از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

ثبت نام کتاب درسی در شاد 📞 راهنمای تصویری ثبت نام کتاب درسی در شاد

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

ثبت نام کتاب درسی در شاد

امکان ثبت نام کتاب درسی در شاد فراهم شده‌ است. دانش آموزان تمام پایه های تحصیلی دوره های ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم می توانند از طریق پیام رسان شاد نصب شده‌ بر روی گوشی یا کامپیوتر خود ، کتاب های درسی سال آینده شان را سفارش دهند. در این مطلب طریقه ثبت نام کتاب درسی در شاد را قرار داده‌ ایم. لطفا با ما همراه باشید.

برای ثبت سفارش اینترنتی کتاب های درسی خود از مشاوران ما راهنمایی دریافت کنید. 

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

آموزش ثبت نام کتاب درسی در شاد

هم اکنون سامانه ثبت نام کتب درسی فعال شده‌ ه است و دانش آموزان می بایست با مراجعه به این سامانه کتاب های درسی سال آینده خود را خریداری کنند. اگر امکان ورود به سامانه ثبت نام کتاب درسی را ندارید ، می توانید از طریق پیام رسان شاد نسبت به ثبت نام کتب اقدام نمایید.

برای ثبت نام کتب درسی در شاد ابتدا باید بروزرسانی شاد را انجام دهید تا آخرین نسخه آن را دریافت کنید. پس از بروزرسانی ، مطابق تصویر زیر گزینه “دریافت کتب درسی” را مشاهده خواهید کرد که لازم است بر روی آن کلیک کنید.

با کلیک بر روی گزینه “ثبت نام کتب درسی” در شاد ، به سامانه فروش و توزیع کتاب های درسی هدایت خواهید شد که باید بر روی عبارت “ورود دانش آموزان” کلیک کنید.

سپس باید کد ملی و شماره سریال شناسنامه دانش آموز درج گردد

توجه داشته باشید که فقط در صورتی می توانید کتاب  های درسی را سفارش دهید. برای ثبت سفارش کتب درسی در سامانه مذکور ، باید قیمت پشت جلد کتاب ها را بپردازید و سپس کد پستی مدرسه را درج کنید تا کتاب های شما به مدرسه ارسال شوند. در پایان مراحل نیز کد پیگیری دریافت خواهید کرد که با استفاده از این کد می توانید سفارش خود را پیگیری نمایید.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام کتاب درسی دوازدهم انسانی 1403 📞 زمان و راهنمای ثبت نام کتب درسی دوازدهم رشته انسانی

مرتبط بخوانید : مدارک لازم برای ثبت نام کتاب درسی و ثبت نام کتاب درسی پایه دهم

زمان ثبت نام کتاب درسی در شاد 1403

دانش آموزان پایه های پایه های تحصیلی آمادگی 2 (استثنائی)، اول 2 (استثنائی)، اول 3 (استثنائی)، اول تکمیلی (استثنائی)، دوم تا ششم، هشتم و نهم، یازدهم و دوازدهم ، می توانند از 5 اردیبهشت ماه لغایت تا 31 خردادماه از طریق برنامه شاد ، کتاب های درسی خود را سفارش دهند.

همچنین زمان ثبت نام کتاب های درسی دانش آموزان پایه آمادگی 1 (استثنائی)، اول1 (استثنائی)، اول مقدماتی (استثنائی)، پایه های تحصیلی هفتم و دهم،  از تاریخ 10 تیرماه الی 9 شهریورماه است.

مرتبط بخوانید : نحوه سفارش کتب درسی

سامانه جدید ثبت نام کتب درسی

شما علاوه بر پیام رسان shad ، می توانید با مراجعه به سامانه مای مدیو نیز برای ثبت نام کتاب های درسی خود اقدام کنید. این سامانه به نشانی my.medu.ir می باشد و با ارائه اطلاعات دانش آموز به شرح کد ملی و سری سریال شناسنامه ، امکان ورود به پنل کاربری در آن وجود دارد. پس از وارد شدن به سایت مای مدیو ، لینک مربوط به ثبت نام کتاب های درسی را مشاهده خواهید کرد که با کلیک بر روی آن ، به سامانه اصلی توزیع و فروش مواد آموزشی یعنی سایت irtextbook.ir هدایت خواهید شد.

مشاوره تلفنی برای روش ثبت نام کتاب درسی در شاد

ثبت نام کتاب های درسی مدارس در سامانه های irtextbook.ir و irtextbook.com انجام می گیرد که از طریق صفحه اصلی پیام رسان شاد می توان وارد این سامانه ها شد و کتاب های درسی را سفارش داد. بیشتر از یکبار امکان ثبت نام کتاب های درسی وجود ندارد و با توجه به اینکه بسیاری از شما دانش آموزان و والدین عزیز با مراحل ثبت نام و پرداخت موفقیت آمیز هزینه آشنایی ندارید ، می توانید با مشاوران مجرب ما تماس بگیرید تا بدون هیچ خطا و اشتباهی در مراحل سفارش ، ثبت نام کتاب های درسی شما را انجام دهند.

احتمالا این را هم بپسندید  امکانات برنامه شاد - راهنمای امکانات مختلف برنامه شاد

سوالات متداول

  • ایا ثبت نام کتاب درسی در شاد امکان پذیر است ؟

بله ، دانش آموزان می توانند از طریق صفحه اصلی شاد ، کتب درسی خود را سفارش دهند.

  • چگونه ثبت نام کتب درسی در شاد را انجام دهیم ؟

راهنمای تصویری ثبت نام کتب درسی در شاد در این مطلب قرار داده‌ شده‌ است.

  • کتاب های درسی سفارش داده‌ شده‌ چگونه تحویل داده‌ می شوند ؟

پس از پرداخت هزینه و سفارش کتاب های درسی ، از مدرسه محل تحصیل می توانید کتاب های خود را دریافت کنید.

  • آیا در صورت عدم پرداخت هزینه ، سفارش کتاب های درسی انجام می شود ؟

خیر ، تا زمانی که هزینه کتاب های درسی پرداخت نشده‌ باشد ، ثبت نام شما ناقص است و کتاب تحویل داده‌ نمی شود.

  • چگونه اطمینان یابیم که سفارش کتاب های درسی با موفقیت انجام شده‌ است ؟

برای اطمینان از نهایی شدن‌ ثبت نام کتاب های درسی ، کد ملی و شماره سریال شناسنامه خود را در سامانه وارد کنید و اطلاعات سفارش را چاپ نمایید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

ثبت نام کتاب درسی دهم انسانی

ثبت نام کتاب درسی دهم انسانی 📞 زمان و راهنمای خرید کتب درسی

دانش آموزان کلاس نهم پس از انتخاب رشته انسانی و برای ورود به پایه دهم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر