از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1403 📞 سایت و زمان دریافت نتایج

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان مدتی پس از تمام شدن فرایند ثبت نام ، اعلام خواهد شد و داوطلبانی که جزو پذیرفته‌ شدگان هستند باید برای اقدامات بعدی ثبت نام در دانشگاه اقدام نمایند. نحوه انتشار نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ، در دو مرحله می باشد. در مرحله اول ، اسامی دعوت شدگان به مصاحبه منتشر خواهد شد و در مرحله دوم هم لیست پذیرفته‌ شدگان نهایی اعلام می گردد. در این مطلب می خواهیم راجع به اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1403 و نحوه دریافت نتایج ، شما را راهنمایی نماییم. لطفا همراه ما باشید.

لطفا برای پیگیری اخبار ثبت نام و برگزاری اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه های مختلف ، با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما ارتباط برقرار نمایید.

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان انتشار جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1403

تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان برای پر کردن ظرفیت خالی رشته‌ های تربیت معلم مانند آموزش ابتدایی ، آموزش ریاضی ، آموزش فیزیک و … برگزار می شود. داوطلبانی که در مرحله انتخاب رشته‌ اصلی موفق به قبولی نشده‌ اند و به مصاحبه دعوت نشده‌ اند ، مجاز هستند که در رشته‌ های تکمیل ظرفیت ثبت نام نمایند تا شانس مجددی برای قبولی در رشته تربیت معلم مورد علاقه شان داشته‌ باشند.

ثبت نام در رشته‌ های تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان به معنای پذیرش قطعی نیست و داوطلبان باید در مراحل مصاحبه ، معاینات پزشکی و … نیز حضور داشته باشند. بر همین اساس ، نتایج تکمیل ظرفیت فرهنگیان در دو مرحله اعلام خواهد شد :

احتمالا این را هم بپسندید  تکمیل ظرفیت رشته مامایی دانشگاه ازاد 1402 📞 راهنمای تکمیل ظرفیت ازاد مامایی

نتایج اولیه تکمیل ظرفیت فرهنگیان

داوطلبانی که انتخاب رشته‌ تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان را انجام داده‌ اند باید منتظر اعلام نتایج اولیه باشند. طبق اعلام نتایج اولیه ، اسامی دعوت شدگان به مصاحبه منتشر می شود و داوطلبانی که نام آنها در فهرست دعوت شدگان است ، باید برای حضور در مصاحبه اقدام نمایند. دعوت به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان به صورت 3 برابر ظرفیت انجام می گیرد و زمان انتشار اسامی ، حداکثر تا سه هفته بعد از اتمام فرایند انتخاب رشته‌ است.

اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت فرهنگیان

داوطلبانی که به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دعوت شده‌ اند باید برای حضور در مصاحبه اقدام کنند در غیر این صورت برای آنها انصراف در نظر گرفته‌ می شود. زمان برگزاری مصاحبه تکمیل ظرفیت فرهنگیان 1403 احتمالا در دهه اول دی ماه باشد. در این مرحله ، داوطلبان در زمینه های عقیدتی، سیاسی، جسمانی و روانی و… مورد ارزیابی قرار می گیرند و در نهایت تعدادی از آنها بسته به میزان ظرفیت باقی مانده‌ ، پذیرفته‌ خواهند شد.

زمان اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1403 حداکثر تا اواخر دی ماه یا اوایل بهمن ماه خواهد بود. داوطلبانی که قبول شده‌ اند می بایست برای ثبت نام در دانشگاه اقدام کنند.

مرتبط بخوانید : جواب تکمیل ظرفیت کی میاد 

سایت دریافت جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

سامانه ای که مسئول انتشار جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان می باشد ، سایت سازمان سنجش آموزش کشور است. داوطلبانی که در تکمیل ظرفیت این دانشگاه حضور داشته‌ اند ، برای دریافت هر دو نتیجه اولیه و نهایی باید وارد سایت این سازمان شده‌ و کارنامه شان را مشاهده کنند.

مراحل دریافت نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1403 از سایت سنجش ، به صورت زیر است :

  • وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید.

جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

  • از منوی بالای سامانه بر روی گزینه “سراسری” کلیک کنید.
احتمالا این را هم بپسندید  تکمیل ظرفیت چیست 📞 راهنمای قبولی در تکمیل ظرفیت دانشگاه ها 1402

جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

  • سپس باید لینک “اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌ های تحصیلی پردیس های دانشگاه فرهنگیان در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری” را انتخاب نمایید.
  • در مرحله بعد بر روی لینک موجود در انتهای اطلاعیه تحت عنوان “برای مشاهده اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت اینجا کلیک نمایید” کلیک کنید تا نتایج نمایش داده‌ شود.

شما برای مشاهده جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در سایت سازمان سنجش ، باید اطلاعات مورد خواست را ارائه نمایید. اگر هم مشخصات خود را فراموش کرده‌ باشید ، می توانید به راحتی و با ارسال درخواست در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ، اطلاعات تان را بازیابی نمایید. سپس نتایج را مشاهده کنید.

مرتبط بخوانید : جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

اعتراض به جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1403

جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

داوطلبانی که جزو پذیرفته‌ نشدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1403  هستند ، ممکن است درخواست اعتراض به نتایج داشته‌ باشند که امکان ثبت درخواست برای آنها فراهم است. این دسته از داوطلبان باید وارد سیستم پاسخگویی سازمان سنجش شوند و پس از ایجاد عضویت در سامانه ، درخواستی مبنی بر اعتراض به نتایج ارسال نمایند. درخواست داوطلبان معترض ، مورد بررسی قرار خواهد گرفت و سپس نتایج در سیستم پاسخگویی قرار می گیرد.

سوالات شما

  • جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1403 کی اعلام می شود؟

نتایج اولیه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در اوایل دی ماه اعلام می گردد.

  • چگونه می توان نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان را دریافت کرد؟

برای مشاهده جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان باید به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید.

  • آیا می توانیم به نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان اعتراض کنیم؟

بله ، می توانید با ارسال درخواست در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش نسبت به نتایج فرهنگیان اعتراض ثبت نمایید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

تکمیل ظرفیت رشته های پیراپزشکی

تکمیل ظرفیت رشته های پیراپزشکی 1402 📞 تمام رشته های پیراپزشکی

برگزاری تکمیل ظرفیت رشته های پیراپزشکی مورد تقاضای بسیاری از داوطلبان کنکور تجربی است و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر