از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

ثبت نام مدارس تیزهوشان مشهد 📞 راهنمای ثبت نام تیزهوشان متوسطه اول و دوم مشهد

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

ثبت نام مدارس تیزهوشان مشهد

ثبت نام مدارس تیزهوشان مشهد در دوره های متوسطه اول و متوسطه دوم انجام می شود. دانش آموزان باید با شرکت در آزمون ورودی این مدرسه ، برای ثبت نام اقدام نمایند. قبولی در مدارس تیزهوشان مشهد ، خواسته بسیاری از دانش آموزان است زیرا این مدارس از سطح آموزشی بالایی برخوردار هستند و بهترین معلمان و دبیران کشور در آنها مشغول به تدریس می باشند. اگر شما هم تمایل دارید ثبت نام مدارس تیزهوشان مشهد را انجام دهید ، لطفا در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

شما دانش آموزان عزیز میتوانید ثبت نام خود در آزمون مدارس تیزهوشان را بصورت تلفنی با خیال راحت به کارشناسان ما بسپارید و یا 

سوالات خود را در مورد آدرس مدارس تیزهوشان نزدیک به خود ، منابع آزمون، نحوه ثبت نام و تکمیل فرم نام نویسی آزمون در سایت مای مدیو از مشاوران ما بپرسید تا راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان مشهد 1403

تاریخ ثبت نام مدارس تیزهوشان مشهد معمولا از چند ماه قبل به داوطلبان اطلاع رسانی می شود تا با اطلاع از زمانبندی ثبت نام ، به موقع برای نام نویسی خود اقدام نمایند. زمان ثبت نام در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم به شرح زیر می باشد :

تاریخ ثبت نام متوسطه اول

اگر دانش آموز کلاس ششم هستید و می خواهید وارد پایه هفتم مدرسه تیزهوشان شوید ، باید در آزمون ورودی این مدرسه شرکت کنید. زمان ثبت نام آزمون ششم به هفتم مدارس تیزهوشان معمولا در فروردین ماه هر سال است. دانش آموزان باید در بازه زمانی در نظر گرفته شده ، ثبت نام خود را قطعی کنند. در حال حاضر زمان دقیق ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1403 اعلام نشده است و شما می توانید برای پیگیری اخبار ثبت نام ، با مشاوران ما در تماس باشید.

زمان ثبت نام متوسطه دوم

آزمون تیزهوشان نهم به دهم برای پذیرش دانش آموز در دوره متوسطه دوم برگزار می شود. دانش آموزانی که می خواهند در این آزمون شرکت کنند ، باید در فروردین ماه که تاریخ دقیق آن به زودی اطلاع رسانی خواهد شد ، ثبت نام کنند. با توجه به اعلام نشدن زمان ثبت نام تیزهوشان متوسطه دوم ، می توانید اخبار ثبت نام را از طریق ارتباط با مشاوران ما پیگیری نمایید.

مرتبط بخوانید : مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان در مشهد

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان مشهد 1403

برای ثبت نام مدازس تیزهوشان مشهد در هر یک از پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم باید از شرایط آن برخوردار باشید. در این بخش می خواهیم شرایط ثبت نام را شرح دهیم :

احتمالا این را هم بپسندید  اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 📞 زمان و سایت اعتراض به نتایج تیزهوشان نهم به دهم

ضوابط ثبت نام ششم به هفتم

آزمون تیزهوشان ششم به هفتم هر ساله برگزار می شود. دانش آموزان پایه ششم در صورت برخورداری از شرایط ، می توانند در این آزمون شرکت کنند. برای ثبت نام آزمون سنجش هوش ششم ، نیاز به نمرات مناسب می باشد. به طوری که دانش آموز باید در تمام دروس پایه های پنجم و ششم ، نمرات خیلی خوب داشته باشد. همچنین در صورت داشتن یک نمره خوب و مابقی نمرات خیلی خوب ، امکان ثبت نام را دارد. داشتن تابعیت ایرانی هم برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم الزامی است و دانش آموزان غیرایرانی فقط تحت شرایط خاص می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند.

شرایط ثبت نام نهم به دهم

آزمون تیزهوشان نهم به دهم برای دانش آموزانی برگزار می شود که در پایه نهم تحصیل می کنند. این آزمون را سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان به صورت هر ساله برگزار می کند و دانش آموز به شرط داشتن نمره معدل مناسب ، مجاز به ثبت نام می باشد. شرط معدل آزمون تیزهوشان نهم به دهم ، حداقل معدل 19 در پایه هشتم است و اگر معدل شما کمتر است ، مجاز به ثبت نام نمی باشید.

ضوابط ثبت نام میان پایه

مدارس تیزهوشان مشهد فقط برای جذب دانش آموز در پایه های هفتم و دهم آزمون برگزار می کنند و دانش آموزانی که در این آزمون ها قبول شوند ، برای ورود به پایه های بعدی ، در آزمونی شرکت نخواهند کرد. اما در بعضی از سال ها ، ظرفیت پذیرش مدرسه تیزهوشان با دانش آموزان خود مدرسه تکمیل نمی شود و در این صورت ممکن است آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم یا آزمون تیزهوشان دهم به یازدهم برگزار شود. ظرفیت پذیرش این آزمون ها بسیار محدود است و فقط در بعضی از سال ها برگزار می گردد.

احتمالا این را هم بپسندید  تراز لازم برای قبولی در تیزهوشان 1403 📞 تراز قبولی تیزهوشان

سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان مشهد

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم باید به شیوه اینترنتی انجام شود. سامانه ثبت نام هم به دانش آموزان معرفی خواهد شد. در سال 1402 ، ثبت نام آزمون تیزهوشان در سامانه یکپارچه آموزش و پرورش به نام سایت مای مدیو انجام گرفت که به نشانی my.medu.ir در دسترس است. احتمالا ثبت نام آزمون تیزهوشان 1403 هم در همین سامانه انجام گیرد و دانش آموز باید با ارائه اطلاعات و مدارک خود ، نام نویسی را انجام دهد.

برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم مشهد در سامانه مای مدیو ، نیاز است که مشخصات و مدارک ارائه شوند. همچنین باید هزینه در سامانه پرداخت گردد تا ثبت نام قطعی شود. دانش آموزانی که در سامانه هزینه ثبت نام تیزهوشان را پرداخت می کنند ، کدپیگیری را دریافت خواهند کرد که این کد به معنای موفقیت آمیز بودن ثبت نام آنهاست.

مرتبط بخوانید :  ورود به سایت سمپاد مشهد و راهنمای استفاده

شهریه مدارس تیزهوشان مشهد

ثبت نام مدارس تیزهوشان مشهد

مدارس تیزهوشان مشهد همچون سایر مدارس تیزهوشان از دانش آموزان خود شهریه دریافت می کنند. هزینه تحصیل این مدارس به صورت سالانه دریافت می شود. دانش آموزان باید قبل از ثبت نام در آزمون ، توانمندی مالی خود را بررسی کنند. میزان شهریه در دوره های متوسطه اول و دوم متفاوت است و هر یک از مدارس بسته به امکانات آموزشی و کیفیتی که دارند ، شهریه متفاوتی دارند.

شهریه مدارس تیزهوشان مشهد در دوره متوسطه اول به طور حدودی از 4 تا 10 میلیون تومان است و در دوره متوسطه دوم هم از 6 تا 14 میلیون تومان می باشد. این میزان هزینه باید به صورت سالانه پرداخت شود و پرداخت به صورت اقساطی هم امکان پذیر است.

مرتبط بخوانید : مشاوره انتخاب رشته کنکور در مشهد

سوالات شما

  • زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان مشهد 1403 در چه تاریخی است؟

زمان ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان معمولا در فروردین ماه هر سال می باشد.

  • آزمون تیزهوشان مشهد برای کدام پایه ها برگزار می شود؟

آزمون تیزهوشان هر ساله برای پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می گردد.

  • شرط معدل آزمون تیزهوشان نهم به دهم مشهد چقدر است؟

دانش آموزان برای شرکت در آزمون تیزهوشان دهم باید حداقل معدل 19 داشته باشند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان چند سوال دارد

آزمون تیزهوشان چند سوال دارد 📞 تعداد سوالات هوش و تحصیلی آزمون تیزهوشان

آزمون تیزهوشان را سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان برای پایه های ششم به هفتم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر