از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

تمدید مهلت ثبت نام کنکور 📞 فرصت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 1403 نوبت اول و دوم

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

تمدید مهلت ثبت نام کنکور

بسیاری از داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور سراسری را دارند ، موفق به ثبت نام در موعد مقرر نمی شوند و نگران هستند که فرصت شرکت در کنکور سراسری را از دست دهند. با توجه به اینکه هر ساله دسته زیادی از داوطلبان از تاریخ ثبت نام کنکور سراسری اطلاع ندارند و یا به هر دلیلی نمی توانند ثبت نام کنند ، سازمان سنجش فرصت دوباره ای برای جاماندگان در نظر می گیرد. امسال نیز برای ثبت نام جاماندگان کنکور سراسری ، مهلت مجددی در نظر گرفته‌ خواهد شد. در این مطلب می خواهیم جزئیات تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری 1403 را بررسی کنیم. لطفا همراه ما باشید.

اگر از ثبت نام کنکور سراسری جامانده‌ اید و منتظر تمدید مهلت ثبت نام هستید ، می توانید برای پیگیری اخبار فرصت مجدد ثبت نام کنکور نوبت اول و نوبت دوم ، با مشاوران ما در ارتباط باشید.

لازم به ذکر است که زمان ثبت نام فقط یکبار تمدید خواهد شد و اگر موفق به ثبت نام در مهلت مقرر نشوید ، فرصت دوباره ای برای ثبت نام نخواهید داشت.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

تمدید مهلت ثبت نام کنکور 1403

کنکور سراسری 1403 همانند کنکور سال قبل در دو نوبت برگزار خواهد شد. داوطلبان می توانند در یک یا هر دو این آزمون ها شرکت کنند. با توجه به برگزاری دو بار در سال کنکور سراسری ، داوطلبان می بایست ثبت نام هر آزمون را به صورت جداگانه انجام دهند. مهلت ثبت نام کنکور سراسری را سازمان سنجش طی اطلاعیه هایی به داوطلبان اطلاع رسانی می کند. لازم به ذکر است که فقط در تاریخ های مشخص شده‌ ، امکان نام نویسی وجود دارد.

احتمالا این را هم بپسندید  کنکور زبان فرانسه 📞 راهنمای ثبت نام و برگزاری کنکور زبان فرانسه

مهلت مجدد ثبت نام آزمون سراسری نوبت اول

زمان ثبت نام کنکور سراسری نوبت اول از تاریخ 5 الی 11 آذر ماه 1402 می باشد و کنکور نیز در اردیبهشت ماه 1403 برگزار خواهد شد. داوطلبان به مدت حدودی یک هفته ، فرصت دارند که با بارگذاری مدارک خود در سایت سازمان سنجش آموزش کشور ، ثبت نام را انجام دهند اما اگر هم از ثبت نام جابمانند ، فرصت مجددی برای آنها در نظر گرفته‌ خواهد شد. در حال حاضر ، فرصت مجدد ثبت نام کنکور سراسری مشخص نیست اما احتمالا لینک ثبت نام کنکور تا اواسط آذرماه در سامانه فعال باشد.

مهلت مجدد ثبت نام آزمون سراسری نوبت دوم 

داوطلبان کنکوری می توانند در آزمون سراسری نوبت دوم نیز شرکت کنند اما باید ثبت نام آزمون را در سایت سنجش انجام دهند. مهلتی که برای ثبت نام آزمون سراسری نوبت دوم در نظر گرفته‌ شده‌ است ، تاریخ 7 تا 12 فروردین ماه می باشد. در این مهلت ، به مدت حدودی یک هفته ، سامانه ثبت نام فعال خواهد بود. بعد از اتمام مهلت مذکور نیز احتمالا فرصت چند روزه ای برای ثبت نام از جاماندگان آزمون در نظر گرفته‌ شود. سازمان سنجش تاکنون هیچ اطلاعیه ای راجع به تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری منتشر نکرده‌ است و می توانید برای اطلاع از آخرین اخبار ، با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مرتبط بخوانید : زمان ثبت نام کنکور 1403 – راهنمای تصویری و مشاوره تلفنی ثبت نام

ویرایش ثبت نام کنکور در مهلت مجدد

اگر ثبت نام کنکور سراسری را به موقع انجام داده‌ اید اما احتمال می دهید که برخی اطلاعات داخل فرم ثبت نام شما اشتباه هستند ، می توانید در مهلتی که برای ثبت نام جاماندگان در نظر گرفته‌ می شود و سامانه فعال است ، اطلاعات فرم خود را ویرایش کنید. برای ویرایش ثبت نام کنکور ، نیازی به پرداخت هزینه نیست و فقط باید مشخصات به شرح شماره پرونده و شماره پیگیری ثبت نام را در دسترس داشته باشید.

احتمالا این را هم بپسندید  سایت ثبت نام کنکور 1403 📞 راهنمای ثبت نام اینترنتی کنکور 1403

شما برای ویرایش ثبت نام کنکور سراسری می توانید تمام اطلاعات داخل فرم را اصلاح نمایید از جمله معدل ، مشخصات شناسنامه ای ، اطلاعات مربوط به سهمیه و … هستند. پس از تصحیح اطلاعات و ثبت در سایت نیز حتما باید شماره پرونده و شماره پیگیری را از سایت دریافت کنید.

مرتبط بخوانید : ایا مهلت ثبت نام کنکور سراسری 1403 تمدید می شود

هزینه ثبت نام کنکور سراسری در مهلت مجدد

تمدید مهلت ثبت نام کنکور

سوالی که برای جاماندگان از ثبت نام کنکور سراسری پیش می آید این است که آیا برای ثبت نام در مهلت مجدد باید هزینه بیشتری بپردازند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر. هزینه ثبت نام کنکور سراسری در مهلت مجدد نیز به مبلغ 208 هزار تومان است که داوطلبان باید پیش از دریافت فرم ، این مبلغ را در سایت سنجش بپردازند. داوطلبانی که متقاضی شرکت در کنکور بیش از یک گروه آزمایشی هستند نیز باید به ازای هر گروه آزمایشی ، مبلغ جداگانه ای را پرداخت نمایند.

سوالات شما

  • آیا مهلت ثبت نام کنکور سراسری تمدید خواهد شد؟

بله ، در کنکور 1403 نیز مانند کنکور سال های قبل ، فرصت مجددی برای ثبت نام جاماندگان در نظر گرفته‌ خواهد شد.

  • زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور 1403 در چه تاریخی است؟

در حال حاضر ، اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری از سوی سازمان سنجش منتشر نشده‌ است.

  • هزینه ثبت نام کنکور سراسری در مهلت مجدد چقدر است؟

هزینه ثبت نام کنکور سراسری به مبلغ 208 هزار تومان می باشد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری کی میاد

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری کی میاد ؟ 📞 زمان انتشار دفترچه کنکور 1403

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری کی میاد ؟ یکی از سوالاتی که در مرکز مشاوره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر