از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی 1404 📞 زمان ، سامانه و شرایط ثبت نام

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی

استان آذربایجان شرقی دارای مدارس نمونه دولتی متوسطه اول و متوسطه دوم می باشد که شرایط قبولی در هر یک از این مدارس متفاوت است. مدارس متوسطه اول نمونه دولتی این استان ، آزمون ورودی ندارند اما برای مدارس متوسطه دوم آزمون برگزار می شود و دانش آموز به شرط شرکت در این آزمون و کسب تراز مناسب ، امکان پذیرش دارد. در ادامه این مطلب ، راهنمای کامل ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی را برای سال 1404 ، ارائه می کنیم.

مشاوره شرکت در آزمون نمونه دولتی و قبولی در این آزمون – مشاوره از طریق تماس با مشاوران پاسخ با ما

همین حالا تماس بگیرید و در زمینه های برنامه ریزی درسی ، تراز قبولی و منابع ازمون نمونه دولتی 1404 مشاوره تخصصی دریافت کنید.

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

آیا آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1404 در آذربایجان شرقی برگزار می شود

با توجه به اینکه در چند سال اخیر آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به صورت استانی برگزار می شود و آموزش و پرورش هر استان موظف به برگزاری این آزمون است ، دانش آموزان استان آذربایجان شرقی این سوال را دارند که آیا در سال 1404 در استان آنها آزمون نمونه دولتی نهم به دهم برگزار می شود یا خیر.

در پاسخ این سوال لازم است بدانید که در استان آذربایجان شرقی مثل سایر استان ها ، برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به صورت منظم و هر ساله است و در سال 1404 نیز این آزمون برگزار خواهد شد. البته لازم است بدانید که شیوه برگزاری آزمون نمونه دولتی به صورت هماهنگ کشوری می باشد و استانی نیست.

مرتبط بخوانید : شرایط تحصیل در مدارس نمونه دولتی – شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی

زمان ثبت نام ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم آذربایجان شرقی 1404

ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم آذربایجان شرقی سال گذشته در فروردین ماه انجام گرفت. با توجه به اینکه برای امسال هنوز تاریخ دقیق ثبت نام مشخص نشده‌ است ، احتمالا مثل سال قبل در اواسط فروردین ماه باشد. شما دانش آموزان عزیز می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید و پیگیر شروع ثبت نام باشید تا به کمک مشاوران ، ثبت نام خود را انجام دهید.

مرتبط بخوانید : اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان شرقی

نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم آذربایجان شرقی

نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم آذربایجان شرقی به صورت اینترنتی می باشد. بنابراین نباید به مدارس جهت ثبت نام مراجعه کنید. سامانه ثبت نام از سوی سازمان آموزش و پرورش معرفی شده‌ و به دانش آموزان اطلاع رسانی می گردد. سال گذشته ثبت نام آزمون نمونه دولتی این استان از طریق سایت my.medu.ir انجام گرفت. احتمالا امسال نیز ثبت نام از همین سامانه انجام بگیرد.

احتمالا این را هم بپسندید  سهمیه مدارس نمونه دولتی در کنکور 📞 تاثیر مدارس نمونه دولتی در شانس قبولی کنکور

در سامانه فوق ، دفترچه راهنمای ثبت نام قرار داده‌ می شود و دانش آموز با مطالعه دفترچه می تواند از شرایط شرکت در آزمون مطلع گردد. در این دفترچه تمام اطلاعاتی که دانش آموز باید بداند ، درج شده‌ است و مطالعه آن به همه توصیه می شود.

پس از مطالعه و بررسی دفترچه ، می توانید مراحل ثبت نام خود را آغاز کنید. مراحل ثبت نام شامل اسکن عکس 4*3 دانش آموز ، تکمیل فرم ثبت نام با اطلاعات خواسته شده‌و پرداخت هزینه ثبت نام می باشد. در پایان مراحل نیز کد پیگیری ارائه می شود که یعنی ثبت نام با موفقیت انجام شده‌ است.

شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم آذربایجان شرقی

  • ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم آذربایجان شرقی شرط معدل ندارد و دانش آموزان با هر معدلی می توانند ثبت نام کنند.
  • معدل پایه نهم در قبولی مدارس نمونه دولتی تاثیر گذار است و دانش آموزان دارای معدل بهتر ، شانس قبولی بیشتری دارند. (البته تراز آزمون مهم تر از معدل است)
  • دانش آموزانی که در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم شرکت می کنند ، باید رشته تحصیلی خود را نیز در زمان تکمیل فرم ثبت نام مشخص نمایند.
  • هر دانش آموز در زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم مجاز است که حداکثر 3 مدرسه در محل سکونت خود را انتخاب نماید.

مرتبط بخوانید : نحوه تغییر رشته در مدارس نمونه دولتی – نحوه و راهنمای تغییر رشته در مدارس نمونه دولتی

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1404

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی

چند ماه پس از اتمام فرایند ثبت نام اینترنتی آزمون نمونه دولتی نهم به دهم زمان برگزاری آن فرا می رسد. در سال 1403 ، زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم در تاریخ 1 تیرماه بود و در سال 1404 نیز پیش بینی می شود برگزاری آزمون در دهه اول تیرماه باشد. دانش آموزانی که ثبت نام ازمون را انجام داده‌ اند برای حضور در جلسه آزمون باید کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند که این کارت در همان سایت ثبت نام ، منتشر می شود.

سامانه دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی

حدود 4 تا 6 هفته پس از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی ، نتایج آن اعلام می شود. پس از اعلام نتایج ، پذیرفته شدگان نهایی مشخص خواهند شد که باید برای ثبت نام حضوری به مدرسه مراجعه کنند. داوطلبان می توانند کارنامه خود را از سایت مای مدیو دریافت کنند و با بررسی آن ، از درصد دروس اکتسابی و رتبه ای که به دست آورده اند ، مطلع شوند. همچنین بعد از دریافت کارنامه ، امکان ثبت درخواست اعتراض اینترنتی به آن وجود دارد.

احتمالا این را هم بپسندید  تراز ذخیره های نمونه دولتی 1402 📞 تراز لازم لیست ذخیره های نمونه دولتی

سوالات متداول

  • ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی 1404 در چه تاریخی شروع می شود ؟

زمان دقیق ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی 1404 هنوز اعلام نشده‌ است اما احتمالا از اواسط فروردین ماه ثبت نام آغاز شود.

  • سامانه ثبت نام آزمون نمونه دولتی آذربایجان شرقی کدام سایت است ؟

دانش آموزان پایه نهم استان آذربایجان شرقی برای ثبت نام ازمون باید به سایت my.medu.ir مراجعه کنند.

  • شرایط شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم آذربایجان شرقی چیست ؟

برای بررسی شرایط شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم آذربایجان شرقی، این مطلب را مطالعه کنید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مدارس نمونه دولتی مشهد

مدارس نمونه دولتی مشهد 📞 راهنمای ثبت نام متوسطه اول و دوم دخترانه و پسرانه

مدارس نمونه دولتی مشهد از برترین مدارس این شهر هستند و دانش آموزان بسیاری تمایل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر