از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

آزمون نمونه دولتی مازندران 1403 📞 از ثبت نام تا اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

آزمون نمونه دولتی مازندران

مدارس نمونه دولتی مازندران در دوره های اول و دوم متوسطه دایر هستند. دانش آموزان کلاس ششم می توانند برای ثبت نام دوره اول و همچنین دانش آموزان کلاس نهم می توانند برای ثبت نام دوره دوم این مدارس اقدام نمایند. مدارس نمونه دولتی مازندران جزو برترین مدارس سطح استان هستند به همین دلیل درخواست برای پذیرش در این مدرسه ها بسیار زیاد است. قبولی در مدارس نمونه دولتی با شرکت در آزمون ورودی امکان پذیر می باشد که در ادامه این مطلب می خواهیم بررسی نماییم. اگر شما هم می خواهید درباره آزمون نمونه دولتی مازندران اطلاعات کاملی کسب کنید، لطفا در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

شما عزیزان میتوانید برای بهره مندی از مشاوره شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی و پرسیدن سوالات خود در زمینه های منابع ، شرایط ثبت نام آزمون و .. ، یک تماس مفید با مشاوران ارشد مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما داشته باشید ،

مشاوران ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم مازندران

ثبت نام دوره اول متوسطه مدارس نمونه دولتی مازندران در پایه های هفتم، هشتم و نهم امکان پذیر است اما شیوه ثبت نام این پایه ها با شرکت در آزمون ورودی نیست. آزمون نمونه دولتی متوسطه اول در سال های گذشته فقط برای پایه ششم به هفتم برگزار می شد که به تصمیم مسئولین مدرسه ، این آزمون حذف گردید.

با حذف شدن آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم ، نحوه پذیرش دانش آموز در این پایه تحصیلی تغییر کرده است. شیوه ثبت نام بدین صورت است که دانش آموز باید همراه یکی از والدین خود به مدرسه مراجعه نماید و مدارک و پرونده تحصیلی را ارائه دهد. مدرسه نیز پس از بررسی سوابق تحصیلی و پرونده تحصیلی دانش آموز ، او را پذیرش کرده یا پذیرش نخواهد کرد.

احتمالا این را هم بپسندید  nemoone medu ir 📞 ورود به سایت مدارس نمونه دولتی - به همراه راهنمای استفاده

بنابراین اگر فرزند کلاس ششمی دارید ، برای ثبت نام اول در مدرسه نمونه دولتی استان خود باید حضوری به مدارس مراجعه نمایید. همچنین ثبت نام پایه های هشتم و نهم این مدارس نیز با مراجعه حضوری می باشد. اما به دلیل آنکه عمده ظرفیت پذیرش این پایه ها با ثبت نام دانش آموزان پایه قبلی همان مدرسه تکمیل شود ، ظرفیت پذیرش زیادی برای دانش آموزان سایر مدارس اختصاص داده نمی شود.

مرتبط بخوانید : مدارس نمونه دولتی بهتر است یا غیرانتفاعی

ثبت نام و برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم استان مازندران 1403

دانش آموزان کلاس نهم مدارس استان مازندران در صورت علاقه مندی به ثبت نام در مدارس نمونه دولتی ، باید در آزمون ورودی شرکت کنند. آزمون نمونه دولتی نهم به دهم را آموزش و پرورش هر ساله برگزار می نماید و دانش آموزان با داشتن معدل مناسب ، امکان ثبت نام دارند.

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی معمولا در فروردین ماه هر سال می باشد. زمان برگزاری آزمون نیز در تیرماه در نظر گرفته می شود تا دانش آموزان بعد از شرکت در امتحانات خردادماه ، در این آزمون شرکت نمایند. متقاضیان جهت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم مازندران باید از طریق سایت مای مدیو اقدام نمایند.

سامانه مای مدیو ، سامانه جامعی است که خدمات مختلفی به دانش آموزان و معلمان ارائه می دهد. در این سامانه ، امکان ثبت نام مدارس مختلف و آزمون های ورودی مدارسی مثل تیزهوشان و نمونه دولتی فراهم می باشد. اگر می خواهید ثبت نام مدرسه نمونه دولتی نهم به دهم را در مای مدیو انجام دهید ، باید کد ملی و سری سریال شناسنامه دانش آموز را ارائه نمایید. سپس فرم را تکمیل خواهید کرد و حداکثر هم باید سه مدرسه را اولویت بندی کنید.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی کرمان 1402 – زمان ، سامانه و شرایط ثبت نام

برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ، ملزم به پرداخت هزینه هم می باشید که این هزینه باید در سایت مای مدیو پرداخت گردد. طی مراحل ثبت نام ، می بایست عکس دانش آموز را هم بارگذاری نمایید.

مرتبط بخوانید : برای آزمون نمونه دولتی چی بخونم

جواب ازمون نمونه دولتی نهم به دهم مازندران 1403

آزمون نمونه دولتی مازندران

آزمون نمونه دولتی نهم به دهم مازندران 1403 به طور مشترک و همزمان با آزمون نمونه دولتی سایر استان ها و در دهه اول تیرماه برگزار خواهد شد. دانش آموزان پس از دریافت کارت ورود به جلسه خود ، می توانند در جلسه امتحان حضور پیدا کنند و سپس باید منتظر انتشار نتایج باشند. نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم معمولا در اوایل مردادماه اعلام می گردد تا دانش آموزانی که قبول نشده اند ، فرصت برای ثبت نام در سایر مدارس و پیش از تکمیل شدن ظرفیت ها ، داشته باشند.

مرتبط بخوانید : مشاوره برای انتخاب مدارس برتر 

سوالات شما

  • آزمون نمونه دولتی مازندران برای کدام پایه های تحصیلی برگزار می شود؟

آزمون نمونه دولتی فقط برای پایه تحصیلی نهم به دهم برگزار می گردد.

  • نتایج آزمون نمونه دولتی مازندران در چه ماه و روزی اعلام می شود؟

با توجه به برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم در دهه اول تیرماه ، نتایج آن در اواخر تیرماه یا اوایل مردادماه اعلام می گردد.

  • شرط معدل شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم چقدر است؟

داوطلبان برای شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم باید دارای حداقل معدل 19 باشند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 1403 📞 راهنمای شرکت در آزمون ها و نحوه ثبت نام

آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ، آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی هستند که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر