از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

دانلود دفترچه کاردانی 1403 📞 لینک مستقیم دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

دانلود دفترچه کاردانی

دانلود دفترچه کاردانی و بررسی دقیق آن پیش از شروع فرایند ثبت نام اینترنتی ضروری است زیرا داخل دفترچه راهنما، شرایط مربوط به پذیرش در مقطع کاردانی توضیح داده‌ شده‌ است همچنین کد رشته‌ محل ها داخل دفترچه درج شده‌ است که باید آنها را استخراج کرده‌ و در فرم انتخاب رشته‌ ثبت نمود. در این مطلب می‌ خواهیم شما را برای دانلود دفترچه کاردانی 1403 راهنمایی کنیم. لطفا همراه ما باشید.

برای راهنمایی شدن در زمینه ثبت نام بدون کنکور و کنکور کاردانی فنی حرفه ای دانشگاه های روزانه ، شبانه ، غیرانتفاعی ، علمی کاربردی و آزاد با مشاوران ما تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

اهمیت دانلود دفترچه کاردانی 1403

داوطلبان برای ثبت نام مقطع کاردانی می توانند وارد دانشگاه های مختلف روزانه ، شبانه ، پردیس خودگردان ، آزاد و … شوند اما برای ورود به هر یک از این دانشگاه ها باید ثبت نام اینترنتی را انجام دهند و دفترچه را مطالعه کنند. دفترچه ثبت نام کاردانی برای راهنمایی کردن داوطلبان منتشر می شود و داخل آن به بررسی موضوعاتی پرداخته شده‌ است که داوطلب برای ثبت نام نیاز دارد. این اطلاعات شامل بررسی شرایط ثبت نام ، ضوابط پذیرش در دانشگاه های مختلف ، کد رشته‌ محل ها ، شرایط نظام وظیفه و … هستند. بنابراین دانلود دفترچه کاردانی و مطالعه آن برای شما ضروری است.

مرتبط بخوانید : زمان و راهنمای دریافت نتایج بدون کنکور کاردانی

لینک دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی 1483

ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای در دانشگاه های مختلفی انجام می گیرد و هر یک از این دانشگاه ها دفترچه راهنمای مجزایی منتشر می کنند. با توجه به مجزا بودن دفترچه دانشگاه های مختلف ، لیتک هر یک از آنها را به تفکیک در ادامه قرار داده ایم :

دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای

اگر قصد ثبت نام و انتخاب رشته‌ آزمون کاردانی فنی حرفه ای را دارید ، باید دفترچه مربوطه را دانلود کنید. ثبت نام و انتخاب رشته‌ کاردانی فنی حرفه ای از 17 تیرماه 1403 آغاز می شود و تا 24 تیرماه ادامه دار می باشد. دفترچه راهنمای ثبت نام هم در تاریخ 17 تیرماه منتشر خواهد شد.

لینک مستقیم دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای

دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه آزاد

مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد اسلامی شامل دو دوره تحصیلی پیوسته و ناپیوسته می باشد. مقطع کاردانی پیوسته مختص به داوطلبانی است که مدرک فنی حرفه ای یا کاردانش نظام قدیم یا نظام جدید دارند‌ اما در مقطع کاردانی ناپیوسته، داوطلبان دارای مدرک دیپلم نظری ثبت نام می کنند.

احتمالا این را هم بپسندید  رشته با آزمون کاردانی 📞 راهنمای ثبت نام با کنکور و معرفی رشته ها

اگر قصد ثبت نام کاردانی دانشگاه آزاد را دارید، می توانید دفترچه راهنمای این مقطع را از سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی دانلود کرده‌ و بررسی کنید. دانشگاه آزاد در دو نیمسال مهر و بهمن ثبت نام و پذیرش انجام می دهد و لیست رشته‌ های هر نیمسال را از طریق انتشار دفترچه های مجزا به داوطلبان اطلاع رسانی می‌ کند‌‌.

لینک مستقیم دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی دانشگاه آزاد

دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام مقطع کاردانی را دانشگاه علمی کاربردی هم انجام می‌ دهد و شما می توانید بر اساس سوابق تحصیلی خود در این دانشگاه ثبت نام کنید. ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نیز مشابه با دانشگاه آزاد در نیمسال های مهر و بهمن انجام می گیرد و برای هر نیمسال ، یک دفترچه مجزا منتشر خواهد شد.

لینک مستقیم دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی دانشگاه علمی کاربردی

مرتبط بخوانید : زمان انتشار و دانلود دفترچه کاردانی علمی کاربردی

مندرجات دفترچه ثبت نام کاردانی 1403

با بررسی دفترچه کاردانی می توانید از تمام شرایط و مواردی که برای ثبت نام نیاز است، اطلاع یابید. برخی از این اطلاعات عبارتند از :

 • کد رشته‌ های دانشگاه روزانه
 • کد رشته‌ های دانشگاه آزاد
 • کد رشته‌ های دانشگاه غیرانتفاعی
 • کد رشته‌ های دانشگاه علمی کاربردی
 • شرایط اختصاصی پذیرش در دانشگاه های مختلف
 • شرایط نظام وظیفه مربوط به داوطلبان اقا
 • تاثیر سهمیه مناطق و ایثارگری
 • ظرفیت رشته‌ ها
 • و…

شما بعد از مطالعه دفترچه ، از جدیدترین ضوابط و شرایط مطلع می شوید و سپس می توانید کد رشته‌ محل های مورد تقاضا را استخراج کرده‌ و در فرم ثبت کنید.

احتمالا این را هم بپسندید  زمان ثبت نام کاردانی دانشگاه سراسری 1403 📞 تاریخ دقیق و مهلت مجدد ثبت نام

مرتبط بخوانید : هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای

زمان انتشار دفترچه کاردانی 1403

دانلود دفترچه کاردانی

زمان انتشار دفترچه کاردانی بستگی به دانشگاه انتخابی شما دارد. اگر قصد ثبت نام و انتخاب رشته‌ کاردانی فنی حرفه ای سراسری را دارید، زمان ثبت نام آن برای سال 1403 از تاریخ 17 الی 24 تیرماه است و دفترچه هم در روز اول ثبت نام منتشر می شود.

در صورت تمایل به ثبت نام کاردانی بدون کنکور دانشگاه های آزاد و عملی کاربردی ، می توانید در یکی از نیمسال های اول یا دوم وارد این دانشگاه ها شوید. دفترچه مربوط به پذیرش نیمسال اول معمولا در مردادماه منتشر می شود و ثبت نام هم در این ماه انجام می گیرد ، همچنین برای پذیرش دانشجو در نیمسال دوم ، ثبت نام در دی ماه انجام می پذیرد.

سوالات شما

 • دفترچه کاردانی فنی حرفه ای 1403 کی منتشر می شود؟

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته‌ کاردانی فنی حرفه ای در نیمه دوم تیرماه منتشر خواهد شد.

 • برای دانلود دفترچه کاردانی به کدام سایت مراجعه کنیم؟

دفترچه کاردانی دانشگاه های سراسری از طریق سایت سازمان سنجش قابل دریافت است.

 • آیا مقطع کاردانی حرفه ای در دانشگاه آزاد هم ارائه می شود؟

بله ، شما می توانید برای پذیرش بدون کنکور در مقطع کاردانی فنی حرفه ای وارد دانشگاه آزاد شوید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

کنکور معماری داخلی هنرستان

کنکور معماری داخلی هنرستان 📞 2 روش شرکت در کنکور معماری داخلی

هنرستانی ها بعد از تمام کردن تحصیلات هنرستانی خود برای ادامه تحصیل باید در آزمون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر