازی آلاء ، با هدف توسعه عدالت آموزشی از سال 1392 و با شعار “آلا رایگان است و به لطف خدا رایگان خواهد ماند” شروع به کار کرد. این سامانه فرصت آموزش رایگان را برای دانش آموزان فراهم کرده‌ است و امکانات مفیدی را در اختیار دانش آموزان پایه های تحصیلی متوسطه اول و متوسطه دوم نظام جدید و نظام قدیم قرار می دهد. دوره های آموزشی رایگان ، همایش های جمع بندی کنکوری مختص به دانش آموزان نظام جدید و نظام قدیم ، جزوات و فیلم های آموزشی اساتید برتر با تخفیفات ویژه برای دروس مهم و اختصاصی رشته‌ های ریاضی ، تجربی و انسانی و … از امکانات سایت الا است که هر دانش آموز یا داوطلب کنکوری را ترغیب به عضویت در این سایت و بهره مندی از خدمات آن می کند.

دانش آموزان عزیز ، اگر در دانلود جزوات و مشاهده فیلم های آموزشی رایگان سایت آلا با مشکلی مواجه شده‌ اید و نیاز به راهنمایی دارید ، از مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما راهنمایی دریافت کنید، کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

امکانات و خدمات سایت الا

بیشتر فیلم ها و دوره های آموزشی سایت الا رایگان و برخی هزینه دارند. تمام درس های مقاطع دهم ، یازدهم و دوازدهم دوره دوم متوسطه در رشته‌ های ریاضی و تجربی در سایت آلاء آموزش داده‌ می شوند که شیوه آموزش نیز به صورت فیلم ، جزوه ، همایش و … است. از دروس رشته‌ انسانی نیز ، درس های ریاضی و علوم و فنون ادبی به طور کامل و بخش زیادی از درس عربی نیز در این سایت پوشش داده‌ شده‌ است.

علاوه بر پایه های تحصیلی دوره دوم متوسطه ، پایه های هفتم ، هشتم و نهم اول متوسطه نیز در سایت آلا کامل آموزش داده‌ می شوند. اساتید الا از دبیران مطرح کشور هستند و مشاهده فیلم ها و شرکت در جلسات آموزشی سایت آلا تاثیر شگرفی در پیشرفت درسی دانش آموز دارد.

 • پایه هفتم : ریاضی
 • پایه هشتم : هندسه و ریاضی
 • پایه نهم : ریاضی و فیزیک
 • پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم رشته‌ تجربی : زیست شناسی ، شیمی ، فیزیک ، ریاضی ، هندسه
 • پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم رشته‌ ریاضی : شیمی ، فیزیک ، ریاضی ، هندسه ، ریاضیات گسسته‌ و آمار و احتمال ، حسابان و ریاضی پایه
 • پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم رشته‌ انسانی : عربی ، علوم و فنون ادبی و ریاضی

مشاهده دوره‌ های رایگان سایت آلا

برای مشاهده و دسترسی به دوره های رایگان سایت آلا از طریق گوشی تلفن همراه یا کامپیوتر شخصی ، از منوی بالای سایت وارد بخش فیلم های پایه و کنکور آلاء شوید. دانلود فیلم های آلا در سه کیفیت امکان پذیر است و جزوه های هر دوره در صورت وجود یا به صورت رایگان در همان صفحه فیلم قابل دسترسی است و یا در صورت رایگان نبودن‌ ، باید در بخش فروشگاه سایت با پرداخت هزینه ، جزوه را تهیه نمایید.

سایت آلا

پس از ورود به بخش فیلم های پایه و کنکور آلاء  ، پایه تحصیلی خود را انتخاب و سپس درس مورد نظر را تعیین نمایید. تمام فیلم ها و جزوه های آموزشی رایگان آن درس نمایش داده‌ می شوند که می توانید مبحث مورد نظر خود را جستجو نمایید. شما در سایت آلا این امکان را دارید که از طریق جستجوی پیشرفته‌ ، اسم دبیر و استاد مورد نظر خود را جستجو نمایید تا فیلم های آموزشی آن استاد برای شما نمایش داده‌ شوند.
در فیلم ها و دوره های کنکوری، مباحث هم به صورت تخصصی آموزش داده‌ می شود و هم تست های کنکوری با جزئیات کامل بررسی می شوند و در نتیجه داوطلب با مشاهده این فیلم ها که از سوی اساتید برتر تدریس می شوند ، از شرکت در کلاسهای خصوصی و بیرون از مدرسه بی نیاز خواهد شد.
 اگر برای دانلود فیلم های سایت آلا مشکلی به وجود آمد ، موارد زیر را بررسی کنید :
 • فیلترشکن غیرفعال باشد.
 • از مرورگر Chrome استفاده شود.
 • نرم افزار های مدیریت دانلود IDM برای کامپیوتر و ADM  برای موبایل نصب شود.

همایش ‌های کنکوری آلا

همایش های سایت الا مختص به داوطلبان کنکوری و دانش آموزان سال دوازدهم است. این همایش ها ویژه جمع بندی مباحث نیمسال اول و نیمسال دوم سال دوازدهم می باشد و برای آزمون های مدرسه نیز کاربرد دارد. انواع همایش های سایت آلا به صورت زیر است :

 • همایش گّدار (1+5 پیشین) : مختص به جمع بندی کنکوری مباحث نیمسال اول پایه دوازدهم
 •  همایش تفتان : جمع بندی مباحث کنکوری پایه های دهم و یازدهم که بیشترین کاربرد آن برای دوره تابستان و یا ایام اسفند و فروردین ماه می باشد.
 • همایش آرش (طلایی سابق) : ویژه جمع بندی کامل کنکور می باشد و آخرین جمع بندی و آمادگی برای شرکت در کنکور سراسری است و مباحث کنکور را به طور کامل پوشش می دهد.

برای تهیه همایش های آلا به فروشگاه سایت مراجعه کنید و سپس نوع همایش را از میان گزینه هایی که در بالا گفته‌ شد ، انتخاب نمایید. همایش های سایت آلا به موازات تغییرات کتاب های درسی در حال توسعه و تجدید هستند و هر ساله همایش های جدیدتری در سایت قرار داده می شوند.

ویژگی های همایش گدار سایت الا

 • جمع بندی کنکوری نیمسال اول دوازدهم
 • حل تست های متنوع و متعدد آموزشی و مهارتی
 • مناسب برای آزمون های آزمایشی دی و فروردین
 • مناسب برای آزمون های دی ماه مدارس
 •  یک منبع کامل و مورد اعتماد
 • و …

مشخصات همایش آرش سایت الا

 • مرور حجم زیاد کتاب های درسی
 • حل تست های ترکیبی و آموزش حل این نوع تست ها
 • آموزش فعال بودن‌ و خلاقیت ذهن در حل تست ها
 • آموزش مدیریت زمان تست زنی
 • و …

ویژگی های همایش تفتان سایت الا

 • مرور سریع و کنکوری مباحث دهم و یازدهم
 •  حل تست های فراوان آموزشی و نکته دار
 •  پیش بینی و بررسی تست های احتمالی کنکور
 •  یک منبع کامل و مورد اعتماد
 • و …

تمام خدمات آلاء از طریق سایت و آپ آلاء ارائه می شوند و با توجه به تجربه جذاب آموزش آنلاین ، به محض اینکه محصولی را از سایت خریداری کنید یا در همایش ها شرکت نمایید ، فیلم ها و جزوات داخل پروفایل شما قرار داده‌ می شوند که قابلیت دانلود دارند. بنابراین سایت آلا هیچگونه ارسال پستی ندارد و تمام خدمات آنلاین هستند.

هزینه محصولات ، فیلم ها ، جزوات و همایش های سایت الا متفاوت است و در بیشتر ایام سال تخفیف های ویژه ای برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در نظر گرفته‌ می شود.

اگر با نحوه خرید محصول در سایت آلا آشنایی ندارید و یا هزینه محصولی را پرداخت کرده‌ اید ولی در پروفایل شما نمایش داده‌ نمی شود ، با مشاوران ارشد مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نحوه ثبت نام در سایت آلا و سفارش محصول

برای ثبت نام در سایت الا کافیست پس از ورود به سایت به نشانی alaatv.com ، بر روی گزینه ورود و ثبت نام بالای صفحه کلیک کنید و پس از وارد کردن‌ شماره تلفن همراه و همچنین کد ملی خود ، ثبت نام شما انجام می گیرد.

سایت آلا

سایت آلا

پس از خرید هر محصول از سایت ، محصولات خریداری شده‌ در صفحه کاربری شما و در بخش پروفایل من نمایش داده‌ می شوند. برای ثبت سفارش محصول نیز پس از انتخاب فیلم ، همایش و جزوه مد نظر خود بر روی آن کلیک کنید و سپس گزینه افزودن‌ به سبد خرید را بزنید.

 

اطلاعات مربوط به محصول نمایش داده‌ می شود که باید پس از کنترل کردن‌ بر روی گزینه ثبت نهایی کلیک کنید.

 

حال باید اطلاعات کارت بانکی خود را درج نمایید تا مبلغ محصول از حساب شما کسر گردد.

 

پس از پرداخت هزینه ، محصول برای شما در حساب کاربری تان فعال می شود. محصولات به صورت دانلودی هستند و اگر فیلم یا دوره ه ای جزوه داشته‌ باشد ، با واریز هزینه ، لینک دانلود جزوه نیز برای شما فعال می شود.

پشتیبانی سایت الا 

سایت آلا یک سامانه جامع ، مفید و کاربردی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری است. در این سامانه ، فیلم های آموزشی رایگان قرار داده‌ شده‌ است ضمن اینکه دانش آموزان می توانند با پرداخت هزینه ، فیلم های با کیفیت آموزشی را دانلود کرده‌ و مشاهده کنند. اگر شما هم تصمیم به مشاهده ، دانلود و خرید فیلم آموزشی از سایت آلا را دارید اما برای ورود و استفاده از سایت با مشکل مواجه هستید ، می توانید با کارشناسان ما در مرکز پاسخ با ما تماس بگیرید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنند.

سوالات شما

 • آدرس سایت الا چیست ؟

سایت آلا به نشانی alaatv.com می باشد.

 • سامانه آلا چه امکاناتی دارد ؟

راهنمای کاملی از بخش ها و امکانات سامانه آلا را می توانید در این مطلب مطالعه کنید.

 • چگونه می توانیم وارد سایت آلا شویم؟

برای ثبت نام در سایت الا کافیست پس از ورود به سایت به نشانی alaatv.com ، بر روی گزینه ورود و ثبت نام بالای صفحه کلیک کنید و پس از وارد کردن‌ شماره تلفن همراه و همچنین کد ملی خود ، ثبت نام شما انجام می گیرد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

25 نظر

 1. چرا نه از طریق اپلیکیشن و نه از طریق سایت آلا نمیشه ازش استفاده کرد؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفاً با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 2. سلام ممنون بابت سایت عالی اما لطفا تدریس درس منطق رو هم بگذارید

 3. خسته نباشید من در ورد به برنامه مشکل دارم ولی وقتی شماره تلفن زنگ میزنم جواب نمیده چرا

 4. سلام ممنونم از سایته خوبتون من میخوام تغییر رشته بدم به رشته ی انسانی لطفا تدریس درس های تخصصی انسانی رو بزارید منطق٫اقتصاد٫علوم و فنون ادبی٫وجامعه شناسی ممنون میشم

 5. سلام دخترم میره یازدهم تجربی می خواستم ببینم چجور میتونه تو کلاس انلاین برا شیمی وبرا فیزیک ثبت نام کنه . کلاسها طوری هست که اگه سوالی داشته باشن بشه انلاین با استاد در ارتباط باشن و بپرسن تو سایت آلاء

  • پاسخ با ما

   سلام. لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 6. سلام
  چرا نمیشه از اپ سایت الا فیلم دانلود کرد

 7. سلام من می خوام دی وی دی آموزشی از سایت الا بخرم رشته ی تجربی هستم هر سه پایه رومی خوام میشه بهم بگین هزینه اش چه قدره

 8. مهدیه پیری زاده

  سلام من راه ابریشم الا سفارش دادم الان چهار روز هست و جزوه هاش بدستم نرسیده لطفا پیگیری کنید

  • واقعا نرسیده به دستتون؟منم میخوام راه ابریشم بخرم
   راضی نبودین؟

 9. سلام چرا نمیتونم دانلود کنم فیلم ها رو امروز سایت الا بالا نیومد چکار کنم من کلاس نمیرم با این سایت میخونم چکار کنم قطعش کردن

 10. سلام چرا آلا بالا نمیاد دیرمون میشه تو رو خدا بگید چکار کنیم جواب بدید

  • فاطمه خسروی

   سلام چرا جزوه های ریاضی دهم تجربی استاد محمدرضا لکستانی بالا نمیاره؟؟؟؟؟؟؟؟چیکار کنیم بتونیم جزوه ها رو دانلود کنیم؟

 11. سلام من مدتی هست که ار آلا استفاده میکنم و کاملا راضیم ولی دو روزه نه بر نامه و نه سایت چیزی برام بالا نمیاره و واقعااا به مشکل برخوردم لطفا پیگیری کنید

 12. سلام من اتباع هستم میخوام در آلا ثبت نام کنم ولی بدون کد ملی نمیتونم راه دیگه ای نیست؟ لطفا

  • پاسخ با ما

   با سلام. می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنند.

 13. ببخشید شما برنامه روزانه هم میدید
  من نمیتونم بدون برنامه ریزی درس بخونم .

  • پاسخ با ما

   با سلام. بله می توانید برای تنظیم برنامه ریزی درسی خود ، از مشاوران مجرب ما کمک بگیرید.

 14. سلام وقتی وارد سایت الا میشم و بعد بخشیک را میزنم که نوشته آموزش پایه و کنکور وقتی میزنم صفحه سفید درمیاد در صورتی که قبلا یک بار که زدم تدریس رو در آورد و مشکلی نداشتن

  ممنون میشم راهنمایی کنید لطفا

 15. با سلام
  من پک راه ابریشمو خریداری کردم ولی برای دیدن ویدیو ها از قسمت پروفایل هام نمیتونم ویدیو هارو باز کنم
  برای دیدنشون باید دانلودشون کنم حتما؟

 16. با سلام و خسته نباشید.

  ببخشید برای ثبت نام اتباع در اپلیکیشن آلا وقتی کد دانش آموزیم رو میزنم قبول نمیکنه من کد ملی ندارم باید چیکار کنم میشه راهنمایی کنید

 17. با سلام وقتی من در اپلیکیشن آلا حد دانش آموزی خودم رو میزنم قبول نمیکنه برای اتباع باید از چه طریق ثبت نام انجام بشه؟

 18. ابوالفضل

  سلام خواستم ببینم جزوه آقای موقاری برای زیست کی موجود میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر