از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

زمان نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 1401 – نیمسال اول و دوم تحصیلی

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

زمان نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

 

زمان نقل و انتقالات دانشگاه آزاد دو بار در سال است و دانشجویان متقاضی می توانند برای میهمانی یا انتقالی نیمسال های اول و دوم دانشگاه آزاد اقدام نمایند. زمان بندی دقیق ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد از طریق سامانه منادا که سامانه رسمی ثبت نام است ، به دانشجویان اطلاع رسانی می شود و متقاضیان می بایست در بازه زمانی در نظر گرفته شده ، مدارک خود را تهیه کرده و با مراجعه به سامانه مذکور ، ثبت نام خود را انجام دهند.

سوالات خود را در خصوص زمان و نحوه نقل و انتقالی دانشگاه آزاد 1401 از مشاوران ما بپرسید تا با اطلاعات دقیق راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

تاریخ نقل و انتقالات دانشگاه آزاد برای نیمسال اول تحصیلی

دانشجویانی که واجد شرایط انتقالی دانشگاه آزاد هستند ، می بایست در زمان مقرر برای ثبت نام در سایت منادا اقدام نمایند و منتظر بررسی مدارک خود توسط دانشگاه های مبدا و مقصد باشند. ثبت درخواست انتقالی دانشگاه آزاد برای ترم اول تحصیلی معمولا در تیرماه انجام می شود و به دانشجویان حدود یک ماه نیز فرصت ثبت نام در نظر گرفته می شود.

سال گذشته زمان ثبت نام از تاریخ 15 تیرماه الی 15 مردادماه بوده است و دانشجویان در این یکماه باید مدارک لازم را به صورت کامل تهیه کرده و به صورت اینترنتی در سایت منادا به ثبت برسانند. معمولا زمان ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد تمدید نمی شود بنابراین حتما در موعد مقرر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید.

مرتبط بخوانید : شرایط انتقالی دانشگاه علوم پزشکی

زمان نقل و انتقالات دانشگاه آزاد برای نیمسال دوم تحصیلی

دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال دوم تحصیلی نیز فرصت انتقالی و میهمانی را در نظر می گیرد و دانشجویانی که از شرایط لازم برخوردار باشند ، می توانند برای ثبت نام انتقالی اقدام نمایند. با توجه به اینکه ترم دوم دانشگاه آزاد از هفته سوم بهمن ماه آغاز می شود و دو هفته اول بهمن ماه نیز زمان انتخاب واحد است ، دانشجویانی که می خواهند انتقالی بگیرند باید حداقل از یکماه قبل ثبت نام کنند که مهلت ثبت نام معمولا در دی ماه است.

مرتبط بخوانید : انتقالی از دانشگاه آزاد به سراسری

زمان نقل و انتقالات دانشگاه آزاد برای دانشجویان ورودی جدید

دانشجویان ورودی جدید دانشگاه آزاد که واجد شرایط نقل و انتقالات ترم یک هستند ، حداکثر باید تا تاریخ 17 مهرماه برای ثبت نام انتقالی خود به سایت منادا مراجعه نمایند. طبق اطلاعیه جدید سامانه منادا ، فرصت ثبت نام تا 17 تیرماه است اما احتمال تمدید فرصت نام نویسی وجود دارد.

احتمالا این را هم بپسندید  شرایط انتقالی دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد 1401 - شرایط کامل میهمانی و انتقالی

دانشجویان ترم یک دانشگاه آزاد برای ثبت نام انتقالی باید مدارک خود را در سامانه منادا بارگذاری نمایند همچنین لازم است هزینه ثبت نام نیز پرداخت شود و برای تکمیل فرایند و دریافت کدرهگیری نسبت به تایید نهایی و دریافت شماره پرونده درخواست خود اقدام نمایند.

ثبت درخواست انتقالی دانشگاه آزاد برای ورودی های جدید با استفاده از شماره داوطلبی کنکور و کد ملی امکان پذیر است و نتیجه درخواست دانشجو نیز حداکثر تا یک ماه آینده اعلام می شود

سوالات متداول

  • زمان نقل و انتقالات دانشگاه آزاد برای نیمسال دوم 1401 در چه تاریخی است ؟

در حال حاضر تاریخ نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 1401 برای نیمسال دوم تحصیلی اعلام نشده است اما احتمالا از اوایل دی ماه آغاز شود.

  • تاریخ نقل و انتقالات دانشگاه آزاد برای دانشجویان ورودی جدید در چه تاریخی است ؟

دانشجویان ورودی جدید دانشگاه آزاد که واجد شرایط نقل و انتقالات ترم یک هستند ، حداکثر باید تا تاریخ 17 مهرماه برای ثبت نام انتقالی خود به سایت منادا مراجعه نمایند

  • ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد در کدام سامانه انجام می گیرد ؟

ثبت نام نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه آزاد در سایت منادا انجام می گیرد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

شرایط انتقالی دانشگاه آزاد

شرایط انتقالی دانشگاه آزاد – راهنمای قوانین و شرایط انتقالی دانشگاه آزاد

  دانشگاه آزاد اسلامی معمولا دوبار در سال برای دانشجویانی که شرایط انتقالی را دارند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر