از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

زمان ثبت نام انتقالی دانشگاه ازاد 1403📞 تاریخ دقیق ثبت نام نیمسال های مهر و بهمن

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

زمان ثبت نام انتقالی دانشگاه ازاد

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که تمایل به دریافت انتقالی یا میهمانی دارند ، باید از زمان ثبت نام انتقالی دانشگاه ازاد مطلع باشند و مدارک خود را جهت دریافت انتقالی ، به موقع تحویل دهند. ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد به صورت همه ساله انجام می گیرد و داوطلبان در نیمسال های مهر و بهمن فرصت دارند با مراجعه به سامانه معرفی شده‌ ، درخواست خود را ثبت نمایند. در این مطلب می خواهیم به بررسی زمان ثبت نام انتقالی دانشگاه ازاد 1403 بپردازیم و شما را در این زمینه راهنمایی کنیم. لطفا با ما همراه باشید.

سوالات خود را پیرامون زمان ، نحوه و شرایط انتقالی دانشگاه آزاد از مشاوران ما بپرسید تا با اطلاعات دقیق راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام انتقالی دانشگاه ازاد 1403

بعضی از دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی به دلایل مختلفی تصمیم می گیرند که به یک واحد دانشگاهی دیگر انتقالی بگیرند. انتقالی دانشگاه آزاد برای دانشجویان امکان پذیر است اما باید از شرایط مدنظر برخوردار باشند و به موقع هم برای ثبت نام اقدام نمایند.  زمان ثبت نام انتقالی دانشگاه ازاد برای نیمسال های مهر و بهمن ، از طریق سایت منادا اطلاع رسانی می شود. در حال حاضر ، زمان دقیق انتقالی مشخص نیست اما پیش بینی می شود که همانند سال های قبل ، ثبت نام برای نیمسال اول در مردادماه و ثبت نام برای نیمسال دوم در اواخر آذرماه انجام شود.

مرتبط بخوانید : ثبت نام دکتری استعداد درخشان دانشگاه آزاد

مهلت مجدد ثبت نام انتقالی دانشگاه ازاد

برای ثبت نام انتقالی دانشگاه ازاد حدود یک ماه فرصت داده‌ می شود و متقاضیان در این بازه زمانی می توانند با مراجعه به سایت منادا ، درخواست خود را ثبت کنند. اما بعضی از دانشجویان به دلایلی مثل کامل نبودن مدارک یا عدم ازلاع از زمان ثبت نام ، از این فرایند جا می مانند و درخواست تمدید مهلت دارند. برای جاماندگان از ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد ، مهلت مجددی در نظر گرفته خواهد شد و می توانند با مراجعه به سایت منادا ، هر چه سریع تر ثبت نام کنند. در حال حاضر ، مهلت مجددی برای ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد تعیین نشده‌ است اما شما می توانید برای پیگیری اخبار ، با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مرتبط بخوانید : شرایط جدید ترمیم نمره دانشگاه آزاد

نحوه ثبت نام انتقالی آزاد

متقاضیان انتقالی دانشگاه آزاد فقط به شیوه اینترنتی می توانند درخواست انتقالی خود را ثبت کنند و لازم است از مراجعه حضوری به دانشگاه خودداری نمایند. مراحل ثبت درخواست به شرح زیر می باشد :

 • وارد سایت منادا به نشانی  monada.iau.ir شوید.
 • شرایط عمومی و تعهدات مرتبط با درخواست نقل و انتقالی را در سایت فعال کنید.
 • تیک عبارت “تمام مطالب فوق را مطالعه و تایید می نمایم” را انتخاب کنید و دکمه “تایید و ادامه” را بزنید.
 • در قدم بعدی ، کد ملی و شماره دانشجویی خواسته می شود که باید به طور دقیق درج نمایید. همچنین دانشجویان ورودی جدید باید شناسه انتخاب رشته‌ را درج کنند.
 • بعد از باز شدن صفحه اصلی ثبت نام ، اطلاعات کاربری را وارد کنید. این اطلاعات شامل اطلاعات فردی ، اطلاعات آموزشی و اطلاعات تماس هستند.
 • در بخش بعدی باید ماده انتخابی را مشخص کرده‌ و مطابق با آن ، مدارک را ارائه دهید.
 • پس از بارگذاری مدارک ، باید دانشگاه مقصد را هم انتخاب نمایید سپس هزینه مورد نیاز را با کارت بانکی عضو شبکه شتاب بپردازید.
 • پس از تمام مراحل فوق و تایید شدن مشخصات شما ، یک کدپیگیری صادر خواهد شد. این کد به معنای تایید ثبت نام نیست و باید گزینه “ثبت نهایی” را هم انتخاب کنید تا شماره پرونده 13 رقمی به شما ارائه شود.
احتمالا این را هم بپسندید  آخرین رتبه قبولی پرستاری دانشگاه آزاد 1402 📞 طبق آخرین رتبه های قبولی 1400 و 1401

زمان انتشار دفترچه ثبت نام انتقالی آزاد

در زمان ثبت نام انتقالی دانشگاه ازاد ، دفترچه راهنما منتشر می شود و داوطلبان باید دفترچه را دانلود و بررسی نمایند تا از جدیدترین شرایط و ضوابط ، اطلاع یابند. داخل دفترچه راهنما یا همان آیین نامه انتقالی و میهمانی دانشگاه آزاد ، تمام اطلاعات مربوطه قید شده‌ است. این دفترچه برای هر یک از نیمسال های اول و دوم متفاوت می باشد و شما می توانید از طریق سایت منادا آن را دانلود کنید.

مرتبط بخوانید : قوانین دروس پیش نیاز دانشگاه آزاد

هزینه ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد 

زمان ثبت نام انتقالی دانشگاه ازاد

دانشجویان در زمان ثبت نام انتقالی دانشگاه ازاد باید هزینه پرداخت کنند که برای مقاطع تحصیلی مختلف ، متفاوت می باشد. هزینه ثبت نام انتقالی در سایت مناد برای مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد به مبلغ 100 هزار تومان و برای مقطع دکتری به مبلغ 150 هزار تومان می باشد. همچنین هزینه انتقالی ، در زمان تسویه حساب با واحد دانشگاهی مبدا ، اخذ می شود که به صورت مبالغ زیر است :

 • هزینه انتقالی تمام مقاطع : معادل یک شهریه ثابت برای هر مقطع تحصیلی
 • هزینه میهمانی مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد : معادل با نصف شهریه ثابت
 • هزینه میهمانی مقاطع دکترای حرفه ای و دکتری تخصصی : معادل با 25 درصد از شهریه ثابت

سوالات شما

 • زمان ثبت نام انتقالی دانشگاه ازاد 1403 در چه تاریخی است؟

تاریخ ثبت نام انتقالی دانشگاه ازاد برای نیمسال مهر و بهمن ، به ترتیب در مردادماه و در آذرماه می باشد.

 • آیا مهلت ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد تمدید می شود؟
احتمالا این را هم بپسندید  پزشکی دانشگاه آزاد - هر آنچه باید بدانید

بله ، معمولا فرصتی برای جاماندگان از ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد در نظر گرفته می شود.

 • مدارک لازم برای ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد چیست؟

مدارک ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد بر اساس شرایط دانشجو ، متفاوت است. برای کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

ثبت نام کارشناسی ارشد با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد

ثبت نام کارشناسی ارشد با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد 📞 شرایط و راهنمای ثبت نام

دانشگاه آزاد اسلامی علاوه بر پذیرش دانشجوی ارشد بدون کنکور از طریق طرح استعداد درخشان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر