از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

اسامی تاخیر گزینش دانشگاه فرهنگیان 📞 زمان انتشار اسامی

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

اسامی تاخیر گزینش دانشگاه فرهنگیان

پس از اعلام نتایج مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ، بعضی از داوطلبان که از نتایج راضی نبودند ، اعتراض خود را به نتایج ثبت کردند و درخواست تجدید نظر داشتند. درخواست اعتراض به نتایج مصاحبه فرهنگیان تمام داوطلبان معترض ، مورد بررسی قرار می گیرد و نتایج آن چند هفته بعد اعلام می گردد. با انتشار اسامی تاخیر گزینش دانشگاه فرهنگیان ، داوطلبان می توانند به سامانه مراجعه کرده و از قبولی یا عدم قبولی شان اطلاع یابند. در این مطلب به بررسی زمان اعلام اسامی تاخیر گزینش دانشگاه فرهنگیان 1403 و نحوه دریافت نتایج می پردازیم. لطفا همراه ما باشید.

برای پیگیری اخبار تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و انتشار اسامی تاخیر گزینش این دانشگاه ، با مشاوران ما در مرکز تحصیلی پاسخ با ما در ارتباط باشید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

زمان اعلام اسامی تاخیر گزینش دانشگاه فرهنگیان

آزمون دانشگاه فرهنگیان در سال 1403 به طور مجزا برگزار گردید و فرایند انتخاب رشته‌ آن نیز مجزا بود. داوطلبانی که در آزمون حضور داشتند ، باید انتخاب رشته‌ را هم انجام می دادند تا برای مصاحبه دعوت می شدند. دعوت به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ، به صورت چند برابر ظرفیت و از میان داوطلبانی که انتخاب رشته‌ را انجام داده اند ، انجام می گیرد. داوطلبانی که به مرحله مصاحبه دعوت می شوند ، باید عملکرد مناسبی داشته‌ باشند و نمره لازم را در بخش های مصاحبه کتبی ، معاینات پزشکی و … به دست آورند.

احتمالا این را هم بپسندید  تاثیر نمره انضباط در دانشگاه فرهنگیان - آیا نمره انضباط در قبولی فرهنگیان ملاک است؟

نتایج نهایی دانشگاه فرهنگیان پس از برگزاری مصاحبه ، اعلام می گردد. با توجه به دعوت شدن چند برابر ظرفیت داوطلبان ، تعداد محدودی از آنها پذیرفته‌ خواهند شد اما بعضی از داوطلبان نسبت به نتایج معترض هستند.

داوطلبان می توانند با اعتراض به مصاحبه فرهنگیان ، درخواست خود را به ثبت برسانند و منتظر اعلام اسامی تاخیر گزینش دانشگاه فرهنگیان باشند. این دسته از داوطلبان ممکن است جزو پذیرفته شدگان با تاخیر فرهنگیان باشند. زمان اعلام اسامی تاخیر گزینش دانشگاه فرهنگیان 1403 به طور دقیق مشخص نیست اما احتمالا مثل سال قبل در اردیبهشت ماه باشد.

مرتبط بخوانید : تکمیل ظرفیت رشته های پزشکی دانشگاه آزاد

سایت مشاهده لیست پذیرفته‌ شدگان با تاخیر دانشگاه فرهنگیان

داوطلبانی که به نتایج دانشگاه فرهنگیان اعتراض کرده اند ، می توانند برای مشاهده اسامی تاخیر گزینش دانشگاه فرهنگیان به سایت cfu.ac.ir مراجعه نمایند. در این سامانه ،از داوطلبان کد داوطلبی و کد ملی 10 رقمی خواسته‌ می شود و با ارائه این اطلاعات ، می توان کارنامه را مشاهده کرد.

مرتبط بخوانید : کد 7 فرهنگیان چیست و نحوه اعتراض به آن 

اقدامات پس از انتشار اسامی تاخیر گزینش دانشگاه فرهنگیان

پس از انتشار لیست پذیرفته شدگان با تاخیر دانشگاه فرهنگیان ، داوطلبانی که جزو پذیرفته‌ شدگان هستند باید نسبت به ثبت نام اقدام کنند. زمان ثبت نام سال گذشته از تاریخ 17 خردادماه الی 22 خردادماه بود یعنی داوطلبان به مدت یک هفته فرصت داشتند که ثبت نام را انجام دهند. در سال جاری نیز در صورت اعلام شدن پذیرفته‌ شدگان مصاحبه ، زمانبندی ثبت نام به آنها اعلام خواهد شد تا بتوانند با ارائه مدارک لازم ، ثبت نام را انجام دهند.

احتمالا این را هم بپسندید  نحوه پرداخت هزینه آزمون عملی تربیت بدنی 1402 - هزینه‌ ثبت‌ نام و معاینات پزشکی

لازم به ذکر است که داوطلبانی که مشغول به تحصیل در سایر دانشگاه ها هستند و حالا جزو پذیرفته‌ شدگان مصاحبه فرهنگیان قرار گرفته‌ اند ، باید از دانشگاه خود انصراف دهند و سپس امکان ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان را خواهند داشت.

مرتبط بخوانید : کد 5 فرهنگیان چیست و نحوه اعتراض به آن 

سوالات شما

  • اسامی تاخیر گزینش دانشگاه فرهنگیان 1403 کی اعلام می شود؟

زمان دقیق انتشار لیست تاخیر گزینش دانشگاه فرهنگیان 1403 مشخص نیست اما احتمالا در اردیبهشت ماه باشد.

  • داوطلبانی که با درخواست اعتراض آنها نسبت به مصاحبه فرهنگیان موافقت شده‌ است ، چه اقداماتی باید انجام دهند؟

داوطلبانی که نام آنها در لیست اسامی تاخیر مصاحبه دانشگاه فرهنگیان قرار گرفته‌ است ، باید در فرصت تعیین شده‌ از سوی دانشگاه ، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

کد ۷ دانشگاه فرهنگیان

کد ۷ دانشگاه فرهنگیان 📞 کد هفت فرهنگیان چیست و نحوه اعتراض به آن

یکی از کدهای ویژه داوطلبانی که در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان شرکت کرده‌‌ اند ، کد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر