از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

سایت اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم 1402 📞 معرفی سامانه و راهنمای دریافت نتایج

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

سایت اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم

 

چند هفته پس از برگزاری آزمون سنجش هوش ششم به هفتم در خردادماه یا تیرماه ، نتایج آن اعلام می شود و دانش آموزانی که در آزمون شرکت کرده اند باید با مراجعه به همان سایت ثبت نام ، نتیجه را دریافت کرده و از قبولی یا عدم قبولی خود مطلع شوند. دانش آموزان در صورتی که جزو پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان باشند ، نام مدرسه قبول شده در کارنامه آنها درج می شود ولی در صورت عدم قبولی ، نام هیچ مدرسه ای در کارنامه درج نخواهد شد. نتایج به صورت اینترنتی اعلام می شود و برای دریافت آن نیاز به مراجعه حضوری به مدرسه نیست. در ادامه این مطلب ضمن معرفی سایت اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم  1402 ، زمان و نحوه دریافت نتایج را بررسی می کنیم. همراه ما باشید.

شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم از مشاوران ما بپرسید تا راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

معرفی سایت اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم

نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به صورت اینترنتی اعلام می شود و دانش آموزان برای مشاهده نتیجه آزمون خود نیازی نیست که به صورت حضوری به مدارس مراجعه کنند. آدرس سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به نشانی مای مدیو می باشد و در هیچ سایت دیگری نتیجه این ازمون اعلام نمی شود.

راهنمای مشاهده نتایج تیزهوشان ششم به هفتم

دانش آموزان برای دریافت نتیجه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم خود باید بعد از اینکه وارد سایت مای مدیو شدند ، کد ملی و شماره شناسنامه خود را درج کنند. پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده و ورود به پنل کاربری ، لینک دریافت کارنامه قابل دسترسی است که با کلیک بر روی لینک ، کارنامه نمایش داده می شود.

احتمالا این را هم بپسندید  منابع آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم 1402

سایت اعتراض به اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم

دانش آموزان پس از دریافت نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم خود ممکن است جزو پذیرفته شدگان آزمون باشند یا اینکه در هیچ یک از مدرسه های انتخابی خود قبول نشده باشند. دانش آموزانی که در میان پذیرفته شدگان نهایی آزمون هستند ، باید برای ثبت نام حضوری در مدرسه قبول شده اقدام کنند اما دانش آموزانی که موفق به قبولی نشده اند ، امکان اعتراض به نتیحه را دارند.

در واقع ، پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ، یک فرم تحت عنوان فرم درخواست تجدید نظر در سامانه قرار داده می شود و این فرم را دانش آموزانی می توانند تکمیل کنند که درخواست بررسی مجدد آزمون خود را دارند. اعتراض به نتایج تیزهوشان ممکن است دلایل مختلفی مثل اشتباه در محاسبه درصد دروس یا اشتباه در محاسبه نمره تراز باشد که در هر صورت ، درخواست دانش آموز مورد بررسی قرار می گیرد.

پس از بررسی درخواست اعتراض دانش آموز ، اگر دلایل منطقی و موجه داشته باشد ، کارنامه جدید برای او صادر می شود اما در صورت پذیرفته نشدن اعتراض ، دانش آموز باید برای ثبت نام در یک مدرسه دیگر اقدام کند.

سوالات متداول

  • آدرس سایت اعلام نتیجه تیزهوشان ششم به هفتم کدام سامانه است ؟

نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در سامانه my.medu.ir اعلام می شود.

  • برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به چه اطلاعاتی نیاز است ؟

برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از سایت مای مدیو نیاز به کدملی دانش آموز و رمز همگام می باشد.

  • برای اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم ابتدایی به کدام سایت مراجعه کنیم ؟
احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام آزمون تیزهوشان زنجان 1403 📞 ششم به هفتم و نهم به دهم

سایت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سایت my.medu.ir می باشد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان

ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان 1403 📞 زمان و سایت ویرایش اطلاعات تیزهوشان

  ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان 1403 فرصتی برای دانش آموزان فراهم می کند که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر