از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته فرهنگیان 📞 زمان اعلام نتایج 2 مرحله اولیه و نهایی

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته‌ فرهنگیان

 

انتخاب رشته‌ دانشگاه فرهنگیان در خردادماه انجام شد و داوطلبانی که در آزمون اختصاصی فرهنگیان حضور داشتند ، مجاز بودند که انتخاب رشته‌ را هم انجام دهند تا برای مصاحبه دعوت شوند. دانشگاه فرهنگیان در سال 1403 ، اقدام به برگزاری آزمون اختصاصی نمود و فرایند انتخاب رشته‌ این دانشگاه ، زمانبندی متفاوت از کنکور سراسری داشت. با توجه به این موضوع ، زمان اعلام نتایج دانشگاه نیز متفاوت خواهد بود. در ادامه این مطلب می خواهیم به بررسی زمان اعلام نتایج انتخاب رشته فرهنگیان بپردازیم تا شما را راهنمایی کنیم. لطفا همراه ما باشید.

 برای دریافت نتایج کنکور دانشگاه فرهنگیان و اعتراض به نتایج انتخاب رشته نیاز به راهنمایی دارید ؟

همین حالا با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

بررسی زمان اعلام نتایج انتخاب رشته فرهنگیان 1403

بسیاری از داوطلبانی که انتخاب رشته‌ فرهنگیان را انجام داده‌‌‌ اند ، سوال می پرسند که جواب انتخاب رشته‌ فرهنگیان کی میاد و آیا همزمان با اعلام نتایج کنکور سراسری است؟ همانطور که اطلاع دارید ، انتخاب رشته‌ دانشگاه فرهنگیان در تاریخ 8 تا 18 خردادماه انجام شده‌‌‌ است و نتایج آن در دو مرحله اعلام خواهد شد :

تاریخ اعلام نتایج اولیه انتخاب رشته‌ فرهنگیان

در اولین مرحله از اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان ، اسامی داوطلبان دارای مجاز به شرکت در مصاحبه فرهنگیان ، منتشر می شوند. داوطلبانی که نام آنها در لیست دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان است باید برای تکمیل فرایند پذیرش خود در مرحله مصاحبه حضور یابند. طبق اطلاع رسانی های دانشگاه فرهنگیان ، لیست دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان در اواخر خردادماه منتشر خواهد شد.

احتمالا این را هم بپسندید  کنکور ویژه تربیت معلم 📞 شرایط و زمان برگزاری کنکور تربیت معلم

زمان اعلام نتایج مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

داوطلبان پس از دعوت به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و حضور در این مرحله ، باید منتظر اعلام نتایج نهایی باشند. در مرحله مصاحبه و معاینات پزشکی ، داوطلبان از نظر صلاحیت های جسمی و روانی برای ورود به شغل معلمی ، مورد بررسی قرار می گیرند و در صورت داشتن صلاحیت های لازم ، نام آنها در لیست پذیرفته‌ شدگان نهایی دانشگاه قرار می گیرد. زمان اعلام نتایج انتخاب رشته فرهنگیان در مرحله نهایی ، در اواخر شهریورماه خواهد بود.

مرتبط بخوانید : ثبت نام مصاحبه فرهنگیان مای مدیو My medu ir

سایت مشاهده جواب انتخاب رشته‌ فرهنگیان

نتایج مرحله اول و نهایی دانشکاه فرهنگیان در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد. داوطلبان برای مشاهده جواب انتخاب رشته‌ فرهنگیان در سایت سنجش ، باید وارد این سامانه به نشانی sanjesh.org شوند و سپس از بخش مای سنجش ، کارنامه شان را دریافت نمایند. ورود به مای سنجش ، نیاز به ارائه کدملی و رمز عبور دارد و در صورت فراموشی رمز عبور ، باید از طریق سایت سنجش آن را بازیابی کنید.

مرتبط بخوانید : شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

اعتراض به نتایج انتخاب رشته‌ فرهنگیان

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته‌ فرهنگیان

ممکن است پس از مشاهده جواب انتخاب رشته‌ فرهنگیان در مرحله اول و در مرحله مصاحبه ، نسبت به نتایج اعتراض داشته باشید و بخواهید درخواست اعتراض خود را ثبت کنید. در ارتباط با اعتراض به نتایج انتخاب رشته‌ فرهنگیان لازم است بدانید که تا سال های گذشته ، این امکان از طریق سایت سنجش فراهم نبود. بنابراین داوطلبان معترض به نتایج مصاحبه می توانند با مراجعه حضوری به محل برگزاری مصاحبه و ارائه مدارک و دلایل خود ، اعتراض داشته باشند.

احتمالا این را هم بپسندید  تفاوت دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی - فرق های دانشگاه فرهنگیان و شهیدرجایی

مرتبط بخوانید : دانشگاه فرهنگیان چند ترم است

سوالات شما

  • زمان اعلام نتایج انتخاب رشته فرهنگیان 1403 در چه تاریخی است؟

نتایج انتخاب رشته‌ دانشگاه فرهنگیان در دو مرحله اولیه و نهایی اعلام می گردد که زمان آن را در این مطلب بررسی کرده‌‌‌ ایم.

  • نتایج نهایی دانشگاه فرهنگیان کی اعلام می شود؟

نتایج نهایی دانشگاه فرهنگیان در اواخر شهریورماه قابل دریافت خواهد بود.

  • برای مشاهده جواب انتخاب رشته‌ فرهنگیان به کدام سایت مراجعه کنیم؟

داوطلبان برای مشاهده نتایج اولیه و نهایی انتخاب رشته‌ فرهنگیان باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

کد 5 دانشگاه فرهنگیان

کد 5 دانشگاه فرهنگیان 📞 کد پنج فرهنگیان چیست و نحوه اعتراض به آن

داوطلبانی که علاقه مند به تحصیل در رشته‌ های دانشگاه فرهنگیان هستند ، باید در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر