از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مشاوره تحصیلی اراک 📞 خدمات مشاوره تلفنی در اراک

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

مشاوره تحصیلی اراک

خدمات مشاوره تحصیلی اراک ، خدماتی است که دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به آن نیاز دارند تا بتوانند برنامه ریزی درسی اصولی تری داشته باشند ، بهتر درس بخوانند و از کمک مشاور در هر زمینه تحصیلی و درسی بهره مند شوند. مشاوران تحصیلی ، روزانه برای شما برنامه ریزی تنظیم می کنند و با پیروی از این برنامه می توانید منظم تر درس بخوانید و شانس موفقیت بیشتری داشته باشید همچنین برای انتخاب رشته‌ هم می توانید روی تخصص و تجربه مشاور خود حساب باز کنید و با کمک او ، در بهترین رشته‌ و دانشگاه قبول شوید. برای آشنایی با بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اراک و دریافت خدمات از این مرکز ، لطفا در ادامه همراه ما باشید.

می توانید با دریافت مشاوره تلفنی تخصصی از مشاوران مجرب ما در پاسخ با ما ، سوالات خود را درباره انتخاب رشته کنکور ، رتبه قبولی رشته ها ، بازار کار رشته ها ، شرایط ورود به دانشگاه های مصاحبه دار ، ثبت نام مدارس ، شرکت در آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی و … از مشاوران ما بپرسید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

مشاور تحصیلی کیست و چه وظایفی دارد

مشاوران تحصیلی کسانی هستند که دانش آموزان و داوطلبان کنکوری را در مسیر آمادگی برای آزمون های مختلف راهنمایی می کنند البته دانش آموزانی هم که در هیچ آزمونی شرکت نمی کنند نیز می توانند از مشاور در امور مختلف تحصیلی و درسی کمک بگیرند. مشاور از آن جهت می تواند بهترین راهنما برای شما باشد که تحصیلات مرتبط دارند و از یک رشته‌ و دانشگاه خوب فارغ التحصیل شده‌ است بنابراین با داشتن تجربه و تخصص کافی می تواند بهترین راهنمایی ها را به شما ارائه دهد.

از وظایف مشاور تحصیلی عبارتند از :

تهیه برنامه ریزی درسی توسط مرکز مشاوره تحصیلی اراک

از وظایف اصلی مشاور تحصیلی ، تهیه برنامه ریزی درسی برای شماست. احتمالا شما هم بارها برای خود برنامه ریزی درسی کرده‌ اید اما نتوانسته اید به آن پایبند باشید که دلیل این امر می تواند در غیراصولی بودن برنامه ریزی باشد. مشاور تحصیلی با در نظر گرفتن مواردی مثل زمان آزاد روزانه شما ، سطح درسی و توانمندی تان ، برنامه ریزی درسی روزانه ، هفتگی و ماهانه را تنظیم می کند و هر روز هم پیگیر خواهد بود که برنامه را کاملا منظم و درست پیش ببرید.

معرفی منابع استاندارد کمک آموزشی

یکی دیگر از وظایف بهترین مشاوره تحصیلی اراک ، معرفی بهترین منابع کمک آموزشی است. دانش آموزانی که برای آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی درس می خوانند و یا دانش آموزان المپیادی ، می توانند برای انتخاب منابع مناسب از مشاور راهنمایی بگیرند همچنین داوطلبان کنکوری هم لازم است با کمک مشاور ، منابع درسی در سطح کنکور انتخاب کرده‌ و تهیه کنند.

احتمالا این را هم بپسندید  مشاوره تحصیلی تلفنی دانشگاه آزاد

مشاوره در زمینه شرکت در آزمون های آزمایشی

بخش دیگری از وظایف مشاور تحصیلی ، کمک به دانش آموز یا داوطلب برای شرکت در آزمون های آزمایشی است. اگر دانش آموز قصد شرکت در آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی را دارد و همچنین داوطلبان کنکوری ، بهتر است که در آزمون های آزمایشی شرکت کنند تا در فضای شبیه به آزمون قرار بگیرند و بتوانند مهارت های تست زنی و مدیریت زمان خود را تقویت کنند. با توجه به اینکه موسسات آموزشی مختلفی این آزمون ها را برگزار می کنند ، انتخاب یک آزمون آزمایشی خوب و سطح بالا نیاز به بررسی دارد از این رو توصیه می شود از کمک مشاور در این مورد نیز بهره مند شوید.

آموزش روش های مطالعه دروس

برای موفقیت در آزمون باید روش های مطالعه اصولی دروس مختلف را بلد باشید و برای هر درس ، از روش مطالعه مناسب استفاده کنید برای مثال ، روش مطالعه درس ریاضی با درس شیمی ، یکسان نیست زیرا مباحث این دو درس متفاوت است. مشاور می تواند شما را در زمینه شیوه مطالعه تخصصی و اصولی دروس مختلف نیز راهنمایی کند تا بتوانید یادگیری بهتری داشته باشید و از مباحثی که آموخته اید برای تست زنی استفاده کنید.

یاد دادن تکنیک های صحیح تست زنی

از وظایف دیگر مشاور تحصیلی ، آموزش دادن تکنیک های تست زنی است. همانطور که می دانید ، تمام آزمون های در سطح مدرسه و دانشگاه به شیوه تستی برگزار می شوند و سوالات 4 گزینه ای مطرح می شوند. داوطلبانی که صرفا مطالعه تشریحی داشته اند و با تکنیک های تست زنی آشنا نیستند ، نمی توانند در آزمون موفق باشند بنابراین لازم است که مهارت تست زنی و مدیریت زمان خود را تقویت کنند و بتوانند در زمانبندی محدود آزمون ، به حداکثر تست ها پاسخ صحیح دهند. مشاوره تحصیلی اراک ، در این زمینه هم می تواند به شما کمک کند.

مرتبط بخوانید : مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور کارشناسی

خدمات مرکز مشاوره تحصیلی اراک

مرکز مشاوره تحصیلی اراک ، طیف گسترده‌ ای از خدمات تحصیلی و درسی را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در نظر گرفته است. شما با کمک مشاوران حاضر در این مرکز می توانید هر نوع چالش و مشکل درسی و تحصیلی خود را برطرف کنید. این خدمات عبارتند از :

 • انجام انتخاب رشته‌ نهم به دهم
 • انجام انتخاب رشته‌ کنکور سراسری
 • معرفی دانشگاه های مختلف و بررسی شرایط پذیرش در هر یک از آنها
 • معرفی مدارس مختلف و بررسی شرایط پذیرش در هر یک از این مدارس
 • ارائه مشاوره رتبه قبولی رشته‌ ها و دانشگاه های مختلف
 • ارائه مشاوره بازار کار رشته‌ های گوناگون
 • بررسی شهریه دانشگاه آزاد و سایر دانشگاه های شهریه پرداز
 • ارائه مشاوره در زمینه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و سایر دانشگاه های مصاحبه دار
 • ارائه مشاوره برای داوطلبان آزمون های استخدامی آموزش و پرورش ، آزمون وکالت ، آزمون قضاوت ، آزمون سر دفتری و…
 • مشاوره آزمون کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی
 • ارائه مشاوره برای ثبت نام بدون کنکور رشته‌ ها و دانشگاه های مختلف
 • و…

مرتبط بخوانید : وبسایت تخصصی مشاوره تحصیلی و کنکور

ارتباط با بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اراک

مشاوره تحصیلی اراک

برای ارتباط با بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اراک لطفا با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید. مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما ، سال ها تجربه دارند و از تخصص و دانش لازم در این زمینه برخوردار هستند. خدمات تحصیلی ارائه شده‌ توسط مشاوران شامل حال دانش آموزان ابتدایی ، متوسطه اول ، متوسطه دوم ، داوطلبان کنکوری ، داوطلبان ارشد و دکتری می باشد. شما می توانید در هر ساعتی از 8 صبح تا 12 شب و تنها با یک تماس تلفنی ساده ، با مشاور خود ارتباط برقرار کنید و از خدمات بهره مند شوید. ارتباط با مشاوران از تمام شهرها امکان پذیر است و نیازی هم نیست که وقت قبلی رزرو کنید. جهت ارتباط با مشاوران ، هم اکنو می توانید با شماره 9099071612 تماس حاصل بفرمایید.

احتمالا این را هم بپسندید  مشاور کنکور انسانی ، کلیدی ترین نکات از زبان مشاور کنکور انسانی

سوالات شما

 • چگونه بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اراک را پیدا کنیم؟

برای انتخاب بهترین مشاور تحصیلی در اراک به ویژگی های مشاور مثل تجربه ، تحصیلات ، به روز بودن اطلاعات او و دسترسی آسان به او ، توجه داشته باشید.

 • بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اراک کدام مرکز است؟

یکی از بهترین مراکز مشاوره تحصیلی تلفنی ، مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما است که خدمات را به دانش آموزان و داوطلبان در تمام شهرها ارائه می دهد.

 • خدمات مشاوره تحصیلی شامل چه خدماتی است؟

از خدمات مرکز مشاوره تحصیلی می توانیم به انجام انتخاب رشته‌ ، ارائه برنامه ریزی درسی ، مشاوره رتبه قبولی و … اشاره کنیم.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مشاوره تحصیلی گرگان

مشاوره تحصیلی گرگان 📞 خدمات مشاوره تلفنی در گرگان

بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در گرگان به دنبال مشاوری هستند که زیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر