از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

شماره تماس فراگیر پیام نور 📞 شماره تماس واحدهای دانشگاه فراگیر پیام نور

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

شماره تماس فراگیر پیام نور

داوطلبان بسیاری تمایل دارند که مقطع کارشناسی ارشد خود را به صورت فراگیر در دانشگاه پیام نور بگذرانند زیرا آزمون فراگیر ارشد دانشگاه پیام نور به نسبت آزمون ارشد سراسری ، آسان تر است و داوطلبان می توانند راحت تر پذیرفته شوند. اگر شما هم به دنبال اطلاع از شماره تماس فراگیر پیام نور هستید تا ثبت نام خود را انجام دهید ، لطفا در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا شما را برای ثبت نام راهنمایی کنیم.

شما عزیزان می توانید سوالات خود را راجع به شرایط پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد ، از مشاوران مرکز تحصیلی پاسخ با ما بپرسید تا به طور کامل توسط مشاوران راهنمایی شوید.

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

درباره آزمون کارشناسی ارشد فراگی پیام نور

همانطور که اطلاع دارید ، شیوه پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور به دو طریق انتخاب رشته‌ کنکور ارشد و ثبت نام در آزمون فراگیر می باشد. اگر علاقه ای به شرکت در آزمون ارشد سراسری ندارید و می خواهید با شرکت در آزمونی آسان تر وارد رشته‌ های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور شوید ، می توانید ثبت نام آزمون فراگیر ارشد را انجام دهید. این ازمون معمولا به صورت هر ساله برگزار می شود و شرط ثبت نام نیز دارا بودن مدرک کارشناسی است.

آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور به صورت هماهنگ و مشترک برای تمام واحدهای این دانشگاه برگزار می گردد و شما برای انتخاب رشته‌ در یک رشته‌ محل می توانید هر یک از دانشگاه های ارائه دهنده‌ را انتخاب نمایید. مسئولیت ثبت نام در این آزمون نیز با سازمان سنجش است و لازم است در سایت این سازمان ، ثبت نام خود را انجام دهید.

احتمالا این را هم بپسندید  نحوه پذیرش ارشد فراگیر پیام نور 📞 شرایط و نحوه پذیرش کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

پس از ثبت نام در آزمون فراگیر پیام نور از طریق سایت سنجش ، می بایست منابع را تهیه کرده‌ و مورد مطالعه قرار دهید. منابع این آزمون ، واحدها و کتاب های ترم یک رشته‌ و گرایشی است که انتخاب کرده‌ اید. می توانید برای اطلاع از منابع ، دفترچه راهنما را بررسی کنید.

مرتبط بخوانید : ارشد فراگیر پیام نور چند ترم است 

شماره تماس ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

همانطور که در بخش قبلی مطلب نیز توضیح دادیم ، ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور را باید در سایت سازمان سنجش انجام دهید. این سابت به آدرس sanjesh.org در دسترس قرار دارد و لینک ثبت نام آزمون را در موعد مقرر فعال خواهد کرد. شما برای ثبت نام فراگیر ارشد در سایت سازمان سنجش ، ابتدا باید دفترچه راهنمای ثبت نام را از سایت دریافت کنید و آن را بررسی نمایید تا بدانید کدام رشته‌ ها در کدام دانشگاه ها ارائه می شوند. سپس در صورت تمایل به ثبت نام ، هزینه را در سایت سنجش بپردازید و باقی مراحل ثبت نام را طی کنید.

اگر با مراحل ثبت نام آزمون فراگیر ارشد در سایت سازمان سنجش آشنایی ندارید ، می توانید ثبت نام خود را به کمک مشاوران ما انجام دهید. لطفا به صورت تلفنی با مشاوران مرکز تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید و ثبت نام خود را در آزمون فراگیر به کمک مشاوران انجام دهید.

شماره تماس واحدهای فراگیر دانشگاه پیام نور

شماره تماس فراگیر پیام نور

با توجه به اینکه مراحل ثبت نام آزمون فراگیر ارشد دانشگاه پیام نور به صورت اینترنتی انجام می گیرد ، لطفا از مراجعه حضوری به واحدهای دانشگاه پیام نور خودداری نمایید. شما باید برای کلیه مراحل ثبت نام و حتی جهت اطلاع از منابع به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید. همچنین در صورت داشتن سوالاتی راجع به شرایط و منابع آزمون می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند.

احتمالا این را هم بپسندید  کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور ، هر آنچه باید بدانید

البته در صورت لزوم به اطلاع از شماره تماس واحدهای فراگیر دانشگاه پیام نور ، می توانید با دانشگاه تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید. در ادامه ، شماره تماس چند واحد دانشگاه پیام نور تهران و شهرستان ها را قرار داده‌ ایم و می توانید برای اطلاع از شماره تماس سایر واحدها ، با مشاوران ما تماس بگیرید.

 • شماره تماس دانشگاه پیام نور واحد تهران شمال : 02184234335
 • شماره تماس دانشگاه پیام نور واحد تهران شرق : 02187318581
 • شماره تماس دانشگاه پیام نور واحد تهران غرب : 02144704570
 • شماره تماس دانشگاه پیام نور واحد تهران جنوب : 02188945895
 • شماره تماس دانشگاه پیام نور واحد اسلامشهر : 02156377830
 • شماره تماس دانشگاه پیام نور واحد پیشوا : 02136732125
 • شماره تماس دانشگاه پیام نور واحد شهر ری : 02133416813
 • شماره تماس دانشگاه پیام نور واحد لواسانات : 02126548499
 • شماره تماس دانشگاه پیام نور واحد ورامین : 02136118621
 • شماره تماس دانشگاه پیام نور واحد شیراز : 07136222255
 • شماره تماس دانشگاه پیام نور واحد خوراسگان : 03135328131

مرتبط بخوانید : شرایط قبولی ارشد فراگیر پیام نور

سوالات شما

 • آیا ثبت نام فراگیر پیام نور ارشد به صورت حضوری انجام می شود؟

خیر ، شما برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور باید به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید.

 • شماره تماس فراگیر پیام نور چیست؟

در این صفحه ، شماره تماس چند واحد فراگیر پیام نور را درج کرده‌ ایم.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور ، هر آنچه باید بدانید

کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور ، هر آنچه باید بدانید

آزمون کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور یا همان آزمون فراگیر ارشد پیام نور هر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر