از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

هزینه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان 1403 📞 نحوه پرداخت اینترنتی هزینه

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

هزینه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان

هزینه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان باید پرداخت شود تا مجاز به ثبت کد رشته های محل این دانشگاه باشید. انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان در سال 1403 ، زمان و فرایند مجزایی از کنکور سراسری دارد و داوطلبانی که قصد شرکت در انتخاب رشته محل های تربیت معلم را دارند ، باید در آزمون اختصاصی فرهنگیان شرکت کنند. چند هفته پس از برگزاری آزمون فرهنگیان ، مرحله انتخاب رشته آغاز می شود و داوطلب باید با بررسی دفترچه و استخراج کد رشته محل ها، اقدام به انتخاب رشته نماید. در ادامه این مطلب به بررسی میزان هزینه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان 1403 و نحوه پرداخت هزینه می پردازیم. لطفا همراه ما باشید.

مشاوران مجرب ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما می توانند شما را در زمینه های انتخاب رشته ، آزمون عملی ، معاینات پزشکی و مصاحبه فرهنگیان راهنمایی کنند. همچنین می توانید برای اطلاع از جدیدترین شرایط انتخاب رشته فرهنگیان ، با مشاوران تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

میزان هزینه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان

اگر در آزمون اختصاصی فرهنگیان اردیبهشت ماه شرکت کرده اید ، شما مجاز هستید که در خردادماه ، انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان را انجام دهید. زمان انتخاب رشته فرهنگیان 1403 از تاریخ 8 الی 18 خردادماه می باشد و داوطلبان به مدت 10 روز فرصت انتخاب رشته دارند. لازم به ذکر است که شرکت در مرحله انتخاب رشته هزینه ای ندارد زیرا در زمان ثبت نام ، هزینه دریافت شده است. هزینه ثبت نام کنکور فرهنگیان به مبلغ 208 هزار تومان بود که باید در سایت سازمان سنجش پرداخت می شود.

احتمالا این را هم بپسندید  معرفی رشته آموزش زبان و ادبیات فارسی - بازار کار و آینده شغلی آموزش زبان و ادبیات فارسی

مرتبط بخوانید : مدارک لازم برای انتخاب رشته فرهنگیان

زمان پرداخت هزینه انتخاب رشته فرهنگیان

در ارتباط با زمان پرداخت هزینه انتخاب رشته‌ فرهنگیان 1403 لازم است بدانید که زمان آن در زمان ثبت نام آزمون اختصاصی فرهنگیان می باشد. در واقع ، داوطلبانی که متقاضی قبولی در رشته‌ محل های فرهنگیان هستند باید ثبت نام این آزمون را در سایت سنجش انجام دهند که زمان ثبت نام سال 1403 در فروردین ماه بود. اگر در آزمون ثبت نام نکرده اید ، امکان شرکت در مرحله انتخاب رشته‌ را نخواهید داشت.

هزینه آزمون عملی دانشگاه فرهنگیان

همانطور که در بخش های قبلی شرح دادیم ، انتخاب رشته‌ دانشگاه فرهنگیان بدون پرداخت هزینه است اما داوطلبانی که قصد انتخاب رشته‌ تربیت بدنی فرهنگیان را دارند ، باید هزینه آزمون عملی را بپردازند. هزینه آزمون عملی دانشگاه فرهنگیان ، با مراجعه به سایت سازمان سنجش قابل پرداخت می باشد که مبلغ آن در سال گذشته ، 105 هزار تومان بود. علاوه بر هزینه پرداختی در سایت سنجش ، داوطلبان باید به درگاه پژوهشگاه تربیت بدنی به نشانی اینترنتی ssrc.ac.ir نیز مراجعه نمایند و هزینه مربوط به انجام معاینات پزشکی و تست های سلامت و تندرستی را بپردازند. هزینه انجام معاینات پزشکی و تست های سلامت و تندرستی در سال گذشته ، 104 هزار تومان بود.

مرتبط بخوانید : زمان اعلام نتایج انتخاب رشته‌ فرهنگیان

هزینه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

هزینه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان

یکی دیگر از هزینه های مرتبط با انتخاب رشته‌ دانشگاه فرهنگیان ، هزینه شرکت در مصاحبه است. تمام داوطلبانی که به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دعوت شده اند ، باید هزینه مصاحبه عملی و بررسی صلاحیت را که توسط آموزش و پرورش مشخص می شود را بپردازند. این هزینه در سال گذشته ، به مبلغ 330 هزار تومان بود و برای سال جاری احتمالا افزایش خواهد داشت.

احتمالا این را هم بپسندید  رتبه لازم برای رشته آموزش کودکان استثنایی - طبق آخرین رتبه قبولی 1400 و 99

مرتبط بخوانید : شهریه دانشگاه فرهنگیان پردیس نسیبه تهران

سوالات شما

  • هزینه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان چقدر است؟

درباره هزینه انتخاب رشته‌ دانشگاه فرهنگیان 1403 که شامل چند قسمت است ، در این مطلب به طور کامل توضیح داده ایم.

  • برای پرداخت هزینه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان به کدام سایت مراجعه کنیم؟

کلیه هزینه های مربوط به ثبت نام و انتخاب رشته‌ فرهنگیان باید در سایت سازمان سنجش پرداخت شوند.

  • انتخاب رشته‌ فرهنگیان کی انجام می شود؟

زمان انتخاب رشته‌ فرهنگیان در خردادماه است و حدود 10 روز هم فرصت انتخاب رشته‌ وجود دارد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

کد 5 دانشگاه فرهنگیان

کد 5 دانشگاه فرهنگیان 📞 کد پنج فرهنگیان چیست و نحوه اعتراض به آن

داوطلبانی که علاقه مند به تحصیل در رشته‌ های دانشگاه فرهنگیان هستند ، باید در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر