از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد کی میاد 1402 📞 زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزاد

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد کی میاد

اگر شما هم انتخاب رشته‌ تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد را انجام داده‌ اید ، احتمالا برای شما هم سوال است که جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد کی میاد ؟ با اعلام شدن نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ، داوطلبان می توانند از وضعیت قبولی یا عدم قبولی خود اطلاع یابند و برای مراحل بعدی تحصیل در رشته‌ و دانشگاه مورد علاقه خود تصمیم گیری نمایند. ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در رشته‌ های بدون کنکور و با کنکور انحام شده‌ است که در ادامه این مطلب می خواهیم بررسی کنیم که جواب آن کی اعلام می شود. لطفا همراه ما باشید.

لطفا برای پیگیری اخبار اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ، با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما ارتباط برقرار نمایید.

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد کی میاد

جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد کی میاد؟ همانطور که می دانید ، تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد فرصتی مجدد برای پذیرش از علاقه مندان است. داوطلبانی که در مرحله انتخاب رشته‌ اصلی موفق به قبولی در رشته‌ محل مورد علاقه خود نشده‌ بودند ، می توانستند در تکمیل ظرفیت شرکت نمایند. هم اکنون که در حال مطالعه این مطلب هستید ، تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد برگزار شده‌ است  داوطلبان به دنبال اطلاع از نتایج هستند.

احتمالا این را هم بپسندید  تکمیل ظرفیت دانشگاه صنعتی شاهرود 1402 📞 راهنمای تکمیل ظرفیت کنکور و بدون کنکور صنعتی شاهرود

در پاسخ به این سوال که جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد کی میاد ، باید بگوییم که حداکثر تا اواسط بهمن ماه اعلام خواهد شد. با در نظر گرفتن اینکه شروع به تحصیل پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت از هفته سوم یا چهارم بهمن ماه است ، نتایج حداکثر تا اواسط این ماه اعلام خواهد شد. با توجه به مشخص نبودن زمان دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ، می توانید اخبار اعلام نتایج را از طریق ارتباط با مشاوران ما پیگیری نمایید.

مرتبط بخوانید : راهنمای تکمیل ظرفیت دانشگاه علامه طباطبایی

نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 1402

لازم است بدانید که جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی اعلام خواهد شد و در سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی قرار خواهد گرفت. بنابراین از مراجعه حضوری به دانشگاه ها یا تماس تلفنی خودداری نمایید. واحدهای دانشگاه آزاد ، اطلاعی از نتایج ندارند و کارنامه داوطلبان از سوی سازمان مرکزی منتشر خواهد شد.

سایت دریافت نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ، سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org می باشد. داوطلبان باید وارد این سامانه شوند و با ارائه اطلاعاتی به شرح کدپیگیری ، شماره شناسنامه و شناسه انتخاب رشته‌ دانشگاه آزاد ، کارنامه شان را دریافت کنند.

اعتراض به جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 

برخی از داوطلبانی که نتایج تکمیل ظرفیت را مشاهده کرده‌ اند ، درخواست اعتراض به آن را دارند اما آیا اعتراض به نتایج دانشگاه آزاد امکان پذیر است؟ به طور کلی ، در سایت دانشگاه آزاد اسلامی ، سیستمی برای ثبت درخواست های اعتراض داوطلبان وجود ندارد و در نتیجه امکان ثبت درخواست اعتراض به جواب تکمیل ظرفیت وجود ندارد.

مرتبط بخوانید : فرم تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد

تاریخ اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بدون کنکور

جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد کی میاد

داوطلبانی که در رشته‌ های تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام کرده‌ اند ، باید منتظر اعلام نتایج باشند. سپس در صورت قبول شدن ، برای ثبت نام در دانشگاه اقدام نمایند. زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بدون کنکور 1402 ، در اواسط بهمن ماه خواهد بود. داوطلبان باید بعد از بررسی نتایج ، اطلاع یابند که قبول شده‌ اند یا خیر و سپس برای مراحل بعدی پذیرش و ثبت نام در دانشگاه اقدام نمایند.

احتمالا این را هم بپسندید  نتایج چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1402 📞 راهنمای تکمیل ظرفیت فرهنگیان

سوالات شما

  • جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد کی میاد؟ 

تاریخ اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 1402 در اواسط بهمن ماه خواهد بود.

  • زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بدون کنکور ، در چه تاریخی است؟

نتایج تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه آزاد در اواسط بهمن ماه منتشر خواهد شد.

  • نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در کدام سامانه منتشر خواهد شد؟

داوطلبانی که ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد را انجام داده اند ، برای مشاهده نتایج باید به سامانه azmoon.org مراجعه نمایند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

تکمیل ظرفیت رشته های پیراپزشکی

تکمیل ظرفیت رشته های پیراپزشکی 1402 📞 تمام رشته های پیراپزشکی

برگزاری تکمیل ظرفیت رشته های پیراپزشکی مورد تقاضای بسیاری از داوطلبان کنکور تجربی است و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر