از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مهلت ثبت نام جشنواره نوجوان خوارزمی 1402 📞 آخرین مهلت ارسال آثار جشنواره خوارزمی نوجوان

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

مهلت ثبت نام جشنواره نوجوان خوارزمی

جشنواره خوارزمی هر ساله با تصمیم وزارت علوم تحقیقات و فناوری در سه بخش نوجوان ، جوان و بین المللی برگزار می شود. دانش آموزانی که متقاضی شرکت در جشنواره خوارزمی نوجوان هستند ، می توانند در زمان اعلام شده‌ به سایت ثبت نام جشنواره خوارزمی مراجعه کنند. سپس فرایند ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. مهلت ثبت نام جشنواره نوجوان خوارزمی در رشته‌‌‌ های مختلف اطلاع رسانی می گردد. لازم به ذکر است که فقط در مهلتی که در نظر گرفته‌‌‌ شده‌ است می توان اقدام به ثبت نام کرد. در ادامه این مطلب جزئیات کامل مهلت ثبت نام جشنواره نوجوان خوارزمی 1402 بررسی خواهد شد.

شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در خصوص ثبت نام جشنواره نوجوان خوارزمی از مشاوران ما بپرسید تا راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

دربار ه جشنواره نوجوان خوارزمی

جشنواره خوارزمی از قدیمی ترین مسابقات علمی جمهوری اسلامی ایران است که از سال 1366 اجرا می شود. هم اکنون نیز نوجوانان ، جوانانان و متقاضیان بین المللی می توانند در رشته‌‌‌ های مختلف این جشنواره شرکت کنند. عمده شرکت کنندگان جشنواره خوارزمی را دانش آموزان اول متوسطه تا محققین بزرگسال تشکیل می دهند. این جشنواره همه ساله پذیرای طرح های بسیاری از داخل و خارج از کشور است. طیف رشته‌‌‌ های جشنواره خوارزمی وسیع است ولی دانش آموزان و دانشجویان رشته‌‌‌ های علوم انسانی مجاز به شرکت در این جشنواره نیستند زیرا برای این دسته‌‌‌ از دانش آموزان و دانشجویان ، جشنواره فارابی به طور اختصاصی برگزار می شود.

مرتبط بخوانید : مای مدیو جشنواره خوارزمی

مهلت ثبت نام جشنواره نوجوان خوارزمی 1402

متقاضیان جشنواره خوارزمی باید در زمان اعلام شده‌ برای ثبت نام خود اقدام نمایند و تا یک تاریخ مشخصی فرصت دارند آثار خود را ارسال نمایند. برای جشنواره خوارزمی 1402 هنوز زمانبندی دقیق ثبت نام مشخص نشده است اما در سال های گذشته‌‌‌ معمولا از اواخر خردادماه ثبت نام آغاز شده‌ و تا اواخر مردادماه نیز ادامه داشت تا متقاضیان در یک بازه زمانی دو ماهه بتوانند ثبت نام کنند و آثار خود را نیز ارسال نمایند.
بنابراین با توجه به مشخص نبودن مهلت ثبت نام جشنواره نوجوان خوارزمی 1402 ، شما عزیزان می توانید برای پیگیری اخبار دقیق شروع ثبت نام ، با مشاوران ما در ارتباط باشید و به محض شروع ثبت نام ، نام نویسی خود در جشنواره را به کمک مشاوران انجام دهید.

راهنمای ثبت نام جشنواره نوجوان خوارزمی

مهلت ثبت نام جشنواره نوجوان خوارزمی

دانش آموزانی که علاقه مند به ثبت نام جشنواره نوجوان خوارزمی هستند باید از طریق سایت رسمی این جشنواره به نشانی kharazmi.medu.ir  برای ثبت نام خود اقدام نمایند. اطلاعیه های مربوط به زمانبندی ثبت نام در این سامانه درج می شود همچنین راجع به شرایط شرکت در جشنواره و مهلت ارسال آثار ، در سامانه توضیحات لازم ارائه می گردد.

احتمالا این را هم بپسندید  انتخاب رشته برگزیدگان جشنواره خوارزمی 1402 📞 زمان و راهنمای انتخاب رشته

دانش آموزان باید طرح و آثار خود را در قالب word یا powerpoint  و یا در یک فیلم پنج دقیقه‌ ای در سامانه بارگذاری کنند و سپس منتظر تایید مدیر پژوهش‌ سرا باشند تا هزینه را پرداخت کنند. بنابراین هزینه شرکت در جشنواره نوجوان خوارزمی پس از تایید مدیر پژوهش سرا قابل پرداخت است و بعد از تایید شدن ، پیامک پیگیری برای صاحب طرح ارسال می گردد.

پس از اتمام مهلت ثبت نام جشنواره نوجوان خوارزمی ، طرح ها در 17 گروه علمی تقسیم می شوند و سرداوران گروه های علمی پیامک دریافت می کنند. سپس سرداوران باید با رمزی که برای آنها ارسال شده‌ است ، وارد سامانه شده‌ و طرح های خود را به داوران زیر مجموعه توزیع نمایند.

پس از اتمام داوری ، تعدادی از طرح ها انتخاب شده و به مصاحبه دعوت می شوند. مصاحبه ممکن است به صورت حضوری یا اینترنتی باشد. پس از دعوت شدن به مصاحبه ، فرایند برگزاری مصاحبه سه روز به طول می انجامد. سرانجام تعدادی از طرح ها به وزارت علوم معرفی می شوند. سرداروان موظفند از طرح های معرفی شده در وزارت علوم ،  دفاع حضوری هم انجام دهند. در نهایت از برگزیدگان طرح ها در هفته‌‌‌ پژوهش ، مراسم تجلیل به عمل می آید.

مرتبط بخوانید : ثبت نام جشنواره خوارزمی متوسطه اول و ثبت نام جشنواره خوارزمی متوسطه دوم

سوالات شما

  • مهلت ثبت نام جشنواره نوجوان خوارزمی 1402 در چه تاریخی است ؟

زمان ثبت نام جشنواره نوجوان خوارزمی 1402 هنوز اعلام نشده است.

  • آیا مهلت ثبت نام جشنواره نوجوان خوارزمی تمدید می شود ؟
احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام جشنواره خوارزمی متوسطه دوم 1402 📞 زمان و سایت جشنواره جوان خوارزمی

بله معمولا پس از اتمام زمانبندی ثبت نام جشنواره نوجوان خوارزمی ، فرصت چند روزه ای برای متقاضیان جامانده از ارسال آثار در نظر گرفته‌‌‌ می شود.

  • برای ثبت نام جشنواره نوجوان خوارزمی به کدام سایت مراجعه کنیم ؟

ثبت نام جشنواره نوجوان خوارزمی در سایت kharazmi.medu.ir انجام می گیرد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

ثبت نام جشنواره خوارزمی متوسطه دوم

ثبت نام جشنواره خوارزمی متوسطه دوم 1402 📞 زمان و سایت جشنواره جوان خوارزمی

جشنواره جوان خوارزمی هر ساله با همکاری سازمان پژوهش های علمی صنعتی وزارت علوم تحقیقات …

یک نظر

  1. تاریخ ثبت اثار جشنواره خوارزمی دوباره تمدید میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر