از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

ثبت نام بدون کنکور کاردانی گرافیک 1402 📞ثبت نام بدون کنکور در 3 دانشگاه

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

ثبت نام بدون کنکور کاردانی گرافیک

بسیاری از فارغ التحصیلان هنرستان ها و دبیرستان ها ، علاقه مندند رشته‌ گرافیک را به عنوان رشته‌ دانشگاهی خود انتخاب کنند و با ورود به این رشته‌ و تحصیل در آن ، آینده شغلی خوبی را نیز برای خود رقم بزنند. رشته‌ گرافیک را می توان در مقاطع کاردانی و کارشناسی انتخاب کرد. اگر تصمیم شما تحصیل در مقطع کاردانی این رشته‌ است ، دانشگاه های آزاد ، علمی کاربردی و غیرانتفاعی ، امکان پذیرش بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی را فراهم ساخته‌ اند. ثبت نام بدون کنکور کاردانی گرافیک مناسب برای متقاضیانی است که نمی خواهند در کنکور شرکت کنند و یا رتبه آنها برای قبولی با آزمون کافی نیست. پذیرش بدون کنکور این رشته‌ ظرفیت خوبی هم دارد و داوطلبان با هر معدلی می توانند ثبت نام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط و نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی گرافیک دانشگاه های آزاد ، علمی کاربردی و غیرانتفاعی ، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

سوالات خود را درباره ثبت نام بدون کنکور کاردانی رشته‌ های مختلف از مشاوران ما بپرسید و به طور کامل راهنمایی شوید.

کارشناسان ما تمامی ایام هفته‌ حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

ثبت نام بدون کنکور کاردانی گرافیک دانشگاه غیرانتفاعی 1402

دانشگاه غیرانتفاعی رشته‌ گرافیک را تحت عنوان کاردانی هنرهای تجسمی گرافیک ارائه می کند اما ظرفیت پذیرش این دانشگاه زیاد نیست. سال گذشته‌ حداکثر 200 نفر در این رشته‌ پذیرفته‌ شدند و امسال نیز ظرفیت پذیرش در همین حدود خواهد بود. اگر می خواهید کاردانی هنرهای تجسمی گرافیک دانشگاه غیرانتفاعی را ثبت نام کنید ، می توانید در مهرماه یا بهمن ماه بر اساس سوابق تحصیلی خود پذیرفته‌ شوید. نحوه ثبت نام هم از طریق سایت سازمان سنجش می باشد.

احتمالا این را هم بپسندید  دفترچه کاردانی علمی کاربردی 1403 📞 زمان انتشار و دانلود دفترچه کاردانی علمی کاربردی

تحصیل در رشته‌ کاردانی هنرهای تجسمی گرافیک دانشگاه غیرانتفاعی به مدت 2 سال زمان تحصیل دارد. پس از دریافت مدرک کاردانی خود می توانید برای مقطع کارشناسی نیز درخواست ادامه تحصیل داشته‌ باشید. طی دوران تحصیل خود در دانشگاه غیرانتفاعی ، شهریه پرداخت خواهید کرد که میزان شهریه در سال ورود به دانشگاه تعیین می شود.

شما علاقه مندان به تحصیل در رشته‌ کاردانی هنرهای تجسمی گرافیک دانشگاه غیرانتفاعی برای اطلاع از اینکه کدام یک از واحدهای دانشگاه غیرانتفاعی این رشته‌ را ارائه کرده اند و ظرفیت پذیرش هر یک از آنها چقدر است ، می بایست دفترچه راهنمای ثبت نام را از سایت سنجش دانلود کرده و بررسی نمایید. در این دفترچه لیست تمام دانشگاه های سراسری از جمله غیرانتفاعی به همراه رشته‌ هایی که ارائه کرده اند ، درج شده است و راهنمای کاملی را به شما ارائه می کند.

مرتبط بخوانید :  رشته‌ های دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور

ثبت نام بدون آزمون کاردانی گرافیک دانشگاه آزاد 1402

در دانشگاه آزاد رشته‌ گرافیک هم در مقطع کاردانی پیوسته‌ و هم در مقطع کاردانی ناپیوسته‌ ارائه می شود. دیپلمه های نظام قدیم هنرستان ها فقط می توانند وارد مقطع کاردانی پیوسته‌ شوند. اما دیپلمه های نظام جدید تمام رشته‌ ها امکان ثبت نام در مقطع کاردانی ناپیوسته‌ را دارند. رشته‌ های فتوگرافیک – گرافیک و عکاسی – گرافیک در دوره کاردانی پیوسته‌ دانشگاه آزاد ارائه می شوند اما رشته‌ کاردانی هنرهای تجسمی گرافیک را متقاضیان ثبت نام کاردانی ناپیوسته‌ می توانند انتخاب کنند.

ظرفیت پذیرش کاردانی گرافیک بدون کنکور دانشگاه آزاد بسیار مناسب است و به همین دلیل داوطلبان با معدل پایین هم شانس قبولی دارند. این رشته‌ در تعداد زیادی از واحد های دانشگاه آزاد ارائه می شود و می توانید اسامی دانشگاه را از داخل دفترچه راهنما بررسی کنید. شما مجازید که در یکی از نیمسال های مهر یا بهمن ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را انجام دهید که ثبت نام نیز در سایت azmoon.org می باشد.

مرتبط بخوانید : رشته‌ گرافیک دانشگاه آزاد 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی گرافیک دانشگاه علمی کاربردی 1402

ثبت نام بدون کنکور کاردانی گرافیک

 

احتمالا این را هم بپسندید  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران - توضیحات جامع و کامل

اگر به دنبال تحصیل با هزینه مناسب تر در رشته‌ گرافیک بدون کنکور هستید ، دانشگاه علمی کاربردی نیز این رشته‌ را با عنوان دقیق كاردانی حرفه ای طراحی گرافيک ارائه می کند و ظرفیت پذیرش خوبی هم دارد. برای ثبت نام رشته‌ گرافیک بدون ازمون دانشگاه علمی کاربردی می توانید از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنید. در این دانشگاه هم مثل دانشگاه آزاد ، دو بار در سال مهلت برای پذیرش دارید.

لیست دانشگاه های دارای رشته‌ كاردانی حرفه ای طراحی گرافيک بدون کنکور را می توانید از طریق دفترچه بررسی کنید. اما با توجه به زیاد بودن تعداد رشته‌ ها و دانشگاه های داخل دفترچه ، توصیه می شود با مشاوران ما تماس بگیرید و از دانشگاه های ارائه دهنده این رشته‌ مطلع گردید.

مرتبط بخوانید : رشته‌ گرافیک کامپیوتر

سوالات شما

  • ثبت نام بدون کنکور کاردانی گرافیک در کدام دانشگاه ها امکان پذیر است ؟

دانشگاه های علمی کاربردی ، آزاد و غیرانتفاعی رشته‌ گرافیک بدون آزمون را در مقطع کاردانی ارائه می کنند.

  • برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی گرافیک چه معدلی نیاز است ؟

داوطلبان با معدل پایین نیز امکان ثبت نام بدون کنکور در رشته‌ گرافیک را دارند.

  • آیا در سال 1402 رشته‌ گرافیک بدون کنکور کاردانی ارائه می شود ؟

بله ، کاردانی گرافیک بدون آزمون هر ساله در دانشگاه های مختلف ارائه می شود.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور حسابداری

ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور حسابداری 1402 📞 تمام دانشگاه ها

ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور حسابداری هر ساله توسط دانشگاه های مختلف انجام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر