از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مدارس نمونه دولتی کرج 📞 راهنمای ثبت نام مدارس متوسطه اول و دوم نمونه دولتی

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

مدارس نمونه دولتی کرج

مدارس نمونه دولتی کرج از برترین مدارس این شهر هستند و دانش آموزان بسیاری تمایل دارند که در این مدارس تحصیل کنند. در مدارس نمونه دولتی پایه های تحصیلی هفتم ، هشتم ، نهم ، دهم ، یازدهم و دوازدهم دایر هستند. قبولی در بعضی از این پایه ها فقط با شرکت در آزمون ورودی امکان پذیر است اما ثبت نام بعضی از پایه ها بدون آزمون انجام می پذیرد. در این مطلب می خواهیم راهنمای کاملی از ثبت نام مدارس نمونه دولتی کرج را ارائه نماییم. لطفاً همراه ما باشید.

شما دانش آموزان عزیز میتوانید ثبت نام اینترنتی خود در مدارس نمونه دولتی را بصورت تلفنی با خیال راحت به کارشناسان ما بسپارید و یا 

سوالات خود را در مورد منابع آزمون، نحوه ثبت نام و تکمیل فرم نام نویسی آزمون از مشاوران ما بپرسید تا راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

ثبت نام مدارس نمونه دولتی کرج متوسطه اول

ثبت نام مدارس نمونه دولتی متوسطه اول در پایه های هفتم ، هشتم و نهم انجام می پذیرد. دانش آموزان برای ثبت نام در هر یک از پایه ها باید به شیوه پیش ثبت نام اقدام کنند و آزمونی در این پایه ها برگزار نمی شود. البته تا چند سال قبل برای پایه هفتم ، آزمون نمونه دولتی برگزار می شد و دانش آموزان پایه ششم می توانستند در این آزمون شرکت کنند اما بنا به تصمیم سازمان آموزش و پرورش این آزمون حذف گردید. بنابراین اگر می خواهید وارد پایه های متوسطه اول مدارس نمونه دولتی کرج شوید باید به صورت حضوری برای ثبت نام اقدام نمایید.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی کرج متوسطه دوم

بر خلاف متوسطه اول مدارس نمونه دولتی که به صورت بدون آزمون است ، دانش آموزانی که می خواهند وارد مقاطع متوسطه دوم نمونه دولتی شوند باید در آزمون شرکت نمایند. آزمون نمونه دولتی نهم به دهم هر ساله برگزار می شود و فقط دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه نهم می توانند در این آزمون شرکت نمایند.

ثبت نام میان پایه مدارس نمونه دولتی کرج

همانطور که بالاتر شرح دادیم ، مدارس نمونه دولتی کرج در پایه های هفتم تا نهم متوسطه اول و دهم تا دوازدهم متوسطه دوم دایر هستند. دانش آموزانی که قصد ورود به پایه دهم را دارند ، فقط باید در آزمون ورودی شرکت نمایند و ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی ممکن نیست.

همچنین این مدارس در کرج برای ثبت نام در مقطع متوسطه اول، بیشترین پذیرش را در پایه هفتم انجام می دهند و دانش آموزان پایه هفتم همین مدارس امکان ورود به پایه های هشتم و نهم را دارند. بنابراین پایه های میانی مدارس نمونه دولتی کرج ، ظرفیت پذیرش زیادی ندارند و عمده ظرفیت به دانش آموزان همین مدرسه اختصاص داده می شود. ثبت نام پایه های هشتم، نهم، یازدهم و دوازدهم مدرسه نمونه دولتی فقط در بعضی از سال ها که ظرفیت پذیرش موجود است ، انجام می پذیرد.

مرتبط بخوانید : بهترین مشاور تحصیلی در کرج

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی کرج

اگر می خواهید در مدارس نمونه دولتی کرج ثبت نام کنید باید از زمان ثبت نام مطلع باشید. در این بخش می خواهیم زمان ثبت نام را مورد بررسی قرار دهیم :

احتمالا این را هم بپسندید  پشتیبانی ثبت نام نمونه دولتی 1402 📞 پشتیبانی سامانه ثبت نام نمونه دولتی

تاریخ ثبت نام هفتم نمونه دولتی

ثبت نام متوسطه اول مدارس نمونه دولتی با توجه به اینکه به صورت حضوری است ، دانش آموزان باید پیش از تکمیل شدن ظرفیت مدارس ، اقدام به نام نویسی نمایند. زمان ثبت نام حداکثر تا اواسط مردادماه می باشد و باید تا این تاریخ ، ثبت نام خود را با ارائه مدارک انجام داده باشید.

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم را دارند و از شرایط لازم برخوردار هستند ، باید پیگیر زمان شروع ثبت نام آزمون باشند. زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی که به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود در فروردین ماه است البته سال گذشته ثبت نام در فروردین ماه انجام گرفت و احتمالا زمانبندی سال آینده هم به همین صورت باشد.

مرتبط بخوانید : تراز لازم برای قبولی در تیزهوشان

شرایط ثبت نام و شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی کرج

شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی کرج نیازمند برخورداری از یکسری شرایط است و دانش آموزانی هم که به شیوه بدون آزمون می‌ خواهند ثبت نام کنند ، باید از برخی شرایط برخوردار باشند. شرایط ثبت نام را در ادامه بررسی می کنیم :

شرایط ثبت نام نمونه دولتی هفتم

 • دارا بودن تابعیت ایرانی برای ثبت نام متوسطه اول مدرسه نمونه دولتی الزامی است اما پذیرش از میان از دانش آموزان غیرایرانی نیز تحت شرایط خاص انجام می گیرد.
 • دانش آموزان باید در تمامی دروس پایه های پنجم و ششم نمره خیلی خوب را داشته باشند. البته ثبت نام دانش آموزان با چند نمره خوب نیز انجام می گیرد اما بیشترین ظرفیت پذیرش به دانش آموزانی اختصاص دارد که تمام نمرات آنها خیلی خوب است.
 • دانش آموزان باید از توانمندی مالی لازم برای پرداخت شهریه مدرسه نمونه دولتی برخوردار باشند.
 • ثبت نام مدرسه نمونه دولتی باید تا قبل از اتمام ظرفیت انجام گیرد.
احتمالا این را هم بپسندید  لیست ذخیره نمونه دولتی البرز 1403 📞 چگونه لیست ذخیره البرز شویم

شرایط شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم

 • مهم ترین شرط برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی ، برخورداری از معدل مناسب است. شرط معدل لازم برای ثبت نام در این آزمون ، معدل ۱۷ در پایه هشتم است.
 • فقط دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه نهم می توانند در آزمون نمونه دولتی نهم شرکت کنند.
 • دارا بودن تابعیت ایرانی از شرایط اصلی ثبت نام نمونه دولتی نهم است. البته دانش آموزان غیر ایرانی هم تحت شرایط خاص امکان ثبت نام در آزمون را دارند.
 • تحصیل در مدرسه نمونه دولتی رایگان نیست و دانش آموزان باید توان مالی کافی برای پرداخت شهریه را داشته باشند.

شهریه مدارس نمونه دولتی کرج

مدارس نمونه دولتی کرج

همانطور که در بخش های قبلی مطالب توضیح دادیم ، تحصیل در مدارس نمونه دولتی کرج رایگان نیست و شهریه باید به صورت سالانه پرداخت شود. شهریه مدارس نمونه دولتی بر اساس امکانات و خدمات مدرسه ، محل مدرسه ، پایه تحصیلی دانش آموز ، رشته تحصیلی دانش آموز در متوسطه دوم و برخی دیگر از عوامل تعیین می شود. اما میانگین شهریه در هر یک از مقاطع متوسطه اول و دوم به شرح زیر می باشد :

 • حداقل شهریه : 4 الی 10 میلیون تومان
 • حداکثر شهریه : 6 الی 14 میلیون تومان

مرتبط بخوانید : تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

آدرس و شماره تماس مدارس نمونه دولتی کرج

در پایان ، آدرس و شماره تماس چند مدرسه نمونه دولتی کرج را قرار می دهیم. می توانید برای اطلاع از آدرس نزدیک ترین مدارس نمونه دولتی به محل سکونت خود با مشاوران ما تماس بگیرید.

شهید فلاحی

 • آدرس : کرج، بلوار امامزاده حسن، گلستان دو، جنب کانون پرورشی و فکری کودک و نوجوان

شهید مصطفی احمدی روشن 

 • آدرس : کرج، فردیس، نبش فلکه چهارم

حضرت معصومه (س) 

 • آدرس : خیابان قزوین، حصارک، خیابان آقارضایی، میدان کاوه

عفاف 

 • آدرس : ساوجبلاغ، شهرک بعثت، خیابان بهشت، پلاک 53

سوالات شما

 • مدارس نمونه دولتی کرج کدام پایه ها را ارائه می کنند؟

پایه های تحصیلی هفتم تا دوازدهم را مدارس نمونه دولتی ارائه می کنند.

 • آیا تحصیل در مدارس نمونه دولتی کرج شهریه دارد؟

بله ، شهریه مدرسه نمونه دولتی به صورت سالانه دریافت می شود.

 • آیا برای ثبت نام در مدارس نمونه دولتی باید در آزمون شرکت کنیم؟

قبولی در پایه دهم مدارس نمونه دولتی نیازمند شرکت در آزمون است.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم

آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم 1403 📞 راهنمای شرکت در آزمون ها و نحوه ثبت نام

آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم از آزمون های پرمتقاضی در سطح مدارس است و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر