از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

کنکور چندمه 📞 کنکور سراسری نوبت اول و دوم 1403 چندمه

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

کنکور چندمه

آزمون سراسری 1403 هم مثل سال های قبل برای گروه های آزمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و منحصرا زبان برگزار خواهد شد. داوطلبان می توانند در یکی از گروه های نظری به عنوان رشته اصلی و در یک یا دو گروه هنر و زبان هم به عنوان رشته شناور آزمون دهند و وارد رشته مورد علاقه شان در دانشگاه شوند. برای داوطلبانی که می خواهند در کنکور شرکت کنند این سوال مطرح است که کنکور چندمه و آیا تاریخ برگزاری کنکور 1403 مشخص شده‌ است؟ این مطلب را آماده کرده‌ ایم تا به بررسی زمان برگزاری کنکور نوبت اول و نوبت دوم بپردازیم. لطفا با ما همراه باشید.

اخبار مربوط به ثبت نام ، برگزاری ، اعلام نتایج و انتخاب رشته آزمون سراسری را می توانید از طریق ارتباط با مشاوران ما پیگیری کنید. همچنین مشاوران در امر ثبت نام اینترنتی کنکور و انتخاب رشته ، راهنمای شما داوطلبان عزیز هستند.

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

کنکور نوبت اول چندمه

همانطور که اطلاع دارید ، از سال 1402 کنکور سراسری در دو نوبت برگزار می شود که در سال گذشته یک نوبت آن در دی ماه و یک نوبت دیگر در تیرماه برگزار گردید. برای کنکور 1403 ، تصمیم بر این است که نوبت اول آزمون در اردیبهشت ماه برگزار شود و تاریخ دقیق برگزاری نیز مشخص شده‌ است. بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور ، کنکور سراسری نوبت اول در روزهای 6 و 7 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد که احتمالا روز اول کنکور انسانی ، ریاضی و هنر و در روز دوم هم کنکور تجربی و زبان برگزار شود. داوطلبانی که در دو یا چند گروه آزمایشی شرکت کرده‌ اند ، نگران تداخل زمان برگزاری آزمون های خود نباشند زیرا آزمون های زبان و هنر در دو روز مجزا و در نوبت عصر برگزار خواهند شد.

احتمالا این را هم بپسندید  کنکور دی برای چه کسانی است - کنکور دی ماه مناسب چه کسانی است؟

کنکور نوبت دوم چندمه

کنکور نوبت دوم 1403 در تیرماه برگزار می شود و زمان آن نیز در تاریخ 7 و 8 تیرماه می باشد. داوطلبان می توانند علاوه بر شرکت در کنکور اردیبهشت ماه ، در کنکور تیر نیز شرکت نمایند و یا اینکه در یکی از این آزمون ها حضور یابند. آزمون سراسری گروه های آزمایشی ریاضی و انسانی معمولا در نوبت صبح روز اول و آزمون هنر در نوبت عصر روز اول برگزار می شوند. همچنین کنکور تجربی در نوبت صبح روز دوم و کنکور زبان هم در نوبت عصر روز دوم برگزار می گردد.

تغییرات کنکور سراسری 1403

کنکور چندمه

برای شرکت در کنکور سراسری 1403 ، بهتر است از تغییرات آن اطلاع یابید و با آگاهی کامل در آزمون های نوبت اول و دوم حضور یابید. تغییرات کنکور سراسری به شرح زیر هستند :

  • احتمالا برگزاری آزمون سراسری 1403 به صورت هوشمند وجود دارد و دفترچه های کاغذی حذف می شوند.
  • در صورت هوشمندسازی و الکترونیکی شدن کنکور سراسری ، تعداد دفعات برگزاری آزمون افزایش می یابد و داوطلبان می توانند ماهی یکبار یا دو ماه یکبار در آزمون شرکت کنند.
  • تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری به میزان 50 درصد است که به نسبت سال قبل که 40 درصد تاثیر داشت ، 10 درصد افزایش یافته است. همچنین نحوه اعمال سوابق تحصیلی به صورت قطعی است.

سوالات شما

  • کنکور 1403 چندمه؟

کنکور سراسری 1403 در نوبت های اردیبهشت و تیر برگزار می شود که در این مطلب تاریخ دقیق برگزاری را ذکر کرده‌ ایم.

  • آیا کنکور 1403 در دو نوبت برگزار خواهد شد؟
احتمالا این را هم بپسندید  مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان در مشهد

بله ، مشابه با سال 1402 در سال 1403 هم کنکور سراسری در دو نوبت برگزار می گردد.

  • زمان ثبت نام کنکور 1403 در چه تاریخی است؟

زمان ثبت نام کنکور نوبت اول در آذرماه 1402 می باشد. همچنین داوطلبان برای ثبت نام کنکور نوبت دوم باید در فروردین ماه اقدام نمایند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

روش کنکور دادن

روش کنکور دادن 📞 10 روش مهم و مفید برای کنکور دادن

کنکور سراسری امسال نیز همانند سال های قبل برای گروه های آزمایشی ریاضی ، تجربی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر