از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

نتایج بدون آزمون علمی کاربردی 1402 📞 دریافت نتایج کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

نتایج بدون آزمون علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته انجام می پذیرد و داوطلبان باید پس از ثبت نام ، منتظر باشند تا نتایج اعلام گردد. طبق اعلام نتایح بدون آزمون علمی کاربردی ، مشخص خواهد شد که داوطلب در کدام رشته‌ محل انتخابی خود قبول شده‌ است و ممکن هم هست که در هیچ رشته‌ ای قبول نشده‌ باشد. پذیرفته شدگان باید برای ثبت نام قطعی خود در دانشگاه اقدام کنند و پذیرفته نشدگان هم راهی برای قبولی در دانشگاه در آن نیمسال ندارند. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا درباره زمان اعلام نتایج بدون آزمون علمی کاربردی 1402 و سایت دریافت نتایج راهنمایی تان کنیم.

شما عزیزان میتوانید هرگونه سوال و ابهام خود را در مورد دریافت نتایج بدون آزمون فنی حرفه ای از مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما بپرسید ،

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

زمان اعلام نتایج بدون آزمون علمی کاربردی 1402

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی با توجه به تعداد متقاضیان بسیاری که دارد ، در نیمسال های مهر و بهمن انجام می گیرد. داوطلبانی که می خواهند در مهرماه وارد دانشگاه شوند ، باید در تابستان ثبت نام خود را انجام دهند و زمان ثبت نام برای نیمسال بهمن نیز معمولا در آذرماه است. در حال حاضر ، زمان ثبت نام بدون کنکور برای نیمسال مهر 1402 هم اکنون به پایان رسیده‌ است و داوطلبان منتظر انتشار نتایج هستند. اما ثبت نام ترم بهمن هنوز شروع نشده‌ است.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور علمی کاربردی نوبت مهر

اگر ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی را در مرداد ماه انجام داده‌ اید ، در صورت پذیرفته شدن از مهرماه وارد دانشگاه خواهید شد. زمان اعلام نتایج بدون کنکور مهرماه دانشگاه علمی کاربردی در اواخر شهریورماه خواهد بود تا پذیرفته شدگان فرصت کافی برای ثبت نام در دانشگاه را داشته باشند.

احتمالا این را هم بپسندید  رشته های بدون کنکور جهاد دانشگاهی کرمانشاه 1401 - معرفی رشته ها + شرایط ثبت نام

زمان اعلام نتایج بدون کنکور علمی کاربردی نوبت بهمن

ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی معمولا تحت عنوان تکمیل ظرفیت انجام می گیرد. رشته‌ های ترم بهمن ، تنوع و ظرفیت پذیرش کمتری دارند اما هر ساله بسیاری از داوطلبان هم در بهمن ماه وارد دانشگاه می شوند. نتیجه بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای ترم بهمن ، حداکثر تا آخر هفته دوم بهمن اعلام می شود زیرا زمان شروع به تحصیل پذیرفته شدگان از هفته سوم بهمن ماه است.

مرتبط بخوانید : سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

سایت دریافت نتایج بدون آزمون علمی کاربردی 1402

همانطور که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی انجام شده‌ است ، نتایج هم اینترنتی اعلام خواهد شد. داوطلبان برای مشاهده کارنامه خود باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و با ارائه اطلاعات لازم ، نتیجه را دریافت نمایند.

مراحل کلی دریافت نتایج بدون کنکور علمی کاربردی به شرح زیر می باشد :

  • وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید.
  • در منوی سامانه گزینه “جامع علمی کاربردی” را انتخاب کنید.
  • سپس باید لینک اعلام نتایج مربوط به مقطع ثبت نامی خود را انتخاب نمایید. بدین منظور اگر مقطع شما کاردانی است ، باید لینک “اعلام نتیجه دوره کاردانی حرفه ای نظام آزموش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه سال 1402” را انتخاب کنید. اگر هم مقطع شما کارشناسی است باید بر روی لینک “اعلام نتیجه دوره کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه سال 1402” کلیک نمایید.
  • در قدم بعد باید اطلاعات خواسته شده‌ را ارائه دهید و با انتخاب گزینه “مشاهده نتیجه” کارنامه را دریافت کنید.

فراموشی اطلاعات برای دریافت نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

اگر اطلاعات خود را فراموش کرده‌ باشید ، امکان دریافت نتیجه بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را نخواهید داشت و نمی توانید متوجه شوید در رشته‌ ای قبول شده‌ اید یا خیر. البته نگران نباشید ، زیرا شما می توانید شماره پرونده و دیگر اطلاعات را بازیابی نمایید. نحوه بازیابی اطلاعات ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، از طریق ارسال درخواست در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش می باشد.

احتمالا این را هم بپسندید  هزینه ثبت نام بدون کنکور سراسری 1401 - زمان و راهنمای پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور سراسری

داوطلبان باید در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش عضو شوند و اطلاعات کاربردی دریافت نمایند. سپس با استفاده از این اطلاعات ، درخواستی مبنی بر بازیابی شماره پرونده ثبت نمایند. پس از ثبت درخواست ، اطلاعات بازیابی شده‌ و در اختیار داوطلب قرار خواهد گرفت.

شما عزیزان میتوانید برای بازیابی اطلاعات خود و همچنین اعتراض به نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی از مشاوران ما راهنمایی دریافت کنید.

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

مرتبط بخوانید : تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی چگونه است 

اعتراض به نتایج بدون آزمون علمی کاربردی

نتایج بدون آزمون علمی کاربردی

با توجه به ظرفیت پذیرش بالای رشته‌ های تحصیلی ارائه شده‌ در دانشگاه علمی کاربردی ، اکثر داوطلبانی که ثبت نام این دانشگاه را انجام می دهند قبول می شوند و می توانند در رشته‌ مورد علاقه خود شروع به تحصیل کنند. اما برخی از داوطلبان به دلیل ثبت نام اشتباه یا پایین بودن معدل ، موفق به قبولی نمی شوند و تعدادی از آنها تقاضای اعتراض به نتایج دارند.

در این رابطه باید به اطلاعتان برسانیم که اعتراض به نتایج بدون آزمون علمی کاربردی امکان پذیر نیست و اگر قبول نشده‌ اید ، باید منتظر ثبت نام دوره بعدی باشید و یا اینکه در یک دانشگاه دیگر ثبت نام نمایید.

مرتبط بخوانید : مشاوره انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی

سوالات شما

  • نتایج بر اساس سوابق تحصیلی علمی کاربردی 1402 کی اعلام می شود؟

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای نیمسال مهر ، در اواخر شهریرماه است.

  • نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را از کدام سایت دریافت کنیم؟

سایت اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ، سایت سازمان سنجش آموزش کشور است.

  • برای دریافت کارنامه بدون آزمون علمی کاربردی به چه اطلاعاتی نیاز است؟

داوطلبان برای مشاهده نتایج بدون کنکور علمی کاربردی باید به شماره پرونده و اطلاعات شناسنامه ای خود دسترسی داشته باشند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

تمدید مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد

تمدید مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد 📞 فرصت مجدد ثبت نام بدون کنکور و با کنکور دانشگاه آزاد

تمدید مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد ، فرصتی مجدد برای داوطلبانی است که بنا به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر