از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

آزمون تیزهوشان سوم ابتدایی 📞 راهنمای شرکت در آزمون تیزهوشان کلاس سوم

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

آزمون تیزهوشان سوم ابتدایی

آزمون تیزهوشان را سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان برای بعضی از پایه های تحصیلی برگزار می کند و دانش آموزان دارای معدل و سوابق تحصیلی خوب می توانند در این آزمون شرکت کنند. هدف از برگزاری آزمون تیزهوشان ، گزینش دانش آموزان مستعد و با توان علمی بالا برای تحصیل در مدارس برتر کشور یعنی مدارس سمپاد می باشد. مدارس سمپاد که به اسم مدارس استعداد درخشان هم شناخته می شوند ، فقط از طریق آزمون اقدام به جذب دانش آموزان می نمایند. در این مطلب می خواهیم راهنمای آزمون تیزهوشان سوم ابتدایی را ارائه نماییم. لطفا با ما همراه باشید.

شما دانش آموزان عزیز می توانید برای بهره مندی از مشاوره ثبت نام مدارس ، با مشاوران مجرب ما تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

آیا آزمون تیزهوشان سوم ابتدایی برگزار می شود؟

شرکت کنندگان آزمون تیزهوشان ، دانش آموزان در پایه های تحصیلی ششم و نهم هستند و این آزمون با هدف جذب دانش آموز در پایه هفتم متوسطه اول و دهم متوسطه دوم برگزار می گردد. بنابراین اگر دانش آموز کلاس سوم ابتدایی هستید و می خواهید وارد مدرسه تیزهوشان شوید ، لازم است بدانید که آزمون تیزهوشان در این پایه برگزار نمی شود. به طور کلی ، پایه های تحصیلی دایر در مدارس تیزهوشان شامل هفتم ، هشتم ، نهم ، دهم ، یازدهم و دوازدهم هستند که برای ورود به هر مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم ، یک آزمون برگزار می شود.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام آزمون تیزهوشان خوزستان 1403 📞 ششم به هفتم و نهم به دهم

مرتبط بخوانید : آزمون تیزهوشان چگونه است

آزمون های آزمایشی تیزهوشان برای کلاس سوم ابتدایی

دانش آموزان کلاس سوم ابتدایی که علاقه مند هستند وارد مدارس تیزهوشان شوند ، می توانند از همین حالا که فرصت زیادی تا برگزاری آزمون تیزهوشان باقی مانده است ، برای شرکت در آزمون آماده شوند. یکی از بهترین روش های آمادگی برای آزمون تیزهوشان ، شرکت در آزمون های آزمایشی می باشد. آزمون های آزمایشی تیزهوشان از نظر سبک طراحی سوالات و تعداد سوالات ، شبیه به آزمون تیزهوشان اصلی هستند و دانش آموزان می توانند با شرکت در این آزمون ها در فضای شبیه به ازمون تیزهوشان قرار بگیرند.

برنامه ریزی برای شرکت در آزمون تیزهوشان ششم

همانطور که در بخش های قبلی توضیح دادیم ، آزمون تیزهوشان برای پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می شود. دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه ششم ابتدایی می توانند ثبت نام آزمون سنجش هوش را انجام دهند و با تهیه منابع مناسب و استفاده از برنامه ریزی استاندارد ، آمادگی لازم برای حضور در آزمون را کسب کنند. علاوه بر دانش آموزان کلاس ششم ، دانش آموزان پایه های قبل یعنی سوم ، چهارم و پنجم که تمایل دارند در آینده در آزمون تیزهوشان شرکت کنند ، بهتر است از همین حالا برای شرکت در آزمون برنامه ریزی داشته باشند.

مرتبط بخوانید : سهمیه مدارس نمونه دولتی در کنکور

مشاوره شرکت در آزمون تیزهوشان

آزمون تیزهوشان سوم ابتدایی

آزمون تیزهوشان بسیار پررقابت است و دانش آموزان برای شرکت در این آزمون باید آمادگی بالایی داشته باشند. تهیه منابع استاندارد و در سطح آزمون تیزهوشان ، پیروی از برنامه ریزی اصولی ، شرکت در آزمون های آزمایشی مختلف و شبیه ساز شده و … از عوامل موفقیت در آزمون تیزهوشان هستند. همچنین در مسیر آمادگی برای آزمون تیزهوشان بهتر از از حضور مشاوری مجرب در کنار خود بهره مند شوید تا بتوانید به برنامه ریزی خود پایبند باشید. در این راستا ، مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما می توانند در کنار شما باشند. لطفا برای دریافت مشاوره از مشاوران ، به صورت تلفنی تماس بگیرید.

احتمالا این را هم بپسندید  چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم 📞 راهکارهای قبولی در آزمون تیزهوشان

سوالات شما

  • آیا آزمون تیزهوشان سوم ابتدایی برگزار می شود؟

خیر ، آزمون تیزهوشان در مقطع ابتدایی برگزار نمی شود.

  • آزمون تیزهوشان برای کدام پایه ها برگزار می شود؟

آزمون تیزهوشان مختص به پذیرش دانش آموز در پایه هفتم متوسطه اول و دهم متوسطه دوم است.

  • آزمون آزمایشی تیزهوشان سوم ابتدایی چیست؟

آزمون های آزمایشی تیزهوشان ، آزمونی شبیه سازی شده به آزمون اصلی هستند. دانش آموزان می توانند با شرکت در این ازمون ها ، آمادگی لازم را به دست آورند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان گاما

آزمون تیزهوشان گاما 📞 راهنمای شرکت در امتحانات تیزهوشان گاما

آزمون تیزهوشان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم به صورت هر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر