از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

بهترین کتاب برای آزمون تیزهوشان ششم 📞 معرفی 5 کتاب برتر

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

بهترین کتاب برای آزمون تیزهوشان ششم

بهترین کتاب برای آزمون تیزهوشان ششم کدام کتاب است؟ حتما فرزند شما هم در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم شرکت کرده‌ است و به دنبال تهیه منابع استاندارد هستید. آزمون تیزهوشان ششم به هفتم تحت عنوان آزمون سنجش هوش برگزار می شود و همانطور که از نام آن مشخص است ، محتوای آزمون به صورت هوش و استعداد تحلیلی می باشد. دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه ششم که می خواهند وارد مدارس برتر استعداد درخشان شوند ، باید در آزمون ورودی این مدارس شرکت کنند و نمره قبولی را به دست آورند. در این مطلب می خواهیم به بررسی بهترین کتاب برای آزمون تیزهوشان ششم بپردازیم. لطفا همراه ما باشید.

برای راهنمایی شدن در زمینه تهیه منابع آزمون تیزهوشان ششم به هفتم می توانید با مشاوران ارشد مجموعه تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید تا با اطلاعات دقیق و درست راهنمایی شوید.

 از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما هستیم 

همین حالا تماس بگیرید

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد یا صفر 9099071612

معرفی بهترین کتاب برای آزمون تیزهوشان ششم

سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به صورت هوش و استعداد تحلیلی طراحی می شوند بنابراین دانش آموز باید توانمندی بالایی در پاسخگویی به سوالات هوش داشته باشد. توصیه می شود برای موفقیت در آزمون ، از کتاب های کمک آموزشی و کتاب های تست استفاده کنید. در این کتاب ها ، تست های مشابه با سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم طراحی شده‌ اند که با پاسخگویی به این سوالات می توان به سطح بالایی از مهارت پاسخگویی به سوالات آزمون رسید.

بهترین کتاب ها برای آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به شرح زیر هستند :

کتاب هوش جامع اسمارتیز پویش

شما برای تهیه بهترین کتاب آزمون تیزهوشان ، می توانید کتاب هوش جامع اسمارتیز پویش را تهیه کنید. این کتاب قابل استفاده برای هر دو آزمون ششم به هفتم و نهم به دهم می باشد و در آن به بررسی مباحث هوش به شرح هوش تصویری ، محاسباتی ، کلامی ، منطقی ، تجربی ، سرعت و تمرکز ، پرداخته شده‌ است. کتاب هوش جامع اسمارتیز پویش دارای 8 فصل است و از درسنامه های جامع و روان هم تشکیل شده‌ است. این کتاب دربرگیرنده‌ بیش از 5 هزار سوال چهارگزینه ای متنوع است و حدود 230 مبحث به همراه مثال های حل شده‌ را تحت پوشش دارد.

احتمالا این را هم بپسندید  دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1403 📞 زمان انتشار و لینک دانلود دفترچه تیزهوشان نهم

ویژگی دیگر کتاب هوش جامع اسمارتیز پویش ، ارائه پاسخ نامه است و شما با بررسی پاسخ نامه کامل می توانید نحوه حل تست ها را یاد بگیرید. این کتاب مطابق با آخرین تغییرات آزمون تیزهوشان طراحی شده‌ است و دارای یک کتاب الکترونیکی رایگان شامل 1000 سوال نیز می باشد.

کتاب هوش کمپلکس ششم مهر و ماه

یکی دیگر از بهترین کتاب ها برای شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ، کتاب هوش کمپلکس ششم مهروماه است. این کتاب از چند بخش به شرح هوش و استعداد تصویری ، هوش و استعداد کلامی ، هوش ریاضی ، هوش فضایی و فنی ، سرعت ، دقت ، توجه و تمرکز و خلاقیت تشکیل شده‌ است و مجموعا دارای 688 صفحه است. کتاب هوش کمپلکس ششم مهر و ماه دارای درسنامه های کامل می باشد و پاسخنامه تشریحی کامل و روان هم دارد. این کتاب علاوه بر ارائه تست های تالیفی متنوع و متعدد ، آزمون های ورودی تیزهوشان از سال 95 تا 1402 را نیز دارد.

مرتبط بخوانید : سوالات هوش آزمون تیزهوشان ششم

کتاب هوش فرازمینی ET پنجم و ششم فرزانگان

بهترین کتاب برای آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ، کتاب هوش فرازمینی ET پنجم و ششم فرزانگان است که توسط انتشارات گامی منتشر شده‌ است. این کتاب علاوه بر سطح بالایی که دارد ، جزو کامل ترین کتاب های هوش محسوب می شود و بر اساس رویکرد جدید آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ، طراحی شده‌ است. کتاب هوش فرازمینی ET پنجم و ششم فرزانگان دارای بیش از 5700 سوال متنوع است و با پاسخگویی به تمام این سوالات ، با مباحث مختلف آشنایی پیدا می کنید همچنین پاسخنامه کاملی برای تمام پرسش ها دارد.

کتاب هوش مالتیپل تیزهوشان ششم به هفتم خیلی سبز

شما برای تهیه یک کتاب قوی در سطح آزمون تیزهوشان ششم ، می توانید کتاب هوش مالتیپل تیزهوشان ششم به هفتم خیلی سبز را تهیه کنید. این کتاب دارای تست های متعدد می باشد و مناسب دانش آموزانی است که می خواهند آزمون تیزهوشان ششم و نهم را امتحان دهند. ارائه آزمون های جامع ، دارای سوالات متنوع ، دارای پاسخ نامه کامل ، درسنامه کامل و مفید و … از ویژگی های کتاب هوش مالتیپل تیزهوشان ششم به هفتم خیلی سبز هستند.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام آزمون تیزهوشان زنجان 1403 📞 ششم به هفتم و نهم به دهم

کتاب جامع تیزهوشان ششم iQ انتشارات گاجگ

یک کتاب دیگر که برای شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم می توانید از آن استفاده کنید ، کتاب جامع تیزهوشان ششم iQ انتشارات گاج است. این کتاب مناسب دانش آموزانی است که از سطح هوش و علم بالایی برخوردار هستند. در آن به بررسی بیش از 4 هزار تست متنوع در سبک های مختلف ، پرداخته شده‌ است. ارائه پاسخ نامه کاملا تشریحی و بررسی هوش در بخش های سرعت ، دقت و تمرکز ، منطقی ، خلاقیت ، محاسباتی ، کلامی ، استعداد تحصیلی ، تجسمی و تصویری ، از ویژگی های کتاب مذکور هستند.

مشاوره تهیه بهترین کتاب برای آزمون تیزهوشان ششم

بهترین کتاب برای آزمون تیزهوشان ششم

در این مطلب ، چتد مورد از بهترین کتاب ها برای آزمون تیزهوشان ششم را معرفی کردیم تا شما متناسب با سطح خود و توانمندی هایی که دارید ، بتوانید یکی از این کتاب ها را تهیه کرده‌ و برای آزمون آماده شوید. با توجه به متعدد بودن کتاب های آزمون تیزهوشان ششم ، به شما توصیه می شود پیش از هزینه کردن برای خرید کتاب ، با مشاوران مرکز تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید تا ابتدا از نظر سطح هوش و علم مورد بررسی قرار بگیرید و در ادامه ، کتاب مناسب با سطح هوش شما معرفی شود. مشاوران به صورت تلفنی پاسخگوی شما هستند.

سوالات شما

  • بهترین کتاب برای آزمون تیزهوشان ششم کدام کتاب است؟

در این مطلب ، چند مورد از بهترین کتاب ها برای آزمون تیزهوشان ششم را معرفی کرده‌ ایم.

  • برای شرکت در آزمون سنجش هوش ششم ، چند کتاب بخوانیم؟

توصیه می شود از تعدد منابع برای شرکت در آزمون تیزهوشان خودداری کنید زیرا منابع متعدد باعث سردرگمی می شوند.

  • آیا در آزمون تیزهوشان ششم سوال درسی و تحصیلی طراحی می شود؟

خیر ، تمام سوالات طراحی شده‌ در آزمون تیزهوشان ششم به صورت هوش و استعداد تحلیلی هستند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان چند ساعت است

آزمون تیزهوشان چند ساعت است 📞 زمانبندی آزمون تیزهوشان هفتم و دهم

دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان را دارند ، این سوال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر