از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد 1400 – لیست کامل مدارک

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

همراه با 30 درصد تخفیف تابستانه ، تماس از سراسر کشور: 9099071612

مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد

مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد 1400 شامل یکسری مدارک تحصیلی و هویتی است و داوطلبانی که نام آنها در لیست پذیرفته شدگان نهایی قرار دارد ، لازم است با تهیه این مدارک نسبت به ثبت نام اینترنتی یا حضوری اقدام نمایند. در ادامه این مطلب لیست کامل مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام الکترونیکی و حضوری مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد را قرار داده ایم.

برای اطلاع از لیست کامل مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام مقطع ارشد دانشگاه مد نظر خود ، با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد 1400

نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد 1400 اواخر مهر ماه اعلام می گردد و داوطلبانی که انتخاب رشته دانشگاه های سراسری را انجام داده اند باید از طریق سایت سازمان سنجش نتیجه قبولی یا عدم قبولی خود را مشاهده نمایند.

همچنین داوطلبانی که در انتخاب رشته دانشگاه آزاد شرکت کرده اند ، برای دریافت نتایج باید به سایت azmoon.org مراجعه نمایند. پس از اطلاع از اینکه جزو پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه سراسری یا دانشگاه آزاد هستید ، باید برای ثبت نام در دانشگاه اقدام کنید.

ثبت نام دانشگاه ها در مقطع کارشناسی ارشد طی دو مرحله پیش ثبت نام اینترنتی و ثبت نام حضوری انجام می گیرد و پذیرفته شدگان ابتدا باید به سایت دانشگاه مراجعه کنند و با تکمیل فرم ها و بارگذاری مدارک لازم ، پیش ثبت نام اینترنتی را انجام دهند و سپس با تهیه پرینت از فرم ثبت نام خود ، برای ثبت نام حضوری با دانشگاه مراجعه نمایند.

مدارک لازم جهت پیش ثبت نام اینترنتی و همچنین ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد به شرح زیر هستند :

 • اصل مدرک کارشناسی صادره از دانشگاه های داخل یا خارج کشور مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری
 • داوطلبانی که هنوز مدرک کارشناسی خود را دریافت نکرده اند می بایست گواهی فراغت از تحصیل خود را که توسط دانشگاه به تایید رسیده است ، ارائه دهند.
 • ریز نمرات مقطع کارشناسی
 • فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ناپیوسته باید مدرک کاردانی خود را نیز ارائه دهند.
 • مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه داوطلبان آقا
 • 6 قطعه عکس 4*3 تمام رخ و مربوط به سال جاری داوطلب
 • اصل شناسنامه و 2 سری کپی از تمام صفحات آن
 • اصل کارت ملی و دو سری کپی پشت و رو
 • مدارک مربوط به سهمیه های رزمندگان ، ایثارگری و شهدا برای داوطلبانی که از این سهمیه استفاده می کنند.
 • پرینت ثبت نام در سایت دانشگاه
 • رسید پرداخت شهریه در سایت دانشگاه برای دانشجویانی که در دانشگاه های شهریه پرداز آزاد ، پیام نور ، پردیس خودگردان ، نوبت دوم و غیرانتفاعی پذیرفته شده اند.

راهنمای ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد

سایت پیش ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد هر یک از دانشگاه ها متفاوت است. مثلا دانشجویان ورودی جدید دانشگاه آزاد باید از طریق سایت آموزشیار و پذیرفته شدگان دانشگاه پیام نور باید از طریق سایت گلستان اقدام کنند.

با توجه به اینکه بسیاری از شما با مراحل پیش ثبت نام اینترنتی مقطع کارشناسی ارشد در سایت دانشگاه آشنایی ندارید ، توصیه می شود پیش ثبت نام خود را با خیالی راحت به مشاوران ما بسپارید تا مشکلی به وجود نیاید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

دانشجویانی که در دانشگاه های شهریه پرداز پذیرفته شده اند باید در زمان پیش ثبت نام اینترنتی شهریه ثابت و بخشی از شهریه متغیر را نیز پرداخت نمایند و رسید پرداخت شهریه را به دانشگاه تحویل دهند.

لازم به ذکر است که اگر پذیرفته شدگان در سامانه دانشگاه ثبت نام نکنند ، ثبت نام حضوری آنها نیز انجام نخواهد شد و باید حتما در زمان مراجعه حضوری رسید ثبت نام در سایت را به مسئول مربوطه تحویل دهند.

سوالات متداول

 • مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد دانشگاه آزاد چیست ؟

لیست کامل مدارک لازم جهت ثبت نام پذیرفته شدگان ورودی جدید مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در این مطلب درج شده است.

 • چگونه از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد اطلاع یابیم ؟

لیست مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام مقطع ارشد توسط دانشگاه ها اعلام می شود.

 • دانشجویانی که مدارک آنها ناقص است ، چگونه در دانشگاه ثبت نام کنند ؟

اگر مدارک دانشجو ناقص باشد ثبت نام او به صورت مشروط انجام خواهد شد و باید تا تاریخی که دانشگاه اعلام می کند نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام نماید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر