از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

هزینه ثبت نام در مدارس تیزهوشان 📞 اعلام هزینه دقیق آزمون تیزهوشان و راهنمای پرداخت

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

هزینه ثبت نام در مدارس تیزهوشان

ثبت نام آزمون تیزهوشان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم رایگان نیست و دانش آموزان باید هزینه شرکت در آزمون را در سایت بپردازند. هزینه ثبت نام در مدارس تیزهوشان هر ساله از طریق دفترچه به داوطلبان اطلاع رسانی می شود و باید برای نهایی شدن ثبت نام ، مبلغ اعلام شده‌ در سامانه پرداخت گردد. در این مطلب می خواهیم به بررسی میزان هزینه ثبت نام در مدارس تیزهوشان 1403 و نحوه پرداخت اینترنتی مبلغ ثبت نام بپردازیم. لطفا همراه ما باشید.

شما دانش آموزان عزیز میتوانید ثبت نام خود در آزمون تیزهوشان را بصورت تلفنی با خیال راحت به کارشناسان ما بسپارید و یا 

سوالات خود را در مورد منابع آزمون، نحوه ثبت نام و تکمیل فرم نام نویسی آزمون از مشاوران ما بپرسید تا راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

میزان هزینه ثبت نام در مدارس تیزهوشان

آزمون تیزهوشان را سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان هر سال برای پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می کند. دانش آموزانی که شرایط لازم را دارند و متقاضی شرکت در این آزمون هستند ، باید به سایت معرفی شده‌ از سوی سازمان مراجعه کرده‌ و پس از تکمیل فرم ثبت نام ، هزینه را نیز بپردازند.

هزینه شرکت در آزمون تیزهوشان ششم

آزمون تیزهوشان ششم که تحت عنوان آزمون سنجش هوش ششم برگزار می شود ، هر سال برگزار می شود و دانش آموزان پایه ششم می توانند در این آزمون شرکت نمایند. هزینه ثبت نام آزمون سنجش هوش ششم سال گذشته به مبلغ 70 هزار تومان بود. برای سال 1403 فعلا مبلغ دقیق ثبت نام اعلام نشده‌ است اما نسبت به سال گذشته افزایش خواهد داشت.

هزینه شرکت در آزمون تیزهوشان نهم

دانش آموزانی که می خواهند در آزمون تیزهوشان نهم شرکت کنند ، باید به سایت مای مدیو مراجعه کنند و ثبت نام اینترنتی خود را انجام دهند. لازمه ثبت نام اینترنتی ، پرداخت هزینه است و در صورت عدم واریز هزینه ، ثبت نام داوطلب قطعی نخواهد شد. هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم سال گذشته به مبلغ 70 هزار تومان بود و برای سال آینده مقداری افزایش خواهد یافت.

مرتبط بخوانید : شرایط شرکت در المپیاد دانش آموزی

زمان پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

داوطلبان باید هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان را در زمان مقرر پرداخت کنند و مهلت دوباره ای برای واریز هزینه در نظر گرفته نخواهد شد. پرداخت هزینه ، در سه بازه زمانی به شرح مهلت اولیه ثبت نام ، مهلت مجدد ثبت نام و در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ، امکان پذیر خواهد بود. داوطلبان در یکی از این بازه های زمانی باید به سایت مراجعه کرده‌ و هزینه را به شیوه اینترنتی بپردازند.

احتمالا این را هم بپسندید  تراز لازم برای قبولی در تیزهوشان 1403 📞 تراز قبولی تیزهوشان

لازم به ذکر است که زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان سال گذشته از تاریخ 15 الی 25 فروردین ماه بود. در سال 1403 نیز احتمالا سامانه ثبت نام در اواسط فروردین ماه فعال خواهد شد و به مدت 10 روز الی دو هفته ، به داوطلبان فرصت داده‌ می شود که برای نام نویسی و پرداخت هزینه آزمون اقدام نمایند.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان باید به شیوه اینترنتی پرداخت گردد و سامانه ای که برای ثبت نام در نظر گرفته شده‌ است ، سایت وزارت آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir می باشد. برای ورود به این سامانه ، باید اطلاعات به شرح کد ملی و سریال شناسنامه دانش آموز ارائه شود و سپس فرم تقاضانامه تکمیل گردد. در پایان مراحل ثبت نام هم باید پس از پرداخت هزینه با کارت بانکی عضو شبکه شتاب ، کدرهگیری دریافت گردد.

نکات مهم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان

برای پرداخت هزینه ثبت نام در مدارس تیزهوشان لازم است به برخی نکات مهم به شرح زیر توجه داشته باشید :

  • برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان بهتر است در روزهای اولی که فرصت داده‌ شده‌ است ، اقدام کنید زیرا در روزهای پایانی معمولا سامانه شلوغ است و احتمال دارد موفق به ثبت نام نشوید.
  • هزینه ای که در سایت مای مدیو پرداخت می کنید ، قابل برگشت نخواهد بود بنابراین حتما دفترچه ثبت نام را مطالعه کنید و مطمئن شوید از شرایط ثبت نام برخوردار هستید.
  • دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان تنها در صورتی امکان پذیر است که هزینه ثبت نام آزمون را پرداخت کرده‌ باشید.
  • بعد از پرداخت هزینه حتما کدرهگیری را از سامانه دریافت نمایید و آن را تا زمان پذیرش در مدرسه نزد خود حفظ کنید.

مرتبط بخوانید : ظرفیت مدارس تیزهوشان نهم به دهم

میزان شهریه مدارس تیزهوشان 

هزینه ثبت نام در مدارس تیزهوشان

دانش آموزان بعد از قبولی در آزمون تیزهوشان و ورود به این مدارس ، باید شهریه پرداخت کنند. میزان هزینه تحصیل در مدارس تیزهوشان بستگی به عواملی همچون امکانات آموزشی و رفاهی مدرسه ، پایه تحصیلی ، رشته تحصیلی و … دارد. با توجه به متغیر بودن شهریه ها ، فقط می توان میانگین شهریه را اعلام کرد اما شما می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و از شهریه دقیق مدرسه موردنظرتان اطلاع یابید.

احتمالا این را هم بپسندید  سایت سمپاد اهواز 📞 ورود به سایت سمپاد اهواز و راهنمای استفاده

شهریه مدارس تیزهوشان در مقطع متوسطه اول حداقل 4 تومان و حداکثر 9 میلیون تومان می باشد. همچنین در مقطع متوسطه دوم از دانش آموزان حداقل 6 و حداکثر 14 میلیون شهریه دریافت می کنند. قابل ذکر است که شهریه های اعلام شده‌ به صورت سالانه دریافت می شوند.

سوالات شما

  • هزینه ثبت نام در مدارس تیزهوشان چقدر است؟

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان سال گذشته به مبلغ 70 هزار تومان بود. هزینه آزمون تیزهوشان امسال مقداری افزایش خواهد یافت.

  • هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان چگونه باید پرداخت شود؟

ثبت نام آزمون تیزهوشان و پرداخت هزینه از طریق سایت مای مدیو انجام می گیرد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان چند سوال دارد

آزمون تیزهوشان چند سوال دارد 📞 تعداد سوالات هوش و تحصیلی آزمون تیزهوشان

آزمون تیزهوشان را سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان برای پایه های ششم به هفتم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر