از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

نتایج انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1403📞 زمان و راهنمای دریافت نتایج

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

نتایج انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 1403 برای دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت مجزا انجام گرفت و متقاضیان انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد باید به سایت azmoon.org مراجعه می کردند. فرصت انتخاب رشته برای ارشد دانشگاه آزاد 1403 به اتمام رسیده است و داوطلبانی که انتخاب رشته کرده اند باید منتظر اعلام نتایج باشند تا از قبولی یا عدم قبولی خود مطلع گردند. در ادامه این مطلب می خواهیم درباره زمان و نحوه اعلام نتایج انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1403 شما را راهنمایی کنیم. همراه ما باشید.

سوالات خود را در زمینه دریافت نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد ، از مشاوران ما بپرسید تا با اطلاعات دقیق راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

نتایج انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1403 کی میاد

انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد برای دانشگاه ازاد در تیرماه انجام شد. داوطلبانی که در آزمون ثبت نام کرده بودند ، می توانستند از طریق مراجعه به سایت azmoon.org انتخاب رشته خود را انجام دهند. نتایج انتخاب رشته به فاصله چند هفته از پس از اتمام آن اعلام می گردد. پیش بینی می شود که در هفته آخر مردادماه یا حداکثر هفته اول شهریورماه ، نتایج منتشر شود.

مرتبط بخوانید : زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

سایت دریافت نتیجه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1403

همانطور که می دانید ، انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد به صورت مجزا انجام می گیرد و اعلام نتایج نیز جداگانه است. اگر انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را انجام داده اید ، برای دریافت نتایج باید به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه ازاد اسلامی به نشانی azmoon.org مراجعه نمایید.

احتمالا این را هم بپسندید  نتایج کنکور ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 1402 📞 زمان و نحوه اعلام نتایج کنکور ارشد فراگیر پیام نور

نتایج انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

لینک دریافت نتیجه ارشد دانشگاه آزاد در این سامانه فعال می شود و شما با درج اطلاعات خواسته شده شامل کدپیگیری انتخاب رشته ، شناسه انتخاب رشته و … می توانید کارنامه تان را دریافت نمایید. اگر برای مشاهده و دریافت نتیجه با مشکلی مواجه هستید ، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

نتایج انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

اعتراض به نتیجه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

ممکن است پس از دریافت نتایج انتخاب رشته ارشد دانشگاه دانشگاه آزاد ، از رشته محل قبولی خود رضایت نداشته باشید و یا اینکه در هیچ رشته ای قبول نشده باشید و درخواست اعتراض به نتایج دهید. دانشگاه آزاد ، شرایطی را برای ثبت درخواست معترضان به نتایج فراهم نکرده است و امکان اعتراض به نتایج انتخاب رشته این دانشگاه وجود ندارد. البته در سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی ، یک بخش تحت عنوان ارتباط با ما وجود دارد. شما می توانید در صورت داشتن سوال و اعتراضی نسبت به آزمون ، از این بخش اقدام نمایید.

نتایج انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

نتایج انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

پس از اینکه نتایج انتخاب رشته اعلام می شود ، پذیرفته شدگان باید برای ثبت نام در دانشگاه قبولی اقدام کنند. اما ممکن است بعضی از داوطلبان در دانشگاه سراسری هم قبول شده باشند و ثبت نام دانشگاه ازاد را انجام ندهند یا بعضی از داوطلبان از رشته محل قبولی خود رضایت نداشته باشند و ثبت نام نکنند.

در صورتی که ظرفیت رشته ها تکمیل نشود ، دانشگاه آزاد اقدام به برگزاری تکمیل ظرفیت می نماید. لیست رشته های دارای ظرفیت را در یک دفترچه جمع آوری کرده و در اختیار داوطلبان قرار می دهد. زمان تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در صورتی که برگزار شود ، در اوایل آبان ماه است زیرا باید تکلیف ظرفیت رشته ها مشخص شود.

احتمالا این را هم بپسندید  انتخاب رشته دانشگاه آزاد پزشکی - راهنمای انتخاب رشته پزشکی آزاد

در تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تمام داوطلبانی که دارای کارنامه هستند ، می توانند شرکت کنند. یعنی اگر شما انتخاب رشته اولیه این دانشگاه را انجام نداده اید ، می توانید انتخاب رشته تکمیل ظرفیت را انجام دهید. البته لازم است بدانید که تعداد پذیرش در رشته های تکمیل ظرفیت بسیار محدود است و هر رشته به طور میانگین 2 تا 5 نفر ظرفیت دارد.

مرتبط بخوانید : لیست رشته های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 

سوالات متداول

  • نتیجه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1403 در چه تاریخی اعلام می شود ؟

زمان اعلام نتیجه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد در اواخر مردادماه یا اوایل شهریورماه است.

  • سامانه اعلام نتایج انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد کدام سامانه است ؟

سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی ، نتیجه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد را اعلام می کند.

  • آیا شرایط اعتراض به نتیجه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد وجود دارد ؟

دانشگاه آزاد معمولا فرصتی برای اعتراض به نتایج انتخاب رشته فراهم نمی کند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آخرین رتبه قبولی حسابداری دانشگاه آزاد

آخرین رتبه قبولی حسابداری دانشگاه آزاد 📞 طبق قبولی های دو سال اخیر

داوطلبان از گروه های آزمایشی ریاضی ، تجربی و انسانی که علاقه مند به تحصیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر