از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

ثبت نام آزمون تیزهوشان خوزستان 1403 📞 ششم به هفتم و نهم به دهم

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

ثبت نام آزمون تیزهوشان خوزستان

آزمون تیزهوشان هر ساله برای پایه های تحصیلی ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می شود و دانش آموزان واجد شرایط می توانند با شرکت در این آزمون و کسب نمره قبولی ، وارد مدارس استعداد درخشان شوند. این آزمون در خوزستان هم برگزار می شود که دانش آموزان این شهر و استان اهواز در صورت علاقه مندی به تحصیل در مدارس تیزهوشان ، می بایست به سایت سنجش ملی پرورش استعدادهای درخشان مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام دهند. نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان خوزستان 1403 به صورت اینترنتی بوده و زمان آن از سوی سازمان اطلاع رسانی می گردد. ما در این مطلب قصد داریم به بررسی شرایط ، نحوه و زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان خوزستان ششم به هفتم و نهم به دهم خوزستان بپردازیم. همراه ما باشید.

شما دانش آموزان عزیز استان خوزستان میتوانید ثبت نام خود در آزمون تیزهوشان  را بصورت تلفنی با خیال راحت به کارشناسان ما بسپارید و یا 

سوالات خود را در مورد نحوه ثبت نام و تکمیل فرم نام نویسی آزمون از مشاوران ما بپرسید تا راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

ثبت نام آزمون تیزهوشان خوزستان نهم به دهم 1403

آزمون تیزهوشان نهم به دهم از پر متقاضی ترین آزمون های سطح دبیرستان است که دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه نهم می توانند ثبت نام این ازمون را انجام دهند. روال برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم خوزستان هر ساله است و سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان آن را به اجرا در می آورد.

مرتبط بخوانید : اعلام نتایج نمونه دولتی خوزستان

زمان ثبت نام آزمون تيزهوشان نهم به دهم خوزستان 1403

برای ثبت نام آزمون تيزهوشان خوزستان نهم به دهم 1403 یک زمانبندی مشخص تعیین می شود و دانش آموزان فقط در زمانبندی تعیین شده مجاز به ثبت نام هستند. زمان ثبت نام آزمون تيزهوشان نهم به دهم سال گذشته در تاریخ 15 الی 25 فروردین ماه بود و برای سال 1403 نیز پیش بینی می شود ثبت نام از اواسط فروردین ماه آغاز شود و حدود دو هفته نیز فرصت ثبت نام وجود خواهد داشت.

احتمالا این را هم بپسندید  هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1403 📞 پرداخت هزینه ثبت نام سنجش هوش ششم

سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم خوزستان

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم خوزستان به صورت اینترنتی انجام می گیرد و سامانه ثبت نام به نشانی my.medu.ir می باشد فقط برای دانش آموزانی که در این سامانه ثبت نام کنند کارت ورود به جلسه صادر می شود و لازم است هزینه ثبت نام هم پرداخت شود.

برای ثبت نام ازمون تیزهوشان نهم به دهم خوزستان در سایت مذکور ، نیاز به انتخاب مدارس مورد تقاضا هم می باشد و هر یک از دانش آموزان پس از انتخاب رشته تحصیلی مد نظر خود باید سه مدرسه ارائه دهنده آن را رشته را انتخاب کرده و در فرم اولویت بندی کنند.

شرایط ثبت نام آزمون تيزهوشان نهم به دهم خوزستان 1403

ثبت نام ازمون تیزهوشان نهم به دهم تحت شرایط خاصی انجام می گیرد که این شرایط به شرح زیر می باشند :

  • اشتغال به تحصیل در پایه نهم
  • دارا بودن حداقل معدل 19 در پایه هشتم
  • دانش آموزانی که در مدارس تیزهوشان تحصیل می کنند برای ورود به مقطع متوسطه دوم نیازی به شرکت در آزمون ورودی را ندارند ولی باید در امتحانات خردادماه پایه نهم حداقل معدل 16 را کسب کنند.

مرتبط بخوانید : تغییر رشته در مدارس تیزهوشان – شرایط و راهنمای تغییر رشته در مدارس تیزهوشان

ثبت نام آزمون تیزهوشان خوزستان ششم به هفتم 1403

آزمون تیزهوشان تحت عنوان آزمون سنجش هوش برای پایه ششم ابتدایی برگزار می شود و دانش آموزان کلاس ششمی در صورت علاقه مندی به تحصیل در مدارس استعداد درخشان ، باید در آزمون ورودی این مدارس شرکت کنند و موفق به کسب نمره قبولی شوند.

احتمالا این را هم بپسندید  بهترین کتاب برای آزمون تیزهوشان نهم 📞 معرفی 4 کتاب برتر

زمان ثبت نام آزمون سنجش هوش ششم تيزهوشان خوزستان 1403

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم خوزستان از اواسط فروردین ماه آغاز می شود و تا هفته آخر همین ماه ادامه دارد. سال گذشته زمان ثبت نام از تاریخ 11 الی 25 فروردین ماه بود و پیش بینی می کنیم در سال 1403 حداکثر در نیمه دوم فروردین ماه ثبت نام آغاز شود.

سایت ثبت نام آزمون سنجش هوش ششم تیزهوشان خوزستان

ثبت نام آزمون سنجش هوش مدارس تيزهوشان تمام استان ها و شهرها در سایت my.medu.ir انجام می گیرد و دانش آموزان ساکن استان خوزستان هم باید در این سامانه نسبت به ثبت نام اقدام کنند. نحوه ثبت نام در سایت مذکور بدین صورت است که ابتدا کدملی و شماره شناسنامه دریافت می شود و سپس باید مدارک از جمله عکس و … بارگذاری شوند در زمان ثبت نام باید مدارس مورد تقاضا (حداکثر سه مدرسه) نیز اولویت بندی شوند.

مرتبط بخوانید : سوالات هوش آزمون تیزهوشان ششم – دانلود نمونه سوالات هوش آزمون تیزهوشان ششم

شرایط ثبت نام آزمون سنجش هوش ششم تيزهوشان خوزستان 1403

ثبت نام آزمون تیزهوشان خوزستان

  • کسب نمره خیلی خوب در تمام دروس پایه پنجم و ششم ابتدایی
  • آن دسته از دانش آموزانی که فقط در یک درس از دروس پایه پنجم و ششم نمره خوب کسب کرده اند و نمرات باقی دروس آنها خیلی خوب است اجازه شرکت در آزمون سنجش هوش ششم ابتدایی را دارند.

سوالات متداول

  • زمان ثبت نام آزمون تيزهوشان خوزستان در چه تاریخی است ؟

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان در فروردین ماه می باشد.

  • برای ثبت نام آزمون تيزهوشان خوزستان به کدام سامانه مراجعه کنیم ؟

سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم و ششم به هفتم بکسان است که در این مطلب توضیح داده ایم.

  • آیا ثبت نام مدارس تیزهوشان خوزستان حضوری انجام می شود ؟

خیر پذیرش در مدارس تیزهوشان با شرکت در آزمون ورودی امکان پذیر است.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان گاما

آزمون تیزهوشان گاما 📞 راهنمای شرکت در امتحانات تیزهوشان گاما

آزمون تیزهوشان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم به صورت هر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر