از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی 1402 – زمان ، سامانه و شرایط ثبت نام

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی

 

استان آذربایجان شرقی دارای مدارس نمونه دولتی متوسطه اول و متوسطه دوم می باشد که شرایط قبولی در هر یک از این مدارس متفاوت است. مدارس متوسطه اول نمونه دولتی این استان ، آزمون ورودی ندارند اما برای مدارس متوسطه دوم آزمون برگزار می شود و دانش آموز به شرط شرکت در این آزمون و کسب تراز مناسب ، امکان پذیرش دارد. در ادامه این مطلب ، راهنمای کامل ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی را برای سال 1402 ، ارائه می کنیم.

آیا آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1402 در آذربایجان شرقی برگزار می شود

با توجه به اینکه در چند سال اخیر آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به صورت استانی برگزار می شود و آموزش و پرورش هر استان موظف به برگزاری این آزمون است ، دانش آموزان استان آذربایجان شرقی این سوال را دارند که آیا در سال 1402 در استان آنها آزمون نمونه دولتی نهم به دهم برگزار می شود یا خیر.

در پاسخ این سوال لازم است بدانید که در استان آذربایجان شرقی مثل سایر استان ها ، برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به صورت منظم و هر ساله است و در سال 1402 نیز این آزمون برگزار خواهد شد.

مرتبط بخوانید : شرایط تحصیل در مدارس نمونه دولتی – شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی

زمان ثبت نام ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم آذربایجان شرقی 1402

ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم آذربایجان شرقی سال گذشته در اردیبهشت ماه انجام گرفت و با توجه به اینکه برای امسال هنوز تاریخ دقیق ثبت نام مشخص نشده است ، احتمالا مثل سال قبل در اردیبهشت ماه باشد. شما دانش آموزان عزیز می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید و پیگیر شروع ثبت نام باشید تا به کمک مشاوران ، ثبت نام خود را انجام دهید.

مرتبط بخوانید : اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان شرقی

نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم آذربایجان شرقی

نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم آذربایجان شرقی به صورت اینترنتی می باشد و نباید به مدارس جهت ثبت نام مراجعه کنید. سامانه ثبت نام از سوی سازمان آموزش و پرورش معرفی شده و به دانش آموزان اطلاع رسانی می گردد. سال گذشته ثبت نام آزمون نمونه دولتی این استان از طریق سایت namatest.ir انجام گرفت و احتمالا امسال نیز از همین سامانه انجام بگیرد.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی سمنان 1402 – زمان ، سامانه و شرایط ثبت نام

در سامانه فوق ، دفترچه راهنمای ثبت نام قرار داده می شود و دانش آموز با مطالعه دفترچه می تواند از شرایط شرکت در آزمون مطلع گردد. در این دفترچه تمام اطلاعاتی که دانش آموز باید بداند ، درج شده است و مطالعه آن به همه توصیه می شود.

پس از مطالعه و بررسی دفترچه ، می توانید مراحل ثبت نام خود را آغاز کنید. مراحل ثبت نام شامل اسکن عکس 4*3 دانش آموز ، تکمیل فرم ثبت نام با اطلاعات خواسته شده و پرداخت هزینه ثبت نام می باشد. در پایان مراحل نیز کد پیگیری ارائه می شود که یعنی ثبت نام با موفقیت انجام شده است.

شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم آذربایجان شرقی

  • ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم آذربایجان شرقی شرط معدل ندارد و دانش آموزان با هر معدلی می توانند ثبت نام کنند.
  • معدل پایه نهم در قبولی مدارس نمونه دولتی تاثیر گذار است و دانش آموزان دارای معدل بهتر ، شانس قبولی بیشتری دارند. (البته تراز آزمون مهم تر از معدل است)
  • دانش آموزانی که در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم شرکت می کنند ، باید رشته تحصیلی خود را نیز در زمان تکمیل فرم ثبت نام مشخص نمایند.
  • هر دانش آموز در زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم مجاز است که حداکثر 3 مدرسه در محل سکونت خود را انتخاب نماید.

مرتبط بخوانید : نحوه تغییر رشته در مدارس نمونه دولتی – نحوه و راهنمای تغییر رشته در مدارس نمونه دولتی

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم آذربایجان شرقی 1402

چند ماه پس از اتمام فرایند ثبت نام اینترنتی آزمون نمونه دولتی نهم به دهم زمان برگزاری آن فرا می رسد. در سال 1401 ، زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم در تاریخ 3 تیرماه بود و در سال 1402 نیز پیش بینی می شود برگزاری آزمون در دهه اول تیرماه باشد. دانش آموزانی که ثبت نام ازمون را انجام داده اند برای حضور در جلسه آزمون باید کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند که این کارت در همان سایت ثبت نام ، منتشر می شود.

احتمالا این را هم بپسندید  آزمون نمونه دولتی البرز 1403 📞 از ثبت نام تا اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

سوالات متداول

  • ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی 1402 در چه تاریخی شروع می شود ؟

زمان دقیق ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی 1402 هنوز اعلام نشده است اما احتمالا از اوایل اردیبهشت ماه ثبت نام آغاز شود.

  • سامانه ثبت نام آزمون نمونه دولتی آذربایجان شرقی کدام سایت است ؟

دانش آموزان پایه نهم استان آذربایجان شرقی برای ثبت نام ازمون باید به سایت namatest.ir مراجعه کنند.

  • شرایط شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم آذربایجان شرقی چیست ؟

برای بررسی شرایط شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم آذربایجان شرقی، این مطلب را مطالعه کنید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مدارس نمونه دولتی مشهد

مدارس نمونه دولتی مشهد 📞 راهنمای ثبت نام متوسطه اول و دوم دخترانه و پسرانه

مدارس نمونه دولتی مشهد از برترین مدارس این شهر هستند و دانش آموزان بسیاری تمایل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر