از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

استخدامی آموزش و پرورش حسابداری 1402 ✨ شرکت در آزمون استخدامی با مدرک حسابداری

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

استخدامی آموزش و پرورش حسابداری

 

استخدامی آموزش و پرورش حسابداری مورد تقاضای داوطلبانی است که از رشته حسابداری مدرک فوق دیپلم ، لیسانس و یا فوق لیسانس از رشته حسابداری دارند و می خواهند با شرکت در آزمون استخدامی ، به صورت رسمی در سازمان آموزش و پرورش استخدام شوند. در آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته های شغلی متنوعی ارائه می شوند که با داشتن مدارک تحصیلی دانشگاهی مرتبط می توان در این آزمون شرکت کرد و پس از طی مراحل مصاحبه ، معاینات پزشکی و … در سازمان استخدام شد. در این مطلب می خواهیم راهنمای کاملی از استخدامی آموزش و پرورش حسابداری را ارائه کنیم و به بررسی شرایط آن بپردازیم. لطفا با ما همراه باشید.

برای راهنمایی در خصوص شرایط معلم شدن به روش های با آزمون و بدون آزمون  ، با مشاوران ما تماس بگیرید.

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

آیا رشته حسابداری در آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیاز است 

همانطور که در ابتدای مطلب نیز اشاره شد ، در آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته های متنوعی ارائه می شوند که داوطلب با ارائه مدارک تحصیلی کاردانی ، لیسانس و فوق لیسانس مرتبط ، می تواند یکی از رشته ها را انتخاب کرده و در آزمون آن شرکت نماید. برای هر یک از مشاغل ، مدرک رشته تحصیلی مرتبط نیاز است به عنوان مثال برای آموزش ابتدایی ، رشته هایی مانند روانشناسی نیاز هستند.

رشته حسابداری نیز جزو رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش می باشد و دارندگان مدارک لیسانس و فوق لیسانس این رشته می توانند در شغل هنرآموز حسابداری ، آزمون دهند. با شرکت در آزمون استخدامی هنرآموز حسابداری و قبولی در این آزمون ، می توان در هنرستان ها به عنوان دبیر حسابداری مشغول فعالیت رسمی شد.

مرتبط بخوانید : زمان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

شرایط استخدامی آموزش و پرورش حسابداری 1402 

داوطلبان برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید از شرایط لازم برخوردار باشند که مهم ترین آنها ، شرط سنی است. شرط سنی آزمون استخدامی برای هر یک از مدارک دانشگاهی متفاوت است و به شرح زیر می باشد :

  • شرط سنی برای داوطلبان دارای مدرک لیسانس : 40 سال + به ازای تاهل و هر یک فرزند به میزان یک سال به شرط سنی اضافه می شود
  • شرط سنی برای داوطلبان دارای مدرک فوق لیسانس : 40 سال + به ازای تاهل و هر یک فرزند به میزان یک سال به شرط سنی اضافه می شود
احتمالا این را هم بپسندید  ایا با رشته کاردانش میتوان معلم شد - تربیت معلم و آزمون استخدامی رشته های کاردانش

اگر شرط سنی فوق را دارید ، می توانید ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را در سایت سازمان سنجش انجام دهید و پس از شرکت در آزمون ، منتظر برگزاری مصاحبه باشید. دعوت به مصاحبه این آزمون به صورت چند برابر ظرفیت می باشد و قبول شدگان این مرحله ، راهی دوره مهارت آموزی یک ساله خواهند شد.

مرتبط بخوانید : هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش با کاردانی حسابداری

شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش بعضی از رشته ها با مدرک کاردانی امکان پذیر می باشد اما رشته حسابداری جزو این رشته ها نیست. بنابراین اگر مدرک کاردانی حسابداری دارید ، مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی نیستید و باید برای گرفتن لیسانس اقدام کنید. نکته مهم در خصوص ادامه تحصیل برای مقطع لیسانس این است که گرایش های کاردانی و کارشناسی حسابداری شما باید همنام باشند تا مجاز به شرکت در آزمون شوید.

راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

استخدامی آموزش و پرورش حسابداری

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت سازمان سنجش انجام می شود و داوطلبان باید بعد از مراجعه به این سامانه ، از بخش آزمون های استخدامی نسبت به واریز هزینه و ثبت نام در آزمون اقدام کنند. زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402 در اسفندماه 1401 می باشد و فرصت چند روزه ای برای نام نویسی در نظر گرفته شده است.

داوطلبان بعد از نام نویسی اینترنتی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، می بایست منتظر برگزاری آزمون باشند و سپس کارت ورود به جلسه خود را برای حضور در آزمون دریافت نمایند. حدود چند هفته بعد از برگزاری آزمون نیز مصاحبه اجرا می شود که داوطلبان واجد شرایط و دارای رتبه مناسب در آزمون ، به صورت چند برابر ظرفیت دعوت خواهند شد.

احتمالا این را هم بپسندید  دوره مهارت آموزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش - راهنمای کامل

مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش همراه با معاینات پزشکی نیز می باشد و در پایان این مراحل ، پذیرفته شدگان دوره مهارت آموزی مشخص می شوند. مدت زمان دوره مهارت آموزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش یک سال است و در پایان دوره نیز یک آزمون اجرا می گردد.

مرتبط بخوانید : رشته حسابداری بدون کنکور دانشگاه آزاد

سوالات شما

  • آیا با مدرک حسابداری می توانیم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنیم ؟

بله شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش با لیسانس و فوق لیسانس حسابداري امکان پذیر می باشد.

  • شرط سنی آزمون استخدامی برای مدرک لیسانس حسابداری چقدر است ؟

داوطلبان دارای مدرک لیسانس با حداکثر 36 سال می توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند که البته در بعضی موارد به شرط سنی افزوده می شود.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

استخدام آموزش و پرورش رشته های فنی

استخدام آموزش و پرورش رشته های فنی 1402 🟢 شرایط ، منابع و نمونه سوالات

استخدام آموزش و پرورش رشته های فنی شامل رشته هایی همچون مهندسی برق ، مهندسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر