از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مشاوره انتخاب رشته کنکور در کرج | بهترین مشاوره انتخاب رشته

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

مشاوره انتخاب رشته کنکور در کرج - بهترین مشاوره انتخاب رشته
انتخاب رشته مهم ترین مرحله پذیرش در دانشگاه هاست و اگر داوطلب بی تجربه و ناشی باشد ، بدون شک نمی تواند انتخاب رشته را به گونه ای انجام دهد که در یک رشته و دانشگاه خوب قبول شود. بنابراین در این زمان حضور مشاور تحصیلی و تاثیر مثبت آن الزامیست. پیدا کردن بهترین مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور در کرج برای داوطلبان کنکور این استان تبدیل به یک مشکل شده است.
با وجود آنکه تعداد مراکز مشاوره تحصیلی در حال گسترش هستند اما همه آنها به قدر کافی در کار خود حرفه ای و مسلط نیستند و نمی توان آینده داوطلب را به دست آن ها سپرد.
این مطلب را برای داوطلبان استان کرج آماده کرده ایم تا مشکل آن ها در رابطه به بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور در کرج  حل شود و به پرتکرار ترین سوال آن ها که مشاور انتخاب رشته چه ویژگی هایی باید داشته باشد ، پاسخ دهیم.

بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور در کرج

مشاورانی که در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری چه به صورت حضوری و چه به صورت تلفنی اقدام به جذب داوطلبان می کنند ، بسیار متعدد هستند و انتخاب را برای داوطلبان سخت کرده اند که کدام یک از آن ها بهترین هستند.
برای انتخاب مشاوره انتخاب رشته کنکور در کرج باید چند نکته را در نظر داشته باشید و پیش از آنکه هزینه کنید ابتدا تحقیقات لازم را درباره مراکز مشاوره انجام دهید :

ویژگی های یک مرکز مشاوره تحصیلی مناسب

  • مشاور تحصیلی خوب باید بتواند در تمام مقاطع تحصیلی مشاوره دهد و فقط محدود به مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری نباشد.
  • مشاوره تحصیلی باید دارای فن بیان بالا باشد تا بتواند به خوبی با داوطلب ارتباط بگیرد.
  • مشاور تحصیلی باید شنوده خوبی باشد تا از شرایطی و اولویت های داوطلبان آگاه شود.
  • زمان مشاوره تحصیلی باید به قدری باشد که هیچ سوالی را برای داوطلب باقی نگذارد
  • هزینه خدمات مشاوره انتخاب رشته باید متعادل و متناسب با توانمندی مالی داوطلب باشد.
احتمالا این را هم بپسندید  درامد پزشک عمومی - میزان درآمد و بازار کار پزشکان عمومی

موارد فوق می تواند شما را در انتخاب بهترین مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور در کرج کمک کند. در سطح کشور مشاوران متخصص و کاربلد بسیاری هستند که نباید از زحمات و تخصص هایی که دارند غافل شد ، اما دسترسی حضوری به این دسته از مشاوران با توجه به فرصت کمی که برای داوطلبان جهت انتخاب رشته در نظر گرفته می شود ، امکان پذیر نیست. پس باید از چه کسانی مشاوره گرفت ؟

عده ای از مشاوران نمونه و برتر کشوری برای کمک به شما داوطلبان ، مرکز مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته “پاسخ با ما” را تاسیس کرده اند تا بتوانند در تمام زمینه ها و نه تنها انتخاب رشته کنکور ، کمک رسان شما باشند.

مشاوران مجرب و متخصص مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما ، امکان دسترسی تلفنی را فراهم کرده اند تا تمامی داوطلبان حتی داوطلبان استان کرج بتوانند به بهترین مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور در کرج  ، متصل شده و حرفه ای ترین انتخاب رشته را انجام دهند.

مزیت های مرکز مشاوره کنکور و انتخاب رشته پاسخ با ما

مشاوران مرکز مشاوره پاسخ با ما ، هر کدام در سالیان گذشته فضای کنکور و انتخاب رشته را تجربه کرده اند و همگی از بهترین رشته ها و دانشگاه ها فارغ التحصیل شده اند.

مشاوران به دلیل ارتباطی که با داوطلبان مقاطع تحصیلی مختلف دارند به خوبی می توانند یک رشته را از جهت سختی دروس آن در دانشگاه تا فارغ التحصیلی و جذب شدن به بازار کار ، برای شما تشریح کنند زیرا همانطور که می دانید در زمان انتخاب رشته باید تمامی رشته ها را شناخت و مطمئن تر آن ها را انتخاب کرد که مشاور می تواند به خوبی آن ها را به شما معرفی کند.

احتمالا این را هم بپسندید  انتخاب رشته کنکور دی ماه - زمان و راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری دی

مشاوران مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور در کرج ، با سوالاتی که از شما می پرسند از توانمندی هایی که دارید مطلع می گردند و رشته های مناسب با ویژگی های شخصیتی شما به شما معرفی می کنند.

انجام انتخاب رشته اصولی توسط مشاوران مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور در کرج

انتخاب رشته ای که مشاوران برای شما انجام می دهند کاملا حرفه ای هستند و تا حد بسیار زیادی قبولی داوطلب تضمین می شود زیرا برای انتخاب رشته تمامی مواردی که باید مد نظر قرار بگیرد ، مانند رتبه قبولی کنکور سال های گذشته ، ظرفیت دانشگاه ها ، تاثیر بومی گزینی ، تاثیر سهمیه ها و … رعایت می شود.

هم چنین فرم انتخاب رشته متشکل از سه دسته رشته های خوش بینانه ، واقع بینانه و بدبینانه است و شانس قبولی شما در رشته ها به سه صورت متوسط ، کم و زیاد ارزیابی می شود.

خدمات مشاوره انتخاب رشته کنکور در کرج مرکز پاسخ با ما ، با هزینه بسیار مقرون به صرفه تر از سایر مراکز مشاوره تحصیلی ارائه می گردد و برای ارتباط با مشاوران نیازی به تعیین نوبت و وقت قبلی ندارید.

برای ارتباط با مشاوران می توانند با شماره 9099071612 بدون کد و صفر از تلفن ثابت تماس بگیرید و هر سوالی را که دارید بدون هیچ محدودیت زمانی ، بپرسید. مشاوران از ساعت 8 صبح الی 12 شب آماده ارائه مشاوره انتخاب رشته کنکور 99 ، به شما داوطلبان هستند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

خرید کد انتخاب رشته دانشگاه آزاد

خرید کد انتخاب رشته دانشگاه آزاد 1403 📞 راهنمای پرداخت هزینه انتخاب رشته کنکور آزاد

داوطلبانی که پس از اعلام نتایج کنکور سراسری متقاضی شرکت در انتخاب رشته‌ دانشگاه آزاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر