از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

دفترچه انتخاب رشته ارشد 1403 📞 دانلود دفترچه با لینک مستقیم

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

دفترچه انتخاب رشته ارشد

دفترچه انتخاب رشته ارشد 1403 ، ابزار اصلی برای شرکت در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد می باشد و داوطلبان باید قبل از هر اقدامی ، دفترچه را به طور کامل بررسی و مطالعه کنند. دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد برای دانشگاه های سراسری و آزاد به طور مجزا منتشر خواهد شد. داوطلبان باید دفترچه را از سامانه مربوط به هر یک از دانشگاه ها دریافت کرده و پس از بررسی آن ، اقدامات بعدی را انجام دهند. در این مطلب می خواهیم به بررسی زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته ارشد 1403 و نحوه دانلود دفترچه بپردازیم. لطفا همراه ما باشید.

می توانید با دریافت مشاوره تلفنی تخصصی از مشاوران مجرب ما در پاسخ با ما ، از تمام اخبار و جزئیات مربوط به انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد مطلع شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

دفترچه انتخاب رشته ارشد 1403 دانشگاه های سراسری

انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد سراسری برای دانشگاه های روزانه ، شبانه ، پردیس خودگردان ، غیرانتفاعی ، پیام نور و مجازی انجام می شود. شرکت کنندگان کنکور ارشد در صورت تمایل به انجام انتخاب رشته در این دانشگاه ها ، ابتدا لازم است دفترچه راهنمای انتخاب رشته را مورد بررسی قرار دهند تا پس از اطلاع از تمام شرایط و قوانین ، با آگاهی کامل اقدام به انتخاب رشته کنند.

دفترچه انتخاب رشته ارشد 1403 سراسری را سایت سازمان سنجش منتشر می کند و با توجه به اینکه فرایند انتخاب رشته در دهه دوم خردادماه آغاز می شود ، دفترچه هم در این بازه زمانی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. در حال حاضر ، دفترچه منتشر نشده است و پس از انتشار ، لینک دانلود مستقیم آن را در این بخش برای شما قرار خواهیم داد.

مرتبط بخوانید : طرح آمادگی فراگیر پیام نور

فایل راهنمای انتخاب رشته ارشد 1403 دانشگاه آزاد

همانطور که در بخش قبلی مطلب هم توضیح دادیم ، انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت مجزا انجام می شود و این دو دانشگاه ، فایل راهنمای متفاوتی هم دارند. داوطلبانی که می خواهند انتخاب رشته ارشد 1403 را در دانشگاه آزاد انجام دهند ، باید فایل راهنما ویژه این دانشگاه را دانلود و بررسی کنید. زمان انتشار راهنمای انتخاب رشته ارشد آزاد برای سال 1403 فعلا مشخص نیست اما با توجه به اینکه انتخاب رشته در نیمه اول خردادماه انجام می پذیرد ، احتمالا فایل راهنما هم در این بازه زمانی منتشر شود.

مرتبط بخوانید : دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

دانلود اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد

دفترچه انتخاب رشته ارشد

معمولا بعد از انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد ، یک دفترچه اصلاحیه هم منتشر می شود. داوطلبان برای تکمیل فرم انتخاب رشته باید جزئیات این دفترچه را هم مدنظر قرار دهند. در دفترچه اصلاحیه ، تعدادی از رشته محل ها حذف شده اند و چند رشته محل جدید اضافه شده است همچنین ممکن است ظرفیت پذیرش بعضی از رشته محل ها تغییر کرده باشد. داوطلبان باید با اطلاع از این موارد ، فرم انتخاب رشته را به درستی تکمیل نمایند.

مرتبط بخوانید : شرایط و نحوه پذیرش کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

سوالات شما

  • دفترچه انتخاب رشته ارشد 1403 کی منتشر می شود؟
احتمالا این را هم بپسندید  نتایج آزمون ارشد 📞 زمان و راهنمای دریافت کارنامه کنکور ارشد 1403

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد فعلا اعلام نشده است.

  • آیا دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد متفاوت است؟

بله ، با توجه به مجزا بودن فرایند انتخاب رشته ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد ، دفترچه های متفاوتی دارند.

  • دفترچه انتخاب رشته ارشد را از کدام سایت می توانیم دانلود کنیم؟

داوطلبان می توانند دفترچه انتخاب رشته ارشد سراسری را از سایت سازمان سنجش دانلود کنند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مشاوره انتخاب رشته ارشد عمران

مشاوره انتخاب رشته ارشد عمران 📞 مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد عمران

خدمات مشاوره انتخاب رشته ارشد عمران برای شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی عمران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر