از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

ایا مهلت ثبت نام کنکور سراسری 1401 تمدید می شود – ثبت نام با تاخیر کنکور

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

ایا مهلت ثبت نام کنکور سراسری 1401 تمدید می شود

 

ثبت نام کنکور سراسری 1401 از دهه اول بهمن ماه آغاز می شود و حداکثر ده روز نیز به داوطلبان فرصت داده می شود که با مراجعه به سایت سازمان سنجش و واریز هزینه ثبت نام ، برای نام نویسی در آزمون گروه یا گروه های آزمایشی مورد علاقه خود اقدام نمایند. پس از پایان مهلت ثبت نام یک هفته الی ده روزه کنکور سراسری ، تعدادی از داوطلبان به دلیل اطلاع نداشتن از زمان ثبت نام یا کامل نبودن مدارکشان از این فرایند جا می مانند و سوالی که دارند این است که ایا مهلت ثبت نام کنکور سراسری تمدید می شود ؟

مرتبط بخوانید : زمان ثبت نام کنکور 1401

اگر شما هم از ثبت نام کنکور جا مانده اید ، برای اطلاع از زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور 1401 تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

شما داوطلبان عزیز می توانید برای اطلاع از زمان تمدید ثبت نام کنکور سراسری 1401 با مشاوران ما در ارتباط باشید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

ایا مهلت ثبت نام کنکور سراسری تمدید می شود

با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور ، زمان ثبت نام کنکور سراسری 1401 از 10 الی 17 بهمن ماه می باشد یعنی برای داوطلبان یک هفته فرصت ثبت نام وجود دارد.

پس از پایان زمان ثبت نام ، سازمان سنجش فرصت مجددی را در اختیار داوطلبان جا مانده از ثبت نام قرار می دهد تا همه علاقه مندان بتوانند در این آزمون شرکت نمایند.

در سال گذشته یکبار در بهمن ماه و یکبار در اسفند ماه به داوطلبان جا مانده فرصت ثبت نام داده شد و امسال نیز پیش بینی می شود که همچون سال های قبل ، زمان ثبت نام تمدید شود.

البته هنوز تاریخ دقیقی برای تمدید مهلت ثبت نام کنکور از سوی سازمان سنجش اعلام نشده است و به محض اطلاع رسانی سایت سنجش ، در اینجا به اطلاع شما عزیزان می رسانیم.

نحوه ثبت نام جاماندگان کنکور

روال ثبت نام با تاخیر کنکور بدین صورت است که داوطلبان جامانده باید پس از ورود به سایت سازمان سنجش ، هزینه ثبت نام را با خرید کارت اعتباری واریز نمایند.

هر داوطلب مجاز است که حداکثر در یک گروه آزمایشی اصلی و یک یا دو گروه آزمایشی شناور شرکت نماید ولی به ازای هر یک گروه آزمایشی باید کارت های اعتباری جداگانه تهیه شده و هزینه مجزا پرداخت شود.

پس از پرداخت هزینه و تهیه سریال ثبت نام ، می توانید مراحل ثبت نام را آغاز کنید. برای تکمیل برگه ثبت نام کنکور نیازمند عکس ، مشخصات تحصیلی ، مشخصات شناسنامه ای و … می باشد.

در این رابطه ببینید: زمان ثبت نام کنکور 1401 ارشد

اطلاعات و مدارک لازم برای ثبت نام کنکور بهتر است از قبل تهیه شوند تا در زمان تکمیل فرم ثبت نام ، اطلاعات ناقص نداشته باشید. پس از تکمیل فرم و تایید نهایی نیز حتما باید شماره پرونده و کدپیگیری ثبت نام کنکور را دریافت نمایید که این دو کد به معنای موفقیت آمیز بودن ثبت نام شماست.

به شما داوطلبان عزیز توصیه می شود که پیش از اقدام به تکمیل فرم ثبت نام کنکور ، حتما دفترچه راهنمای ثبت نام را دانلود کرده و بخش های مهم آن را مطالعه کنید. زیرا ممکن است شرایط جدیدی در کنکور لحاظ شده باشد که شما باید اطلاع داشته باشید.

داوطلبانی که علاقه مند هستند در یک گروه آزمایشی اصلی (ریاضی ، تجربی ، انسانی) و یک یا دو گروه آزمایشی شناور (هنر و زبان) شرکت نمایند ، می بایست برای ثبت نام در هر یک از این گروه ها یک کارت اعتباری مجزا تهیه کرده و هزینه جداگانه بپردازند. این دسته از داوطلبان در زمان شرکت در کنکور نیز باید به تعداد گروه های آزمایشی که شرکت کرده اند ، کارت ورود به جلسه دریافت نمایند.

ویرایش فرم در مهلت مجدد ثبت نام کنکور

در مهلت مجدد ثبت نام کنکور ، داوطلبانی که قبلاً ثبت نام کرده اند می توانند فرم ثبت‌ نام خود را از سایت سنجش دریافت کرده و آن را ویرایش کنند. برای ویرایش فرم ثبت نام کنکور نیازی به خرید کارت اعتباری و واریز هزینه نیست و تمام بخش های فرم از عکس ثبت نام گرفته تا کد های درج شده قابل ویرایش هستند. به همه داوطلبان توصیه می شود که در مهلت مجدد حتما یکبار فرم ثبت نام خود را دریافت و بررسی کنند تا در صورت وجود هر گونه مغایرت ، فرصت اصلاح داشته باشند.

ایا مهلت ثبت نام کنکور سراسری تمدید می شود | سوالات متداول

  • ایا مهلت ثبت نام کنکور سراسری 1401 تمدید می شود ؟

بله پیش بینی می شود که همچون سال های قبل ، امسال نیز مهلت ثبت نام کنکور تمدید شود.

  • مهلت ثبت نام کنکور چند بار تمدید می شود ؟

معمولا مهلت ثبت نام کنکور دو بار (در بهمن ماه و اسفند ماه) تمدید می شود.

  • مهلت ثبت نام کنکور برای چند روز تمدید می شود ؟

معمولا تعداد روزهای تمدید زمان ثبت نام کنکور کمتر از 3 روز است.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر