از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مشاوره تلفنی انتخاب رشته دانشگاه آزاد – از بهترین ها مشاوره بخواهید

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

همراه با 30 درصد تخفیف تابستانه ، تماس از سراسر کشور: 9099071612

بهترین تلفنی انتخاب رشته دانشگاه آزاد
مشاوره تلفنی انتخاب رشته دانشگاه آزاد – از بهترین ها مشاوره بخواهید

دانشگاه آزاد یکی از دانشگاه های شهریه پرداز در کشور است که رشته های با آزمون و بدون آزمون بسیاری را ارائه می دهد. داوطلبان جهت انتخاب رشته این دانشگاه می بایست به سایت رسمی دانشگاه آزاد با نشانی azmoon.org مراجعه کنند و پس از ثبت لیست مورد نظر خود، تا زمان اعلام نتایج قبولی صبر نمایند.

ممکن است برخی بر این باور باشند که انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیازی به راهنمایی و مشاوره ندارد اما باید بگوییم انتخاب رشته غیر اصولی برای دانشگاه آزاد نیز می تواند منجر به عدم موفقیت داوطلب شود. مشاوره تلفنی انتخاب رشته دانشگاه آزاد یکی از بهترین و رایج ترین روش های مشاوره در دنیای کنکور است. به منظور کسب آگاهی بیشتر، در ادامه با ما همراه باشید.

داوطلبان واحد شرایط، می توانند علاوه بر انتخاب رشته دانشگاه های سراسری، نسبت به انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیز اقدام کنند. در رشته های با آزمون مجاز شدن به انتخاب رشته در دو دوره تحصیلی مذکور الزامی است.

اهمیت مشاوره در انتخاب رشته دانشگاه آزاد

در انتخاب رشته دانشگاه آزاد، برخلاف دانشگاه های سراسری، معیار پذیرش داوطلبان رتبه درج شده آن ها در کارنامه اولیه نمی باشد؛ بلکه تراز یا نمره کل نهایی آن ها اهمیت دارد که از کارنامه اولیه قابل مشاهده است.

تراز بیشتر، نشان دهنده رتبه بهتر می باشد اما از آن جا که نحوه محاسبه آن کمی پیچیده است در این مطلب از آن گذر می کنیم. تنها لازم است بگوییم که مقدار تراز معمولا بین 0 تا 10000 می باشد؛ البته ممکن است بسته به تعداد شرکت کنندگان در آزمون، سقف بیشتری را به خود اختصاص دهد.

رقابت اصلی حین انتخاب رشته دانشگاه آزاد، آن جا است که داوطلبان باید بدانند که برای رشته مورد نظر، حداقل چه ترازی لازم است. داوطلبی از سال گذشته را در نظر بگیرید که با رتبه مشابه شما در سال جاری اما تراز متفاوت، موفق به پذیرش در دانشگاه آزاد شده است. به نظرتان نتیجه قبولی این فرد می تواند تخمین درستی برای شما باشد؟

یقینا پاسخ منفی است. همان طور که گفتیم باید داوطلبانی را از سال های گذشته بیابید که ترازی مشابه شما داشته اند. در این راستا نیاز به فردی با تجربه دارید که با داوطلبان کنکوری سال های قبل در ارتباط بوده و در جریان پذیرش آن ها قرار داشته است. مشاوران انتخاب رشته، دقیقا افرادی هستند که در هر دوره، با داوطلبان بسیاری که شرایط هر کدام از آن ها نیز متفاوت می باشد، سر و کار دارند. از همین رو تجربه کافی را در این زمینه دارند و می توانند بهترین راهنمای شما برای رسیدن به اهدافتان باشند.

مزایای مشاوره تلفنی انتخاب رشته دانشگاه آزاد

مخاطبانی که مشاوره تلفنی انتخاب رشته دانشگاه آزاد را انتخاب می کنند، از صرف وقت و انرژی خود جلوگیری می نمایند. به علاوه در هر مکان و زمانی که باشند و سوالی برایشان مطرح شود، می توانند بلافاصله با مشاور مربوطه در میان بگذارند.

تعاملی که به صورت انفرادی بین مشاور و مخاطبش در حالت غیرحضوری برقرار می شود نسبت به جلسات مشاوره گروهی، بازدهی بیشتری دارد و موجب حفظ تمرکز طرفین نیز می گردد.

مشاوران انتخاب رشته مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی “پاسخ با ماهمواره سعی دارند که با ارائه اطلاعات جامع و مفید به شما عزیزان، بتوانند نقش موثری در رسیدن به اهدافتان ایفا کنند.

احتمالا این را هم بپسندید  کد رشته تجربی - لیست و راهنمای کد رشته تجربی 1400

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد – راهنمای تصویری تمام مراحل

  در سال 99 نیز همانند سال گذشته تمام دانشگاه های سراسری و آزاد از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر