از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان دهم به یازدهم 1402 📞 آزمون میان پایه تیزهوشان

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان دهم به یازدهم

آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان دهم به یازدهم 1402 برای دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان نهم به دهم قبول نشده اند فرصتی را فراهم می کند که یکبار دیگر شانس خود را برای ورود به این مدرسه امتحان کنند. برگزاری این آزمون به صورت منظم و سالانه نیست و بستگی به ظرفیت مدارس در استان ها و مناطق مختلف دارد. دانش آموزان که می خواهند در آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان دهم به یازدهم شرکت کنند ، باید اطلاعیه های مدارس تیزهوشان منطقه محل سکونت خود را پیگیری نمایند و در صورتی که ظرفیتی وجود داشت ، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در این مطلب شما را برای ثبت نام ازمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان دهم به یازدهم به طور کامل راهنمایی می کنیم. لطفا با ما همراه باشید و اگر سوالی داشتید ، در بخش نظرات پاسخگو هستیم.

آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان یازدهم درصورت برگزاری ، بعد از امتحانات خرداد ماه برگزار می شود و شما دانش آموزان عزیز برای اطلاع از اینکه مدارس مورد نظر شما تصمیم به برگزاری آزمون میان پایه دارد یا خیر ، بهتر است با مشاوران ما تماس بگیرید و با اطلاع از اسامی مدارس تیزهوشان نزدیک به محل سکونت خود ، اخبار برگزاری یا عدم برگزاری ازمون میان پایه را نیز پیگیری کنید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

زمان برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان دهم به یازدهم 1402

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در پایه های تحصیلی ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می شود و دانش آموزانی که از شرایط لازم برخوردار هستند می توانند با شرکت در این آزمون و کسب نمره لازم ، وارد مدرسه تیزهوشان شوند. علاوه بر برگزاری آزمون برای پایه های تحصیلی هفتم و دهم ، در برخی سال ها آزمون میان پایه نیز برگزار می شود که دانش آموزانی که در آزمون های ورودی اصلی پذیرفته نشده اند ، می توانند در این آزمون ها که تحت عنوان تکمیل ظرفیت برگزار می شود ، شرکت نمایند.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام هنرستان های سمپاد 📞 راهنمای ثبت نام هنرستان تیزهوشان 1403

زمان برگزاری آزمون تکميل ظرفیت تیزهوشان دهم به یازدهم مشخص نیست زیرا همانطور که گفته شد ظرفیت مدارس تیزهوشان در استان ها و مناطق مختلف تعیین کننده برگزاری یا عدم برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت است و ممکن است در منطقه محل سکونت شما امسال ظرفیتی وجود نداشته باشد و در نتیجه آن مدرسه آزمون تکمیل ظرفیت برگزار نکند اما در مدارس مناطق دیگر به دلیل وجود ظرفیت ، برگزار شود.

مرتبط بخوانید : ظرفیت مدارس تیزهوشان

ایا آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان یازدهم 1402 برگزار می شود ؟

دانش آموزان مدارس تیزهوشان که از طریق آزمون ورودی نهم به دهم توانسته اند نمره قبولی را به دست آورند و پذیرش شده اند ، پس از قبولی در مدرسه نیز باید شرایط لازم را داشته باشند تا بتوانند سه سال دوره دوم متوسطه را به پایان برسانند. کسب نمرات پایین در امتحانات نوبت اول یا نوبت دوم و پایین بودن معدل ، موجب اخراج از مدرسه می گردد و در این صورت که ظرفیت مدرسه خالی می شود ، آزمون تکمیل ظرفیت برگزار خواهد شد.

البته ممکن است برخی مدارس برای تکمیل ظرفیت خود آزمونی برگزار نکنند و بر اساس معدل و سوابق تحصیلی دانش آموزان متقاضی ، گزینش را انجام دهند.

مرتبط بخوانید : آزمون تکمیل ظرفیت نمونه دولتی دهم به یازدهم 

تراز قبولی آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان دهم به یازدهم

تراز قبولی آزمون تکميل ظرفیت تیزهوشان دهم به یازدهم تفاوتی با تراز قبولی آزمون تیزهوشان نهم به دهم ندارد و دانش آموزان متقاضی شرکت در تکمیل ظرفیت باید نمرات و تراز بهتری نسبت به آخرین نفر پذیرفته شده در مدرسه مورد تقاضای خود داشته باشند.

احتمالا این را هم بپسندید  سمپاد چیست ؟ 🆕 از معرفی تا راهنمای قبولی در مدارس سمپاد و تیزهوشان

همچنین دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان نهم به دهم جزو ذخیره ها اعلام شده بودند ، برای پذیرش در آزمون تکمیل ظرفیت شانس بیشتری خواهند داشت.

آیا از تراز قبولی آزمون تکمیل ظرفیت تيزهوشان دهم به یازدهم اطلاعی ندارید ؟

همین حالا تماس بگیرید ، مشاوران ما شما را راهنمایی می کنند تا با اطلاع کامل از نمره و تراز قبولی آزمون میان پایه مدارس تیزهوشان ، در این ازمون شرکت کنید.

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

منابع آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان یازدهم 1402 

آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان دهم به یازدهم

در صورتی که آزمون تکميل ظرفیت تیزهوشان دهم به یازدهم برگزار شود ، منابع آن کتاب های درسی پایه دهم خواهد بود البته ممکن است از سایر پایه های تحصیلی نیز سوال مطرح شود و مدرسه منابع امتحانی را اعلام خواهد کرد. شما می توانید برای تسلط بیشتر در پاسخگویی به سوالات ازمون تکمیل ظرفیت ، کتاب های تست و کمک آموزشی از انتشارات های شناخته شده همچون خیلی سبز ، گاج ، نشر الگو و … تهیه کنید و با آمادگی بیشتر در جلسه آزمون حضور پیدا کنید.

مرتبط بخوانید : منابع ازمون تیزهوشان دهم به یازدهم

سوالات متداول

 • آیا آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان دهم به يازدهم 1402 برگزار می شود ؟

برگزاری آزمون تکمیل ظرفيت تیزهوشان دهم به يازدهم بستگی به ظرفیت مدارس استان ها و مناطق مختلف دارد و برگزاری آن به صورت سالانه و منظم نیست.

 • زمان برگزاری آزمون تکميل ظرفیت تیزهوشان دهم به یازدهم چه تاریخی است ؟

با توجه به اینکه برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان دهم به یازدهم قطعی نیست ، زمان برگزاری آن نیز مشخص نمی باشد.

 • شرایط شرکت در آزمون تکميل ظرفیت تیزهوشان دهم به یازدهم چیست ؟

شرایط کامل شرکت در آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان دهم به يازدهم در این مطلب بررسی شد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

سایت اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم

سایت اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم 1402 📞 معرفی سایت و راهنمای دریافت نتایج تیزهوشان نهم

دانش آموزان کلاس نهمی که در آزمون تیزهوشان نهم به دهم شرکت کرده اند ، …

22 نظر

 1. لطفا قلب ما رو هم نشکنید و یک فرصت به ما بدهید تا ما خودمان را به شما نشان دهیم لطفااا. چون من شخصا خیلی دوست دارم اآزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان دهم به یازدهمرو بدهم و سطح خودمو بسنجم در برابر مدارس تیز هوشان از شما تقاضا دارم این فرصت رو به ما هم بدهید تا بتوانیم در بهترین مدارس شهرمون هم درس بخوانیم🥺🥺🙏🙏 پایه دهم هستم و میخوام بروم یازدهم و به این آزمون نیاز دارم شهر نیشابور زندگی میکنم با تشکر فراوان❤

 2. سلام. پایه دهم هستم و خیلی می‌خوام آزمون میان پایه آزمون تیزهوشان برگزار بشه. توروخدا لطف کنید برگزار شه تا ماهم بهترین مدرسه تحصیل کنیم، آزمون نهم به دهم تراز بالایی آوردم ولی قبول نشدم
  لطفاً برگزار کنید آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان دهم به یازدهم ، ارومیه، ناحیه ۲

 3. لطفا برگزار کنید این سال به خاطر کرونا خیلی از درس ها عقب افتادیم و برای تیزهوشان کم کاری کردیم لطفا تکمیل ظرفیت رو برگزار کنید

 4. سلام من خیلی دوست دارم در تیزهوشان درس بخوانم وجز بجه های درسخون هستم متاسفانه به خاطر کرونا کمی ضعیف شدم بااینکه برا خانوادم سخته ولی الان غیر انتفاعی درس می خونم وبیشتر وقتها حضوری هستیم ودارم حسابی درس می خونم خواهشا این آزمون رو برگزار کتین ویه فرصت دیگه به من بدین

 5. سلام میشه بگید ازمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان دهم به یازدهم تجربی حدودا کی برگزار میشه؟؟؟ فقط ی حدد بگید لطفا

  • پاسخ با ما

   با سلام. تاریخ دقیق برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان دهم به یازدهم هنوز اعلام نشده است با مشاوران ما در ارتباط باشید و اخبار را پیگیری کنید.

 6. سلام خسته نباشید از کجا میتونم بفهمم مدرسه مورد نظر ظرفیت داره یا نه باید به مدرسه مراجعه کنم ؟

 7. سلام من دهم هستم اما یه سال رو جهشی خوندم با توجه به اینکه در حقیقت من الان باید کلاس نهم باشم به نظرتون میشه آزمون میان پایه تیزهوشان بدم؟ الان مدرسه نمونه دولتی هستم و مدرسه من آزمون میان پایه داره مدرسه تیزهوشان هم داره؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا برای شرکت در آزمون میان پایه تیزهوشان با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 8. سلام من پایه دهم تجربی هستم میخاستم ببینم امسال دبیرستان فرزانگان ۲ اصفهان آزمون میان پایه برگزار میکنه؟

  • با سلام ، لطفا” امسال آزمون تیزهوشان دهم به یازدهم رو برگزار کنید و یه فرصت بدین به دانش آموزانی که سال گذشته حالا به هر دلیلی نتونستن قبول شن که جبران کنن .

 9. سلام آزمون تکمیل ظرقیت تیزهوشان دهم به یازدهم همه ساله برگزار میشود

  • پاسخ با ما

   با سلام. خیر برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان دهم به یازدهم همه ساله نیست و بستگی به ظرفیت مدارس دارد

 10. سلام تکمیل ظرفیت دهم به یازدهم اگر برگزار بشه ،زمان ثبت نامش کیه ؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. برای پیگیری اخبار برگزاری تکمیل ظرفیت تیزهوشان ، با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 11. سلام از کجا بفهمیم امسال آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان برگزار میشه یا نه؟
  دهم به یازدهم

  • پاسخ با ما

   با سلام. از طریق سامانه ملی پرورش استعداد های درخشان برگزاری یا عدم برگزاری تکمیل ظرفیت اطلاع رسانی می شود.

 12. سلام. من امسال بخاطر بیماری ژنتیکی سختی که داشتم نتونستم قبول بشم. امسال ورودی دهمم. الان خداروشکر خوب شدم و ازتون خواهش میکنم دوباره میان پایه برگزار کنین. لطفا❤ فرزانگان بجنورد

 13. سلام خسته نباشید آیا این آزمون واقعیه؟ آیا تاحالا برگزار شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اگه کسی خبر داره لطفا اطلاع بده که اصلا همچین آزمونی وجود داره یا تا حالا برگزار شده؟!؟!

 14. تروخدا دهم به یازدهم رو برگزار کنید

 15. سلام خواهش میکنم دهم به یازدهم رو برگزار کنید
  ناحیه 1اراک

 16. سلام فرحان هستم و خیلی دوست دارم در این آزمون شرکت کنم
  لطفاً به ما و تمامی دانش آموزان پایه دهم یک فرصت دیگر برای جبران بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر