از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

نتایج تیزهوشان کرمان 1403 📞 نتایج تیزهوشان کرمان ششم و نهم

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

نتایج تیزهوشان کرمان

دانش آموزان کرمان که در آزمون های تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم شرکت کرده‌ اند ، منتظر اعلام نتایج هستند. بعد از اعلام نتایج ، تکلیف شرکت کنندگان این آزمون مشخص خواهد شد و در صورت عدم پذیرش در مدارس انتخابی ، می توانند برای ثبت نام در دیگر مدارس کشور اقدام نمایند. در ادامه این مطلب به بررسی جزئیات اعلام نتایج آزمون تیزهوشان کرمان 1403 در پایه های تحصیلی ششم به هفتم و نهم به دهم پرداخته خواهد شد. لطفا همراه ما باشید.

اگر برای دریافت نتیجه آزمون تیزهوشان با مشکلی مواجه هستید و نیازمند راهنمایی می باشید ، با مشاوران ارشد ما تماس بگیرید

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

نتایج ازمون تیزهوشان نهم کرمان 1403

متقاضیان شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم می توانستند در تیرماه 1403 در این آزمون شرکت نمایند. آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1403 به صورت هماهنگ کشوری و در کلیه استان ها برگزار شد و مرحله بعدی آن ، اعلام نتایج است. شرکت کنندگان این آزمون لازم است پیگیر زمان اعلام نتایج باشند و نسبت به ثبت نام در مدرسه قبول شده‌ یا دیگر مدارس ، اقدام کنند.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

در ارتباط با زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم سوالات زیادی از سوی والدین و دانش آموزان مطرح می شود از جمله آنکه نتایج آزمون تیزهوشان کی اعلام می شود و چرا نتایج دیر اعلام شده‌ است؟ در این خصوص لازم است اطلاع دهیم که زمان اعلام نتایج آزمون احتمالا در دهه اول مرداد ماه باشد. با توجه به اینکه آزمون در اول تیرماه برگزار شده‌ است ، بررسی پاسخ برگ شرکت کنندگان این آزمون به چند هفته زمان نیاز دارد. از طرفی ، فرم انتخاب رشته نهم به دهم داوطلبان نیز باید مورد بررسی قرار بگیرد.

سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم کرمان ، باید مشابه با شرکت کنندگان سایر استان ها به سایت مای مدیو مراجعه نمایید. این سامانه ، زیر نظر سازمان آموزش و پرورش است و همانطور که ثبت نام خود را در آن انجام داده‌ اید ، لازم است نتایج را نیز در این سامانه مشاهده کنید.

احتمالا این را هم بپسندید  منابع آزمون تیزهوشان ششم 1403 📞 معرفی کامل منابع آزمون سنجش هوش ششم

لینک دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان نهم به دهم کرمان در سایت مای مدیو فعال خواهد شد و با ارائه اطلاعات دانش آموز به شرح کدملی و سری سریال شناسنامه ، می توان آن را دریافت نمود.

نتایج تیزهوشان کرمان

مرتبط بخوانید : اعلام نتایج نمونه دولتی کرمان

نتایج ازمون مدارس تیزهوشان کرمان ششم به هفتم 1403

اگر فرزند شما در آزمون سنجش هوش ششم ابتدایی کرمان شرکت کرده‌ است ، فقط در صورت کسب حداقل نمره امکان پذیرش در یکی از مدارس انتخابی را خواهد داشت. وضعیت پذیرش یا عدم پذیرش در آزمون تیزهوشان ، با انتشار کارنامه اولیه مشخص خواهد شد.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در 31 خردادماه بوده‌ است و اعلام نتایج هم یک ماه بعد از آن خواهد بود. با در نظر گرفتن‌ این موضوع ، پیش بینی می شود که در هفته اول مرداد ماه ، کارنامه تیزهوشان ششم به هفتم منتشر گردد. البته امکان تاخیر در اعلام نتایج نیز وجود دارد اما حداکثر در نیمه اول مردادماه ، اعلام خواهد شد.

برای ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان می توانید از مشاوران ما راهنمایی دریافت کنید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

سال گذشته ، نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در سامانه پادا قرار گرفت اما امسال با توجه به راه اندازی سامانه مای مدیو ، دانش آموزان برای دریافت کارنامه خود می بایست به این سامانه مراجعه کنند. برای دریافت نتایح تیزهوشان ششم از سایت مای مدیو ، اطلاعات خاصی نیاز نیست و فقط باید شماره سریال شناسنامه و کد ملی دانش آموز ارائه گردد.

نتایج تیزهوشان کرمان

مرتبط بخوانید : ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی کرمان

اعتراض به نتایج آزمون مدارس سمپاد کرمان

نتایج تیزهوشان کرمان

بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان کرمان ، برای پذیرفته نشدگان این آزمون فرصتی در نظر گرفته می شود تا در صورت لزوم بتوانند نسبت به نتایج اعتراض نمایند. ممکن است برخی از پذیرفته نشدگان آزمون تیزهوشان احتمال دهند که نمره آزمون آنها اشتباه محاسبه شده‌ است و یا در محاسبه درصد دروس اکتسابی آنها ، اشتباهی رخ داده‌ است. این دسته از شرکت کنندگان آزمون مجاز هستند در سایت مای مدیو ، درخواست اعتراض ثبت کنند. البته تمام درخواست های اعتراض مورد تایید قرار نمی گیرند و فقط در صورت داشتن‌ دلایل موجه و منطقی ، می توان اعتراض را ثبت کرد.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 1403 📞 راهنمای ثبت نام در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان

علاوه بر اشتباه در محاسبه درصد دروس و اشتباه در محاسبه نمره کل آزمون ، اگر خواهر یا برادر دو قلو یا چند قلو دارید اما قانون مربوط به پذیرش دانش آموزان چند قلو برای شما اعمال نشده‌ است ، می توانید در سایت مای مدیو درخواست بررسی دهید.

ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان کرمان

تعداد پذیرش مدارس تیزهوشان در کرمان محدود است به همین دلیل بسیاری از داوطلبان با وجود کسب تراز و نمره مناسب ، شانس قبولی ندارند. ظرفیت پذیرش این مدارس برای دوره متوسطه اول حدود 40 تا 60 نفر و در دوره دوم متوسطه نیز 40 تا 50 نفر می باشد.

مرتبط بخوانید : ظرفیت مدارس تیزهوشان کرمان

مراحل پس از اعلام نتایج تیزهوشان کرمان

دانش آموزان پس از مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان کرمان ، باید پیگیر مراحل بعدی باشند. اگر در آمزو قبول شده‌ اید ، لازم است حداکثر در دو هفته آینده به مدرسه قبولی تان مراجعه کرده‌ و ثبت نام را انجام دهید. مدارس تیزهوشان ، اطلاع رسانی های لازم در خصوص زمانبندی و نحوه ثبت نام حضوری را انجام می دهند و شما باید پیگیر این اطلاعیه ها باشید. همچنین پذیرفته‌ نشدگان آزمون تیزهوشان کرمان لازم است که هر چه سریع تر و قبل از تکمیل ظرفیت سایر مدارس ، پیش ثبت نام اینترنتی یک مدرسه را انجام دهند. لازم به ذکر است که آزمون تیزهوشان بدون لیست ذخیره است بنابراین دانش آموزانی که قبول نشده‌ اند ، شانس دیگری برای پذیرش ندارند.

سوالات شما

  • نتایج تیزهوشان کرمان 1403 ششم به هفتم چه زمانی اعلام می شود؟

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1403 در دهه اول مردادماه خواهد بود.

  • دریافت نتایج تیزهوشان کرمان از کدام سایت ممکن است؟

شرکت کنندگان آزمون تیزهوشان کلیه استان ها می توانند از سایت مای مدیو برای گرفتن‌ کارنامه خود اقدام نمایند.

  • آیا امکان اعتراض به نتایج تیزهوشان کرمان ششم و نهم وجود دارد؟

بله ، اگر در آزمون تیزهوشان قبول نشده‌ اید و نسبت به آن اعتراض دارید ، می توانید از طریق ثبت درخواست در سایت مای مدیو ، اقدامات لازم را انجام دهید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان مبتکران

آزمون تیزهوشان مبتکران 📞 راهنمای شرکت در آزمون های شبیه سازی مبتکران

هر ساله دانش آموزان بسیاری در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر