از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

کارت ورود به جلسه کاردانی 1403 📞 لینک مستقیم دریافت کارت کاردانی

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

کارت ورود به جلسه کاردانی

داوطلبانی که ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای را انجام داده اند باید برای حضور در آزمون همراه با کارت ورود به جلسه اقدام کنند. کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای ، مجوزی برای ورودی به جلسه آزمون است و بدون آن ، از ورود داوطلب به حوزه آزمون ممانعت می شود. داوطلبان از چند روز قبل از برگزاری آزمون کاردانی فنی ، می توانند به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و کارت را دریافت نمایید. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی 1403 را ارائه کنیم.

مشاوران مجرب ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما می توانند شما را برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی فنی حرفه ای راهنمایی کنند. همچنین می توانید برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای ، با مشاوران تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کاردانی 1403

آزمون کاردانی فنی حرفه ای را سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می کند و داوطلبان با ارائه مدرک دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش ، مجاز هستند که در این آزمون شرکت کنند. لازمه شرکت در کنکور کاردانی فنی حرفه ای ، ثبت نام به موقع در آزمون است و اگر شما ثبت نام کرده اید ، می توانید کارت را دریافت کرده و در جلسه آزمون حضور پیدا کنید. زمان برگزاری آزمون کاردانی فنی حرفه ای را سازمان سنجش اعلام کرده است و در تاریخ 2 شهریورماه برگزار خواهد شد. کارت ورود به جلسه نیز چند روز قبل از برگزاری آزمون و احتمالا در اواخر مردادماه ، انتشار خواهد یافت.

مرتبط بخوانید : شهریه دانشگاه غیر انتفاعی فنی حرفه ای

دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی

داوطلبان برای شرکت در آزمون کاردانی فنی حرفه ای 1403 باید کارت ورود به جلسه را از سایت سازمان سنجش دریافت کنند. مراحل دریافت کارت از سایت سازمان سنجش ، به صورت زیر است :

 • وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید.
 • در صفحه اول سامانه بر روی گزینه “کاردانی فنی حرفه ای” کلیک کنید.
 • پس از ورود به صفحه کاردانی فنی حرفه ای ، گزینه “کارت شرکت در آزمون دوره های کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه ای سال 1403” را انتخاب کنید.
 • سپس باید مجددا لینک “کارت شرکت در آزمون دوره های کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه ای سال 1403” را انتخاب نمایید.
 • سپس باید یکی از روش ها را انتخاب کرده و کارت را دریافت کنید.
احتمالا این را هم بپسندید  هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1402 - زمان و راهنمای پرداخت هزینه

اطلاعات لازم برای دریافت کارت کاردانی فنی حرفه ای

برای دریافت کارت آزمون کاردانی فنی حرفه ای ، 4 روش را در سایت سنجش مشاهده می کنید که باید یک روش را انتخاب کرده و اطلاعات به شرح زیر را ارائه دهید :

 • روش اول : شماره پرونده + شماره سریال
 • روش دوم : شماره پرونده + کدپیگیری
 • روش سوم : شماره پرونده + شماره داوطلبی
 • روش چهارم : شماره پرونده + کدملی

توجه داشته باشید که فقط باید یکی از کادرها را تکمیل کنید و با انتخاب دکمه جستجو ، چند لحظه منتشر باشید تا کارت برای شما نمایش داده شود.

مرتبط بخوانید : نتایج بدون آزمون فنی حرفه ای

فراموشی اطلاعات برای دریافت کارت کاردانی فنی حرفه ای

همانطور که مشاهده می کنید ، در تمام روش های دریافت کارت کاردانی فنی حرفه ای نیاز به ارائه شماره پرونده می باشد اما در صورت فراموشی این کد ، چگونه می توان کارت را دریافت کرد؟ آیا شماره پرونده آزمون خود را در دسترس ندارید می توانید با مراجعه به سیستم پاسخگویی سایت سنجش ، آن را بازیابی کنید. برای ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش ، وارد بخش سیستم پاسخگویی شوید و یک حساب کاربری در سیستم ایجاد نمایید. می توانید برای بازیابی اطلاعات خود از مشاوران ما راهنمایی دریافت کنید.

ویرایش کارت ورود به جلسه کاردانی

ممکن است پس از دریافت کارت کاردانی فنی حرفه ای ، متوجه نواقصی در آن شوید که در این صورت نیاز خواهد بود که کارت را اصلاح نمایید. برای ویرایش کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای ، اقدامات زیر را انجام دهید :

 • در صورت وجود مغایرت در بخش های نام و نام خانوادگی ، سال تولد ، شماره شناسنامه و ملی ، کد و عنوان رشته تحصیلی ، استان محل اخذ و معدل کل دیپلم ، تارخی اخذ مدرک دیپلم ، اعلام علاقه مندی به گزینش رشته های غیر انتفاعی و همچنین عدم اعمال سهمیه ثبت نامی ، باید از طریق لینک ویرایش سایت سنجش ، کارت را اصلاح کنید.
 • در صورت وجود ایراد در بخش هایی مثل جنس ، دین ، معلولیت ، زبان خارجی امتحانی و یا کارت بدون عکس و یا فاقد مهر ، باید به باجه های رفع نقص مراجعه کنید.
احتمالا این را هم بپسندید  کنکور گرافیک چگونه است 📞 راهنمای شرکت در کنکور کاردانی و سراسری گرافیک

آدرس باجه های رفع نقص کارت آزمون کاردانی فنی حرفه ای 1403

کارت ورود به جلسه کاردانی

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی فنی حرفه ای 1403 در زمان نزدیک به برگزاری آزمون ، به صورت یک فایل منتشر می شود و داوطلبانی که کارت آنها نیاز به اصلاح دارد لازم است با مراجعه به باجه های رفع نقص ، کارت را ویرایش کند. باجه ها ، در اکثر شهرها مستقر هستند و در ساعات اداری ، پاسخگوی داوطلبان می باشند.

سوالات شما

 • کارت ورود به جلسه کاردانی 1403 کی منتشر می شود؟

با توجه به برگزاری آزمون کاردانی فنی حرفه ای در 2 شهریورماه ، کارت در اواخر مردادماه منتشر خواهد شد.

 • برای دریافت کارت کاردانی به چه اطلاعاتی نیاز است؟

برای دریافت کارت آزمون کاردانی فنی حرفه ای حتما باید شماره پرونده را داشته باشید.

 • برای ویرایش کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی فنی حرفه ای چگونه اقدام کنیم؟

ویرایش کارت ورود به جلسه آزمون فنی حرفه ای در بعضی موارد از طریق سایت سنجش و در بعضی موارد هم با مراجعه به باجه رفع نقص ، امکان پذیر است.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای

هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1402 – زمان و راهنمای پرداخت هزینه

  ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای همه ساله توسط سازمان سنجش آموزش کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر