از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

آزمون نمونه دولتی اصفهان 1403 📞 از ثبت نام تا اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

آزمون نمونه دولتی اصفهان

مدارس نمونه دولتی استان اصفهان از برترین مدارس این استان محسوب می شوند و دانش آموزان بسیاری تمایل دارند که در این مدارس قبول شوند و تحصیلات با کیفیتی داشته‌ باشند. با توجه به تقاضای زیادی که برای تحصیل در مدرسه نمونه دولتی وجود دارد ، این مدارس از طریق برگزاری آزمون ورودی و همچنین بررسی سوابق تحصیلی ، دانش آموزان دارای معدل خوب را پذیرش می کنند. در صورت علاقه مندی به شرکت در آزمون نمونه دولتی اصفهان 1403 ، لطفا در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا راهنمایی های لازم را ارائه دهیم.

شما عزیزان میتوانید برای بهره مندی از مشاوره شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی و پرسیدن سوالات خود در زمینه های منابع ، شرایط ثبت نام آزمون و .. ، یک تماس مفید با مشاوران ارشد مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما داشته باشید ،

مشاوران ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

آزمون نمونه دولتی اصفهان در کدام پایه ها برگزار می شود

مدارس نمونه دولتی اصفهان در پایه های تحصیلی متوسطه اول به شرح هفتم ، هشتم و نهم و همچنین در پایه های تحصیلی متوسطه دوم به شرح دهم ، یازدهم و دوازدهم ، دایر می باشند. شیوه پذیرش در دوره اول متوسطه ، با مراجعه حضوری به مدرسه و ارائه مدارک لازم است و هیچ آزمونی برگزار نمی شود اما برای پذیرش دانش آموز در دوره دوم متوسطه ، آزمون برگزار می شود.

در واقع ، آزمون مدارس نمونه دولتی فقط برای پایه نهم به دهم برگزار می گردد و دانش آموزانی که می خواهند وارد کلاس هفتم این مدارس شوند ، آزمون نخواهند داشت. در پایه های هشتم و نهم نیز آزمون برگزار نمی شود و عمده ظرفیت پذیرش این پایه ها ، به دانش آموزان سال قبل همان مدرسه اختصاص داده‌ می شود. همچنین در پایه های یازدهم و دوازدهم مدارس نمونه نیز آزمونی برگزار نمی گردد مگر در بعضی مدارس که ظرفیت خالی دارند اما میزان ظرفیت محدود می باشد.

مرتبط بخوانید : مدارس نمونه دولتی بهتر است یا غیرانتفاعی

ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم استان اصفهان 1403

نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم اصفهان ، به صورت اینترنتی می باشد. سامانه ای که برای این منظور در نظر گرفته‌ شده‌ است ، سایت مای مدیو می باشد. داوطلبان باید در فروردین ماه به این سایت مراجعه کنند و با پرداخت هزینه ، ثبت نام خود را انجام دهند. مراحل کلی ثبت نام آزمون نمونه دولتی اصفهان در سایت مای مدیو ، به صورت زیر است :

  • ورود به سامانه مای مدیو به نشانی my.medu.ir
  • انتخاب نقش دانش آموز و ارائه اطلاعات به شرح کد ملی و سری سریال شناسنامه
  • انتخاب گزینه “ثبت نام مدارس نمونه دولتی”
  • دریافت فرم ثبت نام و تکمیل آن با مشخصات به شرح عکس ، مشخصات شناسنامه ای و …
  • انتخاب حداکثر سه مدرسه و اولویت بندی کردن آنها
  • تایید نهایی و دریافت کد پیگیری
احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی کرمان 1402 – زمان ، سامانه و شرایط ثبت نام

دانش آموزان باید از سایت مای مدیو ، دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی را هم دانلود کرده‌ و بررسی کنند. همچنین باید هزینه ثبت نام هم پرداخت گردد اما ممکن است زمان پرداخت هزینه ، در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون باشد.

مرتبط بخوانید : برای آزمون نمونه دولتی چی بخونم

برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم استان اصفهان 1403

حدود سه ماه بعد از ثبت نام در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم اصفهان ، زمان برگزاری آزمون فرا می رسد. سال گذشته این آزمون در تیرماه اجرا شد و احتمالا در سال 1403 نیز زمان برگزاری آن ، دهه اول تیرماه باشد. داوطلبان برای حضور در آزمون نمونه دولتی ، باید کارت ورود به جلسه خود را از سایت مای مدیو دریافت نمایند.

جواب ازمون نمونه دولتی نهم به دهم اصفهان 1403

آزمون نمونه دولتی اصفهان

نتایج آزمون نمونه دولتی اصفهان در سایت مای مدیو قرار می گیرد. زمان اعلام نتایج آزمون نهم به دهم در اواخر تیرماه یا اوایل مردادماه می باشد و داوطلبان پس از دریافت کارنامه خود ، مطلع خواهند شد که پذیرفته‌ شده‌ اند یا خیر. داوطلبان پذیرفته‌ شده‌ ، لازم است در مدرسه ثبت نام نمایند اما اگر هم ثبت نام کنند ، ظرفیت خالی باقی مانده‌ به دانش آموزان ذخیره اختصاص داده‌ خواهد شد.

بنابراین در اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ، لیست ذخیره ها نیز منتشر می شوند و دانش آموزانی که به عنوان ذخیره در نظر گرفته‌ شده‌ اند ، باید منتظر بمانند تا مدرسه اعلام ظرفیت خالی نماید و سپس می توانند ثبت نام نمایند.

مرتبط بخوانید : مشاوره برای انتخاب مدارس برتر 

سوالات شما

  • آزمون نمونه دولتی اصفهان 1403 در کدام پایه های تحصیلی برگزار می شود؟
احتمالا این را هم بپسندید  آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 1403 📞 راهنمای شرکت در آزمون ها و نحوه ثبت نام

آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی فقط برای پایه تحصیلی نهم به دهم است.

  • نحوه ثبت نام در آزمون نمونه دولتی چگونه است؟

نحوه ثبت نام در آزمون نمونه دولتی به صورت اینترنتی و در سایت مای مدیو می باشد.

  • جواب آزمون نمونه دولتی اصفهان در چه تاریخی اعلام می شود؟

نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم در اواخر تیرماه اعلام خواهد شد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم

آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم 1403 📞 راهنمای شرکت در آزمون ها و نحوه ثبت نام

آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم از آزمون های پرمتقاضی در سطح مدارس است و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر